تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: هارد4ترا یا6ترا وسترن بلوی راهنمائی سریع برای خرید

پروفشنال feranko724's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

سلام از این مدل جدیدتر هم هست برای بازار خاورمیانه. گارانتی الماس داره یا بهشون زنگ بزنید یا تو سایت شون ببینید. من برای DVR 16 کاناله خریدم همین 6 ترا وسترن بلو منتها جدیدترش رو. اینی هم که شما نوشتی خیلی خوبه. تو این رنج قیمتی من پرپل و سیگیت رو هم پیشنهاد می کنم واقعا فوق العاده عالی هستند.

شما که داری هارد می خری با این همه هزینه آخرین ورژن بگیر که تکنولوژی و ... هم آپدیت باشه. من باشم سیگیت انتخاب اولم برای PC هست و بلو و پرپل برای DVR.

وقتی گارانتی الماس می گیرید می تونید تو سایت سریالش رو ثبت کنید و مطمئن بشید که مدل درست رو خریداری کردید. ضمنا اگر کار شما آرشیوی هست پیشنهاد می کنم 1 عدد 4 ترا و 1 عدد 2 ترا بگیرید. یه سرچ کوچیک کنید ببینید فرق هد و تکنولوژی 6 و 4 ترا چه فرقی داره.
    2ترا دارم بهترین 4ترا بامشخصات نام ببرید دلیلتون براینکه 6ترانگیرم چی بود

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام از این مدل جدیدتر هم هست برای بازار خاورمیانه. گارانتی الماس داره یا بهشون زنگ بزنید یا تو سایت شون ببینید. من برای DVR 16 کاناله خریدم همین 6 ترا وسترن بلو منتها جدیدترش رو. اینی هم که شما نوشتی خیلی خوبه. تو این رنج قیمتی من پرپل و سیگیت رو هم پیشنهاد می کنم واقعا فوق العاده عالی هستند.

شما که داری هارد می خری با این همه هزینه آخرین ورژن بگیر که تکنولوژی و ... هم آپدیت باشه. من باشم سیگیت انتخاب اولم برای PC هست و بلو و پرپل برای DVR.

وقتی گارانتی الماس می گیرید می تونید تو سایت سریالش رو ثبت کنید و مطمئن بشید که مدل درست رو خریداری کردید. ضمنا اگر کار شما آرشیوی هست پیشنهاد می کنم 1 عدد 4 ترا و 1 عدد 2 ترا بگیرید. یه سرچ کوچیک کنید ببینید فرق هد و تکنولوژی 6 و 4 ترا چه فرقی داره.
    از این مدل جدیدتر هم هست برای بازار خاورمیانه
    شش ترابایت Blue فقط دو مدل موجوده WD60EZRZ و WD60EZAZ و مدل دیگه ای نیست . اگر مدل جدیدتری هست مدل نامبر رو بگید .

پیشنهاد می کنم 1 عدد 4 ترا و 1 عدد 2 ترا بگیرید.
    نه پیشنهاد من این هست که همان شش ترابایت رو تهیه کنند که جا برای خرید هارد دیسکهای بعدی باقی بمونه (به خاطر محدودیت جای هارد دیسک در کیس و همچنین کانکتورهای SATA و Power) .

شما که داری هارد می خری با این همه هزینه آخرین ورژن بگیر که تکنولوژی و ... هم آپدیت باشه.
    آخرین ورژن لزوماً بهترین مدل نیست . فناوری SMR بیشتر برای کاهش هزینه های تولید و افزایش ظرفیت ذخیره سازی هارد دیسک هست . فناوری CMR همچنان استفاده میشه ضمناً مدلهای چهارترابایت که بالا پیشنهاد دادید همچنان از فناوری CMR استفاده میکنه .

یه سرچ کوچیک کنید ببینید فرق هد و تکنولوژی 6 و 4 ترا چه فرقی داره.
    اتفاقاً اگر شما یه جستجوی کوچیک بکنید میتونید ببینید قبلاً بعضی از دستگاههای NAS و سیستمهای RAID بخاطر هارد دیسکهایی که از فناوری SMR استفاده میکردند دچار مشکل شدند .

تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

شش ترابایت Blue فقط دو مدل موجوده WD60EZRZ و WD60EZAZ و مدل دیگه ای نیست . اگر مدل جدیدتری هست مدل نامبر رو بگید .

نه پیشنهاد من این هست که همان شش ترابایت رو تهیه کنند که جا برای خرید هارد دیسکهای بعدی باقی بمونه (به خاطر محدودیت جای هارد دیسک در کیس و همچنین کانکتورهای SATA و Power) .

آخرین ورژن لزوماً بهترین مدل نیست . فناوری SMR بیشتر برای کاهش هزینه های تولید و افزایش ظرفیت ذخیره سازی هارد دیسک هست . فناوری CMR همچنان استفاده میشه ضمناً مدلهای چهارترابایت که بالا پیشنهاد دادید همچنان از فناوری CMR استفاده میکنه .

اتفاقاً اگر شما یه جستجوی کوچیک بکنید میتونید ببینید قبلاً بعضی از دستگاههای NAS و سیستمهای RAID بخاطر هارد دیسکهایی که از فناوری SMR استفاده میکردند دچار مشکل شدند .
    درود برشما پیشنهادشمابر6ترا مدل قدیمیش هستش یاجدیدشWD60EZRZ-WD60EZAZ درضمن نظرتون درباربهترین مدل 6تراسیگیت کدوم مدلشه
    Last edited by feranko724; 02-01-2021 at 01:00.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود برشما پیشنهادشمابر6ترا مدل قدیمیش هستش یاجدیدشWD60EZRZ-WD60EZAZ
    هرکدام که در بازار موجود بود همان را تهیه کنید .

تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

هرکدام که در بازار موجود بود همان را تهیه کنید .
    یعنی فرقی بین جدیدو قدیمی نیستش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

فکر کنم منظور دوست مون که گفتن مدل جدیدتر سفارش خاورمیانه هست، همون مدل هست فقط آخرش به این صورت هست WD60EZAZ-AX1.2

این مدل سفارش عربستان هست (اینطور که شرکت گفته)

فرق خاصی نداره فقط می گن کیفیتش بهتره. به خاطر گارانتی قیمتش هم بالاتره.

WD60EZRZ این مدل دیگه نوع دیگه ای نداره ولی مدل قبلی دو نوع هست.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •