تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: جنایت و مکافات / داستایفسکی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

داستان این کتاب از زبان قاتل روایت میشه؟ این چرت و پرت ها رو فرو نکنید تو مغزتون من کتاب عقیدتی و فلسفی هرگز نمیخونم چون نمیخوام مغزم رو در اختیار نویسنده کتاب قرار بدم خیلی هارو دیدم با خوندن این کتاب های فلسفی دچار روان مریض و بیمار و افسرده ای شدن چرا واقعا آدم باید مغزش رو به این راحتی در اختیار افکار نویسنده یک کتاب قرار بده

دمى بعد، اضافه کرد: «انسان چه موجودِ پستى است! اما آن که انسان را پست بداند، خودش پست‌تر است 》

خب که چی مثلا خیلی ادبیات شاخی بود؟ اگه انسان پسته چرا انسانی که انسان رو پست خطاب کنه باید پست تر باشه؟ در حالی که صادق بوده. کلا همین چرت و پرت هارو میکنید تو مغزتون توهم روشنفکری میگیرید دیگه
    Last edited by ژیان; 02-09-2020 at 20:35.

2. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

داستان این کتاب از زبان قاتل روایت میشه؟ این چرت و پرت ها رو فرو نکنید تو مغزتون من کتاب عقیدتی و فلسفی هرگز نمیخونم چون نمیخوام مغزم رو در اختیار نویسنده کتاب قرار بدم خیلی هارو دیدم با خوندن این کتاب های فلسفی دچار روان مریض و بیمار و افسرده ای شدن چرا واقعا آدم باید مغزش رو به این راحتی در اختیار افکار نویسنده یک کتاب قرار بده

خب که چی مثلا خیلی ادبیات شاخی بود؟ اگه انسان پسته چرا انسانی که انسان رو پست خطاب کنه باید پست تر باشه؟ در حالی که صادق بوده. کلا همین چرت و پرت هارو میکنید تو مغزتون توهم روشنفکری میگیرید دیگه
    جناب اگه شما به این دلایل کتاب می خونید من پیشنهاد میکنم اصلا مطالعه نکنید
    کتاب و مطالعه نمی کنیم که عقاید نویسنده رو مطالعه کنیم ،بلکه میتونیم تا وسعت جهانبینی مون بیشتر بشه و قابلیت تحلیل مسائل مون بالا بره
    و خاصیت کتاب خوب این نیست که به ذهن خواننده جهت بده این هست که اجازه بده خود خواننده ادراکی از مسائل داشته باشه ...

4. 2 کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •