تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خرید گرافیک کار کرده زیر ۱ تومن

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض خرید گرافیک کار کرده زیر ۱ تومن

دنبال یه گرافیک کارکرده هستم زیر میلیون
    Gdd5 و بیت بالاتر از ۱۲۸ ..

یه سوال بعضی گرافیک های ۱ گیگ شر از رم تا ۳ گیگ دارن . یعنی ۳ گیگ بشن. قدرتشون واس اجرای بازیها بیشتر میشه ؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

جنس كاركرده نگيريد بهش اطميناني نيست

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دنبال یه گرافیک کارکرده هستم زیر میلیون
    Gdd5 و بیت بالاتر از ۱۲۸ ..

یه سوال بعضی گرافیک های ۱ گیگ شر از رم تا ۳ گیگ دارن . یعنی ۳ گیگ بشن. قدرتشون واس اجرای بازیها بیشتر میشه ؟

با توجه به وضعیت فعلی بازار و کاهش ارزش ریال به طور مستمر و همچنین عرضه توسط فروشنده های مختلف سخت می شه گفت + اینکه باید تو بازار دست دوم یا علاقمند به سخت افزار باشی تا بتونی درست بگیری + منبع تغذیه درست حسابی هم در کنار اینها نیاز داری، اگر از پاور های قدیمی استفاده می کنی ریسک سوختن منبع تغذیه رو بالا می بری.
    الان مثلا من امروز دیدم یکجا 6850 HD روی مرز قیمت یکی می فروخت، گرچه از کیفیت و کارکرد نمی شه نظر داد.
    +
    اولین و اخرین باری که من این چنین تکنولوژی رو دیدم سال 2004 روی 6200 turbocache بود که دیگر منسوخ شده.

الان هم کارت گرافیک در صورتی که برنامه نویس های بازی تعریف کرده باشند از رم سیستم بیشتر به عنوان کش برای Texture استفاده می کنند و مموری موجود در کارت، پهنای باند دسترسی و نوع مموری مهم تر است ( البته باز اولویت اول چیپ گرافیک است )که FPS بهتر داشته باشد. در صورتی که بازی بیشتر از موجودی مموری کارت گرافیک نیاز داشته باشه و به رم سیستم بره، رفتار های عجیب غریب - پرش فریم، لود نشدن درست مدل ها، کندی شدید گاه بی گاه و ... - رخ می ده.
    تنها گرافیک های انبرد که داخل apu های amd هست و igpu های اینتل الان استفاده می کند که البته انها هم داستان های خودشون رو دارند که خارج بحث تاپیک است.

در کل بهتره حداقل از سایت های بنچمارک با مشخصات چیپ کارت گرافیک حداقل برای مقابسه قدرت کارت های موجود در بازار دست دو استفاده کنی که ضرر نکنی
    Last edited by zed2; 11-07-2020 at 15:58.

5. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

با توجه به وضعیت فعلی بازار و کاهش ارزش ریال به طور مستمر و همچنین عرضه توسط فروشنده های مختلف سخت می شه گفت + اینکه باید تو بازار دست دوم یا علاقمند به سخت افزار باشی تا بتونی درست بگیری + منبع تغذیه درست حسابی هم در کنار اینها نیاز داری، اگر از پاور های قدیمی استفاده می کنی ریسک سوختن منبع تغذیه رو بالا می بری.
    الان مثلا من امروز دیدم یکجا 6850 HD روی مرز قیمت یکی می فروخت، گرچه از کیفیت و کارکرد نمی شه نظر داد.
    +
    اولین و اخرین باری که من این چنین تکنولوژی رو دیدم سال 2004 روی 6200 turbocache بود که دیگر منسوخ شده.

الان هم کارت گرافیک در صورتی که برنامه نویس های بازی تعریف کرده باشند از رم سیستم بیشتر به عنوان کش برای Texture استفاده می کنند و مموری موجود در کارت، پهنای باند دسترسی و نوع مموری مهم تر است ( البته باز اولویت اول چیپ گرافیک است )که FPS بهتر داشته باشد. در صورتی که بازی بیشتر از موجودی مموری کارت گرافیک نیاز داشته باشه و به رم سیستم بره، رفتار های عجیب غریب - پرش فریم، لود نشدن درست مدل ها، کندی شدید گاه بی گاه و ... - رخ می ده.
    تنها گرافیک های انبرد که داخل apu های amd هست و igpu های اینتل الان استفاده می کند که البته انها هم داستان های خودشون رو دارند که خارج بحث تاپیک است.

در کل بهتره حداقل از سایت های بنچمارک با مشخصات چیپ کارت گرافیک حداقل برای مقابسه قدرت کارت های موجود در بازار دست دو استفاده کنی که ضرر نکنی
    گرافیکایی که شر میکنن از رم بدرد بخور هست ؟ مثلا گرافیک 1گیگ ، شر تا 3گیگ میشه ، یعنی قدرتش رو افزایش میده ؟ رمم 8 هستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •