تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکلی عحیب در لاستیک

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض مشکلی عحیب در لاستیک

سلام دوستان
    با مشکلی عجیب درگیرم و اون اینه که باد لاستیک ماشین خالی میشه اما هیچ پنچری ای پیدا نمیشه،باور کنید حدود نیم ساعت لاستبکو تو اب راکت خوابوندم و سانت به سانت چک کردم ،با کف چک کردم دریغ از یک حباب،اما چند روز بعد میبینی خالی شده .دوبار داخل لاستیک چسب ریختم که اگر سوراخ ریز داره گرفته بشه ،اما افاقه نکرده ،کسی راه چاره ای به نظرش میرسه ؟ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

سلام، اولین نکته اینکه باید اطراف محل پارگی منجید با سمباده نرمی سائیده شود. در دومین مرحله حفره ایجاد شده باید با لاستیک مخصوص تعمیر تایر پر شود. توجه داشته باشید برای تعمیر باید از وصله‌های استاندارد و مخصوص تعمیر لاستیک متناسب با اندازه تایر و میزان صدمه استفاده شود. همچنین از قرار دادن تکه‌های منجید یا نوار لاستیکی متفرقه ‌داخل تایر جدا خودداری شود.
    برای تعمیر لاستیک باید حتما تایر را از چرخ خارج کنید. اگر داخل لاستیک را برای یافتن آسیب‌های پنهانی بررسی نکنید، این ریسک وجود دارد که تایر ضعیف شده باشد.
    در آخرین مرحله با توجه برهم خوردن بالانس، حتما تایر بالانس شود. مهم‌ترین نکته اینکه از چنین تایری فقط برای زاپاس استفاده شود.
    امیدوارم این مطلب بهتون کمک کنه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    با مشکلی عجیب درگیرم و اون اینه که باد لاستیک ماشین خالی میشه اما هیچ پنچری ای پیدا نمیشه،باور کنید حدود نیم ساعت لاستبکو تو اب راکت خوابوندم و سانت به سانت چک کردم ،با کف چک کردم دریغ از یک حباب،اما چند روز بعد میبینی خالی شده .دوبار داخل لاستیک چسب ریختم که اگر سوراخ ریز داره گرفته بشه ،اما افاقه نکرده ،کسی راه چاره ای به نظرش میرسه ؟ممنون میشم
    سلام اگه لاستیک مشکل نداره رینگ و والف رو چک کن,حتی الامکان بعد تعویض لاستیک نو والف قبلی عوض بشه,این مشکل شما احتمالا یا از والفه که نفس میده و معلوم نمیشه یا رینگ,برای امتحان والف رو عوض کن و رینگ زاپاستو بنداز رو همین لاستیبک ببین با کدوم حل میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •