تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل خانمان سوز عدم انتقال صدا از طریق میکروفن در نرم افزار ادوب کانکت گوشی xioami note 8

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض مشکل خانمان سوز عدم انتقال صدا از طریق میکروفن در نرم افزار ادوب کانکت گوشی xioami note 8

سلام
    تو کلاس آنلاین که از طریق ادوب کانکت برگزار میشه من اکیدا نمیتونم با میکروفن حرف بزنم . میکروفن گوشی انگار غیر فعاله در حالی که هم تو برنامه ضبط صدا کار میکنه و هم در استفاده از موبایل که به اینور اونور زنگ میزنم طبق معمول مثل گوشی همه میکروفن کار میکنه . فقط تو ادوب کانکت پدرمو دراورده. کار های زیر رو هم انجام دادم اما اصلا و ابدا میکروفن کار نمیکنه و نمیتونم تو کلاسا سوالاتمو بپرسم:
    1.بررسی پرمیشن و دسترسی ادوب کانکت به میکروفن که مجاز هست
    2.استفاده از هدست میکروفن دار بلوتوثی که بازم کارساز نبود
    3.انگولک تمامی گزینه های مربوط به صدا و میکروفن در خوده نرم افزار که بازم کارساز نبود
    4.لاگ این کردن به نسخه وب ادوب کانکت و باز کردن میکروفن که پیغام microphone hardware error رو نشون داد

دوستان کسی با این مشکل مواجه شده؟
    دیگه آخرین کار این مونده که گوشیو از پنجره پرت کنم بیرون
    ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    تو کلاس آنلاین که از طریق ادوب کانکت برگزار میشه من اکیدا نمیتونم با میکروفن حرف بزنم . میکروفن گوشی انگار غیر فعاله در حالی که هم تو برنامه ضبط صدا کار میکنه و هم در استفاده از موبایل که به اینور اونور زنگ میزنم طبق معمول مثل گوشی همه میکروفن کار میکنه . فقط تو ادوب کانکت پدرمو دراورده. کار های زیر رو هم انجام دادم اما اصلا و ابدا میکروفن کار نمیکنه و نمیتونم تو کلاسا سوالاتمو بپرسم:
    1.بررسی پرمیشن و دسترسی ادوب کانکت به میکروفن که مجاز هست
    2.استفاده از هدست میکروفن دار بلوتوثی که بازم کارساز نبود
    3.انگولک تمامی گزینه های مربوط به صدا و میکروفن در خوده نرم افزار که بازم کارساز نبود
    4.لاگ این کردن به نسخه وب ادوب کانکت و باز کردن میکروفن که پیغام microphone hardware error رو نشون داد

دوستان کسی با این مشکل مواجه شده؟
    دیگه آخرین کار این مونده که گوشیو از پنجره پرت کنم بیرون
    ممنون
    این موضوع یه باگ هستش...بنظرم یه بار ریست فاکتوری کنین احتمالا درست شه مشکل...البته قبلش از همه اطلاعات بکاپ بگیرین چون حتما میدونین ک همه چی پاک میشه...
    یا حداقل صبر کنین ظاهرا تا پایان این ماه میلادی آپدیت رسمی و نهایی اندروید10 و miui 12 واس این گوشی میاد انشالله مشکل حل میشه خود بخود...

3. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •