تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 65

نام تاپيک: راهنمای نصب مکینتاش روی PC های خانگی : بخش اول : ساخت بوتلودر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

ممنون برای پاسخگویی

به gbt تبدیلش کردم با نرم افزار EaseUS Partion بازم بوت نشد پارتیشن فلش رو کامل پاک کردم دوباره به gbt تبدیلش کردم و مرحله به مرحله روش پنجم رو انجام دادم و بازم بوت نشد اینم بگم وقتی تو روش پنجم به قسمت فرمت کردن فلش میرسیم بعد از فرمت با برنامه EaseUS Partion چک کردم فلش دوباره از gbt به mbr تبدیل میشه برای همین یه بارم تمام کارایی که گفتینو کردم با این تفاوت که اخره کار فرمت رو به gbt تبدیل کردم و نتیجه ای نداشت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

1 - شما وقتی با EaseUS Partion تبدیل میکنید گزینه بالا سمت چپ نرم افزار که نوشته exectue operation رو کلیک روش میکنید ؟

2 - شما وقتی نرم افزار
    BDU_v2.1.2020.028b
    اجرا میکنید از بخش DL Center گزینه
    Additional Packages
    انتخاب کنید و سپس Clover

حتما حتما باید اینترنتتون قبل از اجرای نرم افزار فعال باشه چوت نرم افزار برای ساخت بوتلودر باید 10-15 مگ دانلود کنه

وقتی فلش بوت ساختید یک عکس از نرم افزار
    BootDiskUtility
    بگیرید مثل تصویر اخر و اپلود کنید
    یک بار هم نرم افزار Pariton Hard Disk Manager Premium اجرا کنید و ازش عکس بگیرید تا فلش و پارتیشن هاش روش رو نشون میده ببینم مشکل از کجا هست

یک نکته
    برای اینکه مطمعن بشیم بوتلودر ساخته شد شما وقتی نرم افزار EaseUS Partion رو اجرا میکنید بر روی پارتیشن روی فلش بروید و روش راست کلیک کنید گزینه assian driver latter رو انتخاب کنید و Yes کنید گزینه Apply انتحاب کنید

حالا باید یک پارتیشن جدید با حجم حدود 200 مگابایت به My Computer اضافه بشه اگر روش کلیک کنید نمی توانید واردش بشید برای اینکه داخل این پارتیشن جدید رو ببینید باید Task Manager رو اجرا کنید از منوی File گزینه Run New Tak انتخاب و گزینه Browse رو بزنید بر روی پارتیشن جدید برید و حالا داخل پارتیشن رو نشون میده ببینید فولدری با نام EFI داخلش میبینید ؟
    Last edited by _LOVE_CODER_; 07-01-2021 at 18:49.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سپاس

پاسخ کوتاه بله میشه

پاسخ بلند
    تا مکینتاش 10.12 (Seirra)میشه همزمان ویندوز و مکینتاش رو روی یک هارد داشته باشید و دوال بوت بشه مستقیم از روی هارد

از مکینتاش 10.13 (High Sierra) تا 10.15 (catalina) و 11.0.1 (BigSur) اگر بایوس شما UEFI ساپورت باشه میتونید دوال بوت رو یک هارد داشته باشید

ولی اگر مثل ماردربورد شما UEFI نداشته باشید باید مکینتاش رو روی هارد دوم نصب کنید و از طریق فلش بوت کنید و وارد مکینتاش بشید
    پس شما نیاز به دو هارد دارید برای ورژن های 10.12 و بالاتر (که شما دارید دو هارد)

پ.ن : الان نگاه کردم مشخصات مادربوردتون تو سایت ASUS و نوشته UEFI ساپورت هست پس شما میتونید روی یک هارد هر دو رو با هم داشته باشید
    اقا ما هر کاری میکنیم اصلا نمیره تو صفحه نصب
    یه سری نوشته میاد مثل داس

ولی بعدش یا هنگ میکنه یا ریستارت میشه
    هم از روش 1 و هم 5 رفتم جواب نمیده

یکی فایل خودتون تو روش اول رو دانلود کردم
    یکی هم دانلود کردم به این اسم OS X Mavericks 10.9 Final

فایلی که خودم دانلود کردم که بعد کلیک روی نصب از بوت قثط صفحه سیاه میاد و یه خط تیره چشمک زن سمت چپ مانیتور

فلش هم Gpt هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

اقا ما هر کاری میکنیم اصلا نمیره تو صفحه نصب
    یه سری نوشته میاد مثل داس

ولی بعدش یا هنگ میکنه یا ریستارت میشه
    هم از روش 1 و هم 5 رفتم جواب نمیده

یکی فایل خودتون تو روش اول رو دانلود کردم
    یکی هم دانلود کردم به این اسم OS X Mavericks 10.9 Final

فایلی که خودم دانلود کردم که بعد کلیک روی نصب از بوت قثط صفحه سیاه میاد و یه خط تیره چشمک زن سمت چپ مانیتور

فلش هم Gpt هست
    شما پس مرحله اول رو انجام دادید و بوت میشه پس با این تاپیک دیگه کاری ندارید

بافی سوالتون رو در تاپیک دوم که مربوط به بوت شدن تا امدن صحفه نصب مکیتناش هست بپرسید اونجا پاسختون رو کامل میدم
    این تاپیک
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    راه حل مشکل ریستارت شدن رو هم نوشتم چیه

در ضمن در اون تاپیک حتما عکس بگیرید و اپلود کنید تا ببینم کجا هنگ یکنه تا راه حلش رو بگم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

1 - شما وقتی با EaseUS Partion تبدیل میکنید گزینه بالا سمت چپ نرم افزار که نوشته exectue operation رو کلیک روش میکنید ؟

2 - شما وقتی نرم افزار
    BDU_v2.1.2020.028b
    اجرا میکنید از بخش DL Center گزینه
    Additional Packages
    انتخاب کنید و سپس Clover

حتما حتما باید اینترنتتون قبل از اجرای نرم افزار فعال باشه چوت نرم افزار برای ساخت بوتلودر باید 10-15 مگ دانلود کنه

وقتی فلش بوت ساختید یک عکس از نرم افزار
    BootDiskUtility
    بگیرید مثل تصویر اخر و اپلود کنید
    یک بار هم نرم افزار Pariton Hard Disk Manager Premium اجرا کنید و ازش عکس بگیرید تا فلش و پارتیشن هاش روش رو نشون میده ببینم مشکل از کجا هست

یک نکته
    برای اینکه مطمعن بشیم بوتلودر ساخته شد شما وقتی نرم افزار EaseUS Partion رو اجرا میکنید بر روی پارتیشن روی فلش بروید و روش راست کلیک کنید گزینه assian driver latter رو انتخاب کنید و Yes کنید گزینه Apply انتحاب کنید

حالا باید یک پارتیشن جدید با حجم حدود 200 مگابایت به My Computer اضافه بشه اگر روش کلیک کنید نمی توانید واردش بشید برای اینکه داخل این پارتیشن جدید رو ببینید باید Task Manager رو اجرا کنید از منوی File گزینه Run New Tak انتخاب و گزینه Browse رو بزنید بر روی پارتیشن جدید برید و حالا داخل پارتیشن رو نشون میده ببینید فولدری با نام EFI داخلش میبینید ؟
    1. بله
    2.بله
    برای اسکیرین شات نمیدونم اینجا چطور باید عکس بفرستم اگر که مایل باشید یک راهه ارتباطی (ایدی تلگرام.اینستاگرام یا...) به من بدید که براتون ارسال کنم
    Last edited by venox; 08-01-2021 at 18:27.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

من روزی 3-4 بار برای پاسخگوی به سوالات به سایت سر میزنم

تصاویرتون در این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اپلود کنید
    سوالاتتون رو همینجا مطرح کنید تا دیگران هم که مشکل مشابه شما داشتند بدونند چطور مشکلشون رو حل کنند
    از اول هدف من همین بود یک مرجع برای کمک به دیگران در نصب مکینتاش بشه این چند تا تاپیک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

عکسارو اپلود کردم متاسفانه سایت اجازه ارسال لینک نمیده حتی نمیتونم پیامه شمارو ریپلای کنم چون لینک تو پیامتون هست :( به همین خاطر درخواست راهه ارتباطی کردم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

عکسارو اپلود کردم متاسفانه سایت اجازه ارسال لینک نمیده حتی نمیتونم پیامه شمارو ریپلای کنم چون لینک تو پیامتون هست :( به همین خاطر درخواست راهه ارتباطی کردم
    عکس ها رو که اپلود کردید بغل Copy Link سه تا نقطه گذاشته .... روش کلیک کنید یکیش نوشته Get Share Kinks روش کلیک کنید یک صحفه باز میشه اونی که نوشته BBCode (Forums)روی copy link کلیک کنید و اینجا paste کنید من خودم عکس ها رو با همین سایت و به همین طریق اینجا اپلود میکنم

دوست عزیز من الان دوباره با نرم افزار BootDiskUtilityامتحان کردم کار میکنه بدون مشکل و بوتلودر میسازه

اول با Paragon Hard Disk Manager Premium تمام پارتیشن های فلش رو پاک کردم فلش رو تبدیل به GPT کردم از بالا گزینه Apply رو زدم تا تغییرات انجام بشه

نرم افزار BootDiskUtilityاجرا کردم دست به هیچی نزدم فلش رو انتخاب کردم و فقط گزینه format رو زدم بعد از پایان کار یپغام All Done سیستم را ریستارت کردم و از فلش بوت کردم بعد از 10-15 ثانیه منوی بوتلودر Clover امد
    Last edited by _LOVE_CODER_; 08-01-2021 at 20:58.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

عکس ها رو که اپلود کردید بغل Copy Link سه تا نقطه گذاشته .... روش کلیک کنید یکیش نوشته Get Share Kinks روش کلیک کنید یک صحفه باز میشه اونی که نوشته BBCode (Forums)روی copy link کلیک کنید و اینجا paste کنید من خودم عکس ها رو با همین سایت و به همین طریق اینجا اپلود میکنم

دوست عزیز من الان دوباره با نرم افزار BootDiskUtilityامتحان کردم کار میکنه بدون مشکل و بوتلودر میسازه

اول با Paragon Hard Disk Manager Premium تمام پارتیشن های فلش رو پاک کردم فلش رو تبدیل به GPT کردم از بالا گزینه Apply رو زدم تا تغییرات انجام بشه

نرم افزار BootDiskUtilityاجرا کردم دست به هیچی نزدم فلش رو انتخاب کردم و فقط گزینه format رو زدم بعد از پایان کار یپغام All Done سیستم را ریستارت کردم و از فلش بوت کردم بعد از 10-15 ثانیه منوی بوتلودر Clover امد
    درود دوست عزیز
    بنده متوجه شدم که مشکل از کجاست فلش رو با برنامه
    BootDiskUtility فرمت کردم و Clover دانلود کردم به راحتی بوت شد اما وقتی ریستور میکنم دیگه بوت نمیشه با چندتا فایل مک که از چندین سایت مختلف بود امتحان کردم باز همین مشکل پیش میومد نمیدونم مشکل از فایل های مک هست یا خیر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

درود دوست عزیز
    بنده متوجه شدم که مشکل از کجاست فلش رو با برنامه
    BootDiskUtility فرمت کردم و Clover دانلود کردم به راحتی بوت شد اما وقتی ریستور میکنم دیگه بوت نمیشه با چندتا فایل مک که از چندین سایت مختلف بود امتحان کردم باز همین مشکل پیش میومد نمیدونم مشکل از فایل های مک هست یا خیر
    صبر کنید یک دو روز یک راهنما براتون بنویسم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •