تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: عمری ترین فلش 128 گیگ برای اتصال به تلویزیون و ذخیره داده ها

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

14 عمری ترین فلش 128 گیگ برای اتصال به تلویزیون و ذخیره داده ها

یک فلش 128 گیگی میخوام برای اینکه فیلم و ویدئو بریزم روش و به تلویزیون متصل کنم
    سرعت خواندن و نوشتنش چندان مهم نیست
    فقط طول عمرش و مقاومتش برام مهمه برند اصلی هم باشه فیک نباشه
    بهترین سایت خرید فلش چیه؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

محصولات توشیبا

3. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    محصولات زیادی در این زمینه هستند مثل برند های معروف سن دیسک ، پاتریوت ، کداک و کینگستون و .... من تجربه زیادی در این زمینه دارم و شغلم کلوپ بوده . بهترین ، با کیفیت ترین و عمری ترینشون فلش مموری سونی Sony هست ، بعدش فلش مموری Transcend . (این دو برند گرون تر هستند نسبت به فلش مموری های بازار در رده ظرفیتی یکسان)این دو برند که گفتم طبق تجربه و کار با چندین مدل مختلف از این دو برند ، میتونم بگم با خیال کاملا راحت از این دو برند خرید کنید و عمری استفاده کنید .همه فلش مموری های این دو برند در سطح خودشون سرعتشون کاملاً قابل قبول هست و عمر بالاتری نسبت به فلش های همرده دارند . و کمتر دچار خرابی می شوند .
    فقط یادتون باشه حنما مدل USB 3.0 یا USB 3.1 باشه .
    Last edited by mojt90; 25-06-2020 at 20:02.

5. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    محصولات زیادی در این زمینه هستند مثل برند های معروف سن دیسک ، پاتریوت ، کداک و کینگستون و .... من تجربه زیادی در این زمینه دارم و شغلم کلوپ بوده . بهترین ، با کیفیت ترین و عمری ترینشون فلش مموری سونی Sony هست ، بعدش فلش مموری Transcend . (این دو برند گرون تر هستند نسبت به فلش مموری های بازار در رده ظرفیتی یکسان)این دو برند که گفتم طبق تجربه و کار با چندین مدل مختلف از این دو برند ، میتونم بگم با خیال کاملا راحت از این دو برند خرید کنید و عمری استفاده کنید .همه فلش مموری های این دو برند در سطح خودشون سرعتشون کاملاً قابل قبول هست و عمر بالاتری نسبت به فلش های همرده دارند . و کمتر دچار خرابی می شوند .
    فقط یادتون باشه حنما مدل USB 3.0 یا USB 3.1 باشه .
    من همین امروز دوتا فلش داشتم که با دوسه بار پر و فرمت مجدد شدن نصف ظرفیت پرید یکی همین ترنس بود و دیگری iMATION که کلی فروشنده را هم قسم داده بودم جنس خوب بده.

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

من همین امروز دوتا فلش داشتم که با دوسه بار پر و فرمت مجدد شدن نصف ظرفیت پرید یکی همین ترنس بود و دیگری iMATION که کلی فروشنده را هم قسم داده بودم جنس خوب بده.
    این مشکل هست که با نرم افزار درست میشه . کمی زمان بره . سرچ کنید در گوگل "کم شدن ظرفیت فلش مموری".

این مشکل به دلیل فرمت بیش از اندازه در مدت کوتاه برای فلش و هارد ایجاد میشه . فلش رو نباید زیاد فرمت کرد ، حتی هارد رو ، آسیب میزنه .

اطلاعات حذف کنید در مواقع ضروری فرمت کنید . و حدالمکان از فرمت سریع استفاده کنید.

8. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام خدمت شما

بهترين برند كداك اصلي هست. واقعا مادام العمر هست و من كه كارم فروشندگي قطعات هست حتي يك مورد خرابي ازش نديدم. فكر مي كنم به خاطر تكنولوژي و كيفيت بالاي اين محصول باشه. متاسفانه 128 گيگ الان در بازار نيست يا اگر هم هست تقلبي هست (شركت اصلي وارد كننده يك سال هست كه وارداتي نداشته) الان فقط 64 گيگي موجوده و USB 3.1 هم هست. ارزون تر هم 32 گيگي داره كه USB 2.0 هست.

من پيشنهادم استفاده از USB 3.1 هست كيفيت فلش هم بالاتره. يه مورد رو هم در نظر بگيريد هزينه اين فلش مموري به نسبت بقيه فلش ها خيلي بالاتره.

اگر خواستيد برند اقتصادي و معقول تهيه كنيد ترنسند هم خوبه ولي انتظار نداشته باشيد مثل كداك باشه.

10. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام خدمت شما

بهترين برند كداك اصلي هست. واقعا مادام العمر هست و من كه كارم فروشندگي قطعات هست حتي يك مورد خرابي ازش نديدم. فكر مي كنم به خاطر تكنولوژي و كيفيت بالاي اين محصول باشه. متاسفانه 128 گيگ الان در بازار نيست يا اگر هم هست تقلبي هست (شركت اصلي وارد كننده يك سال هست كه وارداتي نداشته) الان فقط 64 گيگي موجوده و USB 3.1 هم هست. ارزون تر هم 32 گيگي داره كه USB 2.0 هست.

من پيشنهادم استفاده از USB 3.1 هست كيفيت فلش هم بالاتره. يه مورد رو هم در نظر بگيريد هزينه اين فلش مموري به نسبت بقيه فلش ها خيلي بالاتره.

اگر خواستيد برند اقتصادي و معقول تهيه كنيد ترنسند هم خوبه ولي انتظار نداشته باشيد مثل كداك باشه.
    .. پاک شود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •