تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل اپدیت فریمور گوشی LG V10 با برنامه کامپیوتری LG BRIDGE

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

5 مشکل اپدیت فریمور گوشی LG V10 با برنامه کامپیوتری LG BRIDGE

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

گوشیمو با کابل به کامپیوتر وصل کردم 41 دقیقه هست روی 14 درصد مونده جلو هم نمیره روی گوشی هم روی 6 درصد مونده کابل هم نمیشه جدا کرد چکار کنم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

گوشیمو با کابل به کامپیوتر وصل کردم 41 دقیقه هست روی 14 درصد مونده جلو هم نمیره روی گوشی هم روی 6 درصد مونده کابل هم نمیشه جدا کرد چکار کنم؟
    سلام

شما 2 ساعت صبر کن ببین نتیجه چیه. برای اینکار ها باید از کابل با کیفیت استفاده کنید. فقط نه کابل رو جدا کنید و نه بهش دست بزنید. اگر کابل جدا شه گوشی فاتحههههههه

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام

شما 2 ساعت صبر کن ببین نتیجه چیه. برای اینکار ها باید از کابل با کیفیت استفاده کنید. فقط نه کابل رو جدا کنید و نه بهش دست بزنید. اگر کابل جدا شه گوشی فاتحههههههه
    فعلا که شده 1 ساعت و 22 دقیقه من 3 ساعت هم صبر میکنم اگه جلو نرفت چکار کنم؟
    هیچ کار نمیشه کرد؟

کابلش که خوب و اورجیناله

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

13

هنوزم جلو نرفته فکر نکنم دیگه جلو بره موندم چکار کنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اگر همینطور گیر مونده در بهترین حالت اینه که گوشی قابل ریست یا فلش شدن مونده باشه. امیدوارم اینطور باشه. اگر نه که واقعا بهتره ببرید گارانتی با هر هزینه ای گوشی رو تعمیر کنن. یه سری تعمیرکار هم که همه جا هستند یه سوال ازشون بپرسید ولی قطعه رو فقط از نمایندگی اصلی بگیرید. یه چیز دیگه شما برنامه LG Back date runner رو دارید؟ ممکنه V10 رو هم ساپورت کنه با اون هم می تونید احتمالا مشکل رو حل کنید. در پک های گردو موجود هست.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

اگر همینطور گیر مونده در بهترین حالت اینه که گوشی قابل ریست یا فلش شدن مونده باشه. امیدوارم اینطور باشه. اگر نه که واقعا بهتره ببرید گارانتی با هر هزینه ای گوشی رو تعمیر کنن. یه سری تعمیرکار هم که همه جا هستند یه سوال ازشون بپرسید ولی قطعه رو فقط از نمایندگی اصلی بگیرید. یه چیز دیگه شما برنامه LG Back date runner رو دارید؟ ممکنه V10 رو هم ساپورت کنه با اون هم می تونید احتمالا مشکل رو حل کنید. در پک های گردو موجود هست.
    چند ساعت هم صبر کردم جلو نرفت اما بعدش تصمیم گرفتم کابل usb رو جدا کنم از کامپیوتر
    اول به پورت usb جلو کیس وصل بود که درصد جلو نمیرفت من از پورت جلویی دراورم وصل کردم به پورت usb پشت کیس که مستقیم و بدون سیم به مادربورد وصله و فابریک مادربوده
    که درصد به سرعت شروع به جلو رفتن کرد و گوشی بدون مشکل اپدیت شد
    من توی تنظیمات اپدیت خود گوشی v10 هر چی میرفتم همش میگفت اندروید 5.1.1 آخرین ورژن برای این گوشیه اما با این برنامه و وصل کردن گوشی به کامپیوتر چک کردم و اون رو به اندروید 7 اپدیت کردم فقط نیاز به نت داره هنگام اپدیت و نمیشه رام از قبل دانلود شده رو استفاده کرد خودش گوشی رو از طریق کابل یو اس بی و اینترنت چک میکنه آخرین نسخه رام اندرویدی که مختص گوشی هست رو تشخیص میده

اگر کسی این مشکل براش پیش اومد با تعویض پورت دید درصد جلو نمیره توی صحفه اپدیت برنامه LG Bridge کلوز یا بستن صحفه رو یک بار بزنید تا اپدیت کنسل بشه اما صحفه رو نبندید بعد دوباره retry رو بزنید تا گوشی اپدیت بشه چون آیکون کنسل اپدیت در این برنامه غیرفعال میشه هنگام اتصال گوشی

7. 2 کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

چند ساعت هم صبر کردم جلو نرفت اما بعدش تصمیم گرفتم کابل usb رو جدا کنم از کامپیوتر
    اول به پورت usb جلو کیس وصل بود که درصد جلو نمیرفت من از پورت جلویی دراورم وصل کردم به پورت usb پشت کیس که مستقیم و بدون سیم به مادربورد وصله و فابریک مادربوده
    که درصد به سرعت شروع به جلو رفتن کرد و گوشی بدون مشکل اپدیت شد
    من توی تنظیمات اپدیت خود گوشی v10 هر چی میرفتم همش میگفت اندروید 5.1.1 آخرین ورژن برای این گوشیه اما با این برنامه و وصل کردن گوشی به کامپیوتر چک کردم و اون رو به اندروید 7 اپدیت کردم فقط نیاز به نت داره هنگام اپدیت و نمیشه رام از قبل دانلود شده رو استفاده کرد خودش گوشی رو از طریق کابل یو اس بی و اینترنت چک میکنه آخرین نسخه رام اندرویدی که مختص گوشی هست رو تشخیص میده

اگر کسی این مشکل براش پیش اومد با تعویض پورت دید درصد جلو نمیره توی صحفه اپدیت برنامه LG Bridge کلوز یا بستن صحفه رو یک بار بزنید تا اپدیت کنسل بشه اما صحفه رو نبندید بعد دوباره retry رو بزنید تا گوشی اپدیت بشه چون آیکون کنسل اپدیت در این برنامه غیرفعال میشه هنگام اتصال گوشی
    درود به شما.

خدا رو شکر مشکل حل شد.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

درود به شما.

خدا رو شکر مشکل حل شد.
    ممنون اما مثل اینکه این برنامه همه گوشیهای LG رو پشتیبانی نمیکنه یک گوشی LG D802 هم دارم که این برنامه گفت ساپورت نمیکنه و باید با برنامه LG pc suite اپدیت کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •