تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: اگر سیم آداپتور رو داخل سطل اب پلاستیکی بذارم و انگشتم رو بذارم داخلش اداپتور میسوزه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض اگر سیم آداپتور رو داخل سطل اب پلاستیکی بذارم و انگشتم رو بذارم داخلش اداپتور میسوزه؟

سلام

میخوام سوکت اداپتور رو قطع کنم سره سیماشو لخت کنم بذارم داخل یه سطل بزرگ پلاستیکی پر از اب و انگشتم رو بذارم داخلش . با اینکار اداپتور نمیسوزه؟
    سطل حدودا 40 لیتر اب داره.
    تفاوتی نداره اول انگشت توی اب باشه بعد برق رو وصل کنم یا قبلش؟ تفاوتی برای سوختن یا نسوختن اداپتور نداره؟
    ولت اش خیلی پایینه در حد ۸.۵ ولت.

حتما باید سوکت رو قطع کنم؟ خوده سوکت اداپتور رو داخل اب بذارم جریان برق وارد اب نمیشه؟

هدفم اینه برق وارد اب بشه بدون اینکه اداپتور بسوزه . اگه این راه شدنی هست که هیچی اگه نه یه راه دیگه اموزش بدید . ممنون از راهنمایی تون.

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام

میخوام سوکت اداپتور رو قطع کنم سره سیماشو لخت کنم بذارم داخل یه سطل بزرگ پلاستیکی پر از اب و انگشتم رو بذارم داخلش . با اینکار اداپتور نمیسوزه؟
    تفاوتی نداره اول انگشت توی اب باشه بعد برق رو وصل کنم یا قبلش؟ تفاوتی برای سوختن یا نسوختن اداپتور نداره؟

حتما باید سوکت رو قطع کنم؟ خوده سوکت اداپتور رو داخل اب بذارم جریان برق وارد اب نمیشه؟

هدفم اینه برق وارد اب بشه بدون اینکه اداپتور بسوزه . اگه این راه شدنی هست که هیچی اگه نه یه راه دیگه اموزش بدید . ممنون از راهنمایی تون.

چرا واقعا همچین کاری میخواید کنید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

لطفا دلیل این کارو نپرسید فقط اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید ممنون.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

سلام دوست گرامی

با اینکار اداپتور نمیسوزه؟ خیلی پارامتر ها موثر هست، مثلا آمپر، کیفیت برق شهری که ازش استفاده می کنید، کیفیت سیم آداپتور، کیفیت ساخت آداپتور. مثلا من با آداپتور های سگا (کنسول) قبلا اینکار رو کردم و مشکلی ایجاد نشد و نسوخت. پروژه دوره راهنمایی حرفه و فن بود. الان نمی دونم دقیقا شما چه آداپتوری داری و به صورت کلی توصیه می کنم این کار رو نکنید.

تفاوتی نداره اول انگشت توی اب باشه بعد برق رو وصل کنم یا قبلش؟ تفاوتی برای سوختن یا نسوختن اداپتور نداره؟ من یادمه اون موقع حواسم نبود و یکی از دستام توی تشت آب بود که سیم رو گذاشتم داخلش و خب آداپتور هم نسوخت. حتما باید سوکت رو قطع کنم؟ خوده سوکت اداپتور رو داخل اب بذارم جریان برق وارد اب نمیشه؟ بله حتما باید سوکت رو قطع کنید. خود سوکت رو بذارید اتفاق خاصی نمی افته.

هدفم اینه برق وارد اب بشه بدون اینکه اداپتور بسوزه . اگه این راه شدنی هست که هیچی اگه نه یه راه دیگه اموزش بدید . ممنون از راهنمایی تون. این راه شدنی هست ولی خب از نظر هزینه منطقی نیست. اگر ولتاژ براتون مهم نیست که مستقیم اینکار رو انجام می دید اگر نه از این ماهی فروش ها (آکواریوم و لوازم ماهی فروش ها) دستگاه مخصوصش رو خریداری کنید که ولتاژ کمتر و آمپر خیلی کم تر داره و دیگه بی خطره کاملا فکر کنم با قیمت الان که گرون شده حدودا 80 براتون در بیاد.
    از این شوکر ها برای کنترل ماهی های گوشتخوار و هم نوع خوار استفاده می شه که همدیگر رو نخورن. فقط موقع غذا دادن قطع می کنن و دوباره وصل.

توصیه کلی من اینه که کلا این کار رو نکنید اگر با برق و ... آشنایی ندارید صحیح نیست.

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

اب مقاومت بالایی داره همچنین ولتاژ شما خیلی پایینه هیچ مشکلی پیش نمیاد
    اداپتور غیم ممکنه بسوزه نگران سوختنش نباش چون مقدار بسیار کمی از توان اداپتور از داخل آب عبور میکنه و اصلا به اداپتور هم فشاری وارد نمیشه انگار بیکاره
    هدفم اینه برق وارد اب بشه بدون اینکه اداپتور بسوزه .
    اداپتور که نمیسوزه خصوصا این ولتاژا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •