تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل در نصب درایور های لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض مشکل در نصب درایور های لپ تاپ

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من یک لپ تاپ ilife zedair mini گرفتم که ویندوزش 10 هست و ویندوزش مشکل داشت که عوضش کردم.
    الان نمیتونم درایورهاش رو نصب کنم روش های مختلفی رو هم مثل device manager یا نرم افزارهای نصب آنلاین درایور امتحان کردم ولی با هیچکدوم موفق به نصب درایورها نشدم.
    و همینطور از سایت خود لپ تاپ هم دانلود کردم ولی بازم نصب نمیشه.
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من یک لپ تاپ ilife zedair mini گرفتم که ویندوزش 10 هست و ویندوزش مشکل داشت که عوضش کردم.
    الان نمیتونم درایورهاش رو نصب کنم روش های مختلفی رو هم مثل device manager یا نرم افزارهای نصب آنلاین درایور امتحان کردم ولی با هیچکدوم موفق به نصب درایورها نشدم.
    و همینطور از سایت خود لپ تاپ هم دانلود کردم ولی بازم نصب نمیشه.
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    درود

نرم افزار IObit driver booster را تست کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض

درود بر شما

جواب نداد.
    آیا مربوط ورژن ویندوز هم میتونه باشه ؟

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

درود بر شما

جواب نداد.
    آیا مربوط ورژن ویندوز هم میتونه باشه ؟
    سلام
    الان مشکل دقیقا کجاست؟؟ درایور رو نمیتونید پیدا کنید؟ پیدا میکنید ولی نصب نمیشه؟؟(دراینصورت خطای خاصی میده؟؟)
    یعنی شما از خود سایت سازنده هم نتونسیتی اقدام کنید!؟!؟؟؟
    یه نسخه سالم از ویندوز 10 رو نصب کنید! چون معمولا خود ویندوز 95% درایورهارو میشناسه و اتومات نصب میکنه!! اون 5 % باقیمانده هم نهایتا باید از طریق سایت سازنده بشه درایورهاشو نصب کرد اگه نصب نمیشه و خطا میده! (که بفرمایید دقیقا خطاش چی هست؟) مشکل از سمت ویندوزه!! نسخه سالم از ویندوز رو دانلود و نصب کنید انشالله که حل میشه مشکلتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض

سلام
    الان مشکل دقیقا کجاست؟؟ درایور رو نمیتونید پیدا کنید؟ پیدا میکنید ولی نصب نمیشه؟؟(دراینصورت خطای خاصی میده؟؟)
    یعنی شما از خود سایت سازنده هم نتونسیتی اقدام کنید!؟!؟؟؟
    یه نسخه سالم از ویندوز 10 رو نصب کنید! چون معمولا خود ویندوز 95% درایورهارو میشناسه و اتومات نصب میکنه!! اون 5 % باقیمانده هم نهایتا باید از طریق سایت سازنده بشه درایورهاشو نصب کرد اگه نصب نمیشه و خطا میده! (که بفرمایید دقیقا خطاش چی هست؟) مشکل از سمت ویندوزه!! نسخه سالم از ویندوز رو دانلود و نصب کنید انشالله که حل میشه مشکلتون

سلام
    ببینید درایورهایی که تو سایت سازنده هستن رو گرفتم ولی مثلا برای کارت صدا ارور کد 10 در device manager رو میده. کارت گرافیکش هم میگه نسخه 32 نباید استفاده کنید.
    درصورتیکه غیر از نسخه 32 بیتی اصلا نمیتونم 64 بیتی رو نصب کنم یکی دیگه از مشکلات لپ تاپ هست.
    واسه کارت گرافیکشم هم رفتم درایور intel رو گرفتم که باز با ارور the computer does not have the minimum requirements for installing the software. مواجه میشم.
    برای این ارور ها هم سرچ کردم و روش های متفاوتی رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم جواب ندادن. دیگه کلافه شدم.

ویندوز هم ورژن های مختلفی رو تست کردم و ویندوز 8 رو هم نصب کردم ولی تغییری نکرد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض

و نکته دیگه این که وقتی از داخل device manager و حالت دستی آفلاین فایل ها رو آپلود میکنم برای نصب درایور، فقط اضافه میشه با یک علامت تعجب که میگه به طور کامل نصب نمیشه همون ارورهای 10 و 31.
    بعد وقتیکه درایور کارت گرافیک اینتل رو به صورت ناقص نصب میشه واسه کارت صدا تو لیست خود درایورهاش یک مورد به نام intel WiDi Audio Device اضافه میشه که این رو برای کارت صدا نصب میکنه وعلامت بلندگو هم درست میشه اما خروجی صدا ندارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •