تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل در نصب درایور بلوتوث

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض مشکل در نصب درایور بلوتوث

سلام دوستان من یه لپ تاپ m4600 دارم و سخت افزار بلوتوث رو داشت ولی استفاده نمیکردم الان میخوام استفاده کنم اما تو سایت خود دل درایور بلوتوث برای مدل من نیست از یه سایت دیگه که پسوند دل رو داشت
    چند درایور دانلودد کردم که مربوط به تنظیمات دیگه میشد و خوب بود اما با اینکه 2 تا درایور دانلود کردم هردو تا مشکل داشت اولی نصب میشد ولی کار نمی‌کرد دومی تو مراحل پایانی میگه باید با سوئیچ وایرلس بلوتوث رونصب کم و من منظورش رو نفهمیدم و الان هم ویندوز 10 64 بیت دارم ممنون
    Last edited by محمد مهدی عادل; 17-08-2020 at 18:44. دليل: غلت املایی

پروفشنال CORTANA's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام دوستان من یه لپ تاپ m4600 دارم و سخت افزار بلوتوث رو داشت ولی استفاده نمیکردم الان میخوام استفاده کنم اما تو سایت خود دل درایور بلوتوث برای مدل من نیست از یه سایت دیگه که پسوند دل رو داشت
    چند درایور دانلودد کردم که مربوط به تنظیمات دیگه میشد و خوب بود اما با اینکه 2 تا درایور دانلود کردم هردو تا مشکل داشت اولی نصب میشد ولی کار نمی‌کرد دومی تو مراحل پایانی میگه باید با سوئیچ وایرلس بلوتوث رونصب کم و من منظورش رو نفهمیدم و الان هم ویندوز 10 64 بیت دارم ممنون
    درود

لب تاپ را ب اینترنت متصل کرده و سپس از طریق Device manager خود ویندوز درایور بلوتوث را نصب کنید (اگر نسخه قدیمی تری دانلود شد نگران نباشید!، زیرا نسخه تمام سازگار با لب تاپ شما دانلود میشود)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •