تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 40 از 40

نام تاپيک: افزایش ۲۳ درصدی خودکشی ایران !!!

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

20:30 اصلا نمی بینم CNN و BBC اونم انگلیسی رو فالو کردم اخبار ایران هم تو سایت الف و تابناک ماهی یه دفعه چک میکنم.

در مورد مرگ دختر 23 ساله با برتاب لوله (که رسانه های همفکر شما الکی گفتن تبر که به مقاصدشون برسن) اون هم برمیگرده به همین افکار امثال Rjoun که تو گوش دخترها میخونن که فساد اخلاقی و هرزگی چیز خوبیه و این دختر هم پدرش یک سال باهاش مشکل داشت یعنی هر شب ساعت 12 شب میاوردنش خونه و پدرش هم خب سر همین مسائل باهاش مشکل داشته خونه و تو یکی از همین درگیری ها پدر لوله ای آهنی رو پرتاب میکنه و این فاجعه رخ میده اما آیا مقصر فقط این بود که پدر نمیتونسته فساد دختر رو جلوی چشمش تحمل کنه؟ خودت دختر دار بشی یا حتی همسرت هر شب ساعت 12 شب بیاد خونه و مطمئن باشی فساد اخلاقی داره بحث و درگیری بینتون پیش نمیاد؟ چرا این مسائل رو عادی جلوه میدید که الان یه دختر فکر کنه تو خونه پدرش خوابگاه که صبح بره هرزگی شب با اخلاق سگی بیاد خونه بخوابه؟ هزاران تا از این کیس ها اتفاق می افته حالا یکیش منجر به قتل میشه شما هم کم مقصر نیستید که این فرهنگ اشتباه رو گسترش میدید و توقع دارید مردها غیرت نداشته باشن مگه میشه مرد غیرت نداشته باشه خروس هم غیرت داره چه برسه یه مرد سالم.
    شما فکر میکنید هرکسی حجاب نداره هرزه اس
    البته از کسایی که عالم شون استاد طوسی هستش انتظار بیشتری نمیره این عقیده شون باشه
    شما داعشی های ساندیس خور برای دنیا مضر هستید و وجود نحستون آبروی ایران و ایرانی رو در دنیا برده

2. این کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

شما فکر میکنید هرکسی حجاب نداره هرزه اس
    البته از کسایی که عالم شون استاد طوسی هستش انتظار بیشتری نمیره این عقیده شون باشه
    شما داعشی های ساندیس خور برای دنیا مضر هستید و وجود نحستون آبروی ایران و ایرانی رو در دنیا برده
    طوسی کیه من تو عمرم یک بار هم نماز نخوندم عقاید خودم رو دارم اما حقیقت اینه که مسلمون ها یه سری عقایدشون مثل مخالفت با هرزگی و حرام خوری و قانون ارث و میراث اینها با عقاید من یکیه اما عقاید امثال تو و قمنیست ها و لیبرال ها 180 درجه با طرز فکر من و یه زندگی سالم فرق میکنه یعنی حتی تو یه مورد هم با امثال تو موافق نیستم چون سرتاسر گندیدگی و فساده طرز فکر شماها.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

با اینجور حجاب اسلامی و روسری هم موافق نیستم چون بدتر جذبه جنسی ایجاد میکنه زن کت و شلوار بپوشه بهتره تا اینجور مانتوهای که فقط تو ایران دیده میشه اما با هرزه پوشی و ---- پوشی هم موافق نیستم بالاخره اندام های جنسی زنها طرفدار زیاد داره بچه 7 ساله هم ببینه دلش میخواد.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

یونجه رو که امثال تو میخورن انقدر بد دهن و بی شخصیت شدن. همین بحث ها رو با انگلیسی زبانها دارم آدم حال میکنه از شخصیت و علم و دانششون اینجا آدم یه چیزی میگه گدا گشنه های زخم خورده با اون فرهنگ پایین میریزن سرش فحش و توهین میکنن فقط. آخه من اگه وقت میذارم اینجا چیزی میگم به خاطر همین ناله کردن امثال شماست انقدر ناله نکنید از زمین و زمان می نالید یکی هم مثل من از فساد گله میکنه سریع گارد میگرید نه همه چیز گل و بلبله انسان فاسد اصلا نداریم اما باز ناله می کنید چرا فلانی اینکارو میکنه اون اینکارو میکنه. تو این جامعه فاسد اقتصاد که هیچ جون خودتون و عزیزانتون هم در خطره حالا هی فساد کنید و از فساد دیگران ناله کنید ببینیم آخرش به کجا میرسید.
    سلام
    اولا گداگشنه خودتی
    مرد حسابی مگه همه مثل توان معلوم نیست از کدوم آخوری یونجه میخوری که میای چرت میگی
    من امسال تورو قشنگ میشناسم از یه طرف وانمود میکنی که نه اینجوریه از یکطرفم میای میگی bbc و voa و... نگاه میکنم و فالو میکنم....
    دلیل این عصبانیت من امسال مثل شما نفهم که حرف حالتون نمیشه و حرف خودتون رو میزنید و با نفهمم باید مثل خودش برخورد کرد.
    ما فرش قرمز زیر پات پهن نکردیم که بیای وقت بزاری و اعصاب منو و دیگران رو خورد کنی . نمیخوای پست نزار که اینجوری واست سنگین تره هم اعصاب ما خورد نمیشه هم تو دلخور نمیشی .

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

با اینجور حجاب اسلامی و روسری هم موافق نیستم چون بدتر جذبه جنسی ایجاد میکنه زن کت و شلوار بپوشه بهتره تا اینجور مانتوهای که فقط تو ایران دیده میشه اما با هرزه پوشی و ---- پوشی هم موافق نیستم بالاخره اندام های جنسی زنها طرفدار زیاد داره بچه 7 ساله هم ببینه دلش میخواد.
    اونقدر بیشعوری که معلومه با اون ذهن خرابت مرتیکه . تو از 7 سالگی دلت میخواست ؟! عجب بیشعوری بودی تو . طرفدارشی ؟! مرتیکه نفهم به ما میگه افکار خراب خودش افکارش ازهمه گوه تره...
    لطفا این پستو حذف نکنید بزارید ببینن این عوضی کیه!

7. 5 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام
    اولا گداگشنه خودتی
    مرد حسابی مگه همه مثل توان معلوم نیست از کدوم آخوری یونجه میخوری که میای چرت میگی
    من امسال تورو قشنگ میشناسم از یه طرف وانمود میکنی که نه اینجوریه از یکطرفم میای میگی bbc و voa و... نگاه میکنم و فالو میکنم....
    دلیل این عصبانیت من امسال مثل شما نفهم که حرف حالتون نمیشه و حرف خودتون رو میزنید و با نفهمم باید مثل خودش برخورد کرد.
    ما فرش قرمز زیر پات پهن نکردیم که بیای وقت بزاری و اعصاب منو و دیگران رو خورد کنی . نمیخوای پست نزار که اینجوری واست سنگین تره هم اعصاب ما خورد نمیشه هم تو دلخور نمیشی .
    سلام کردنت دیگه واسه چی بود تو که میخواستی انقدر فحش بدی
    امسال رو اینجوری مینویسن؟ امثال رو هنوز نشناختی چطوری بنویسی بعد امثال من رو چطوری قشنگ شناختی؟
    اعصابت واسه چی خورد میشه؟ مگه حرف من چیه جز اینکه دنبال یه جامعه سالم تر و بهتر از این وضعیت فعلی هستم جایی که فساد توش افتخار نباشه و وقاحت توش جایی نداشته باشه. از کسی هم دفاع نکردم که بخواهی حرص بخوری یه بار دیگه عقایدم رو مرور کردم چیز بد و ظالمانه ای توش ندیدم که هی فحش میدید.

اونقدر بیشعوری که معلومه با اون ذهن خرابت مرتیکه . تو از 7 سالگی دلت میخواست ؟! عجب بیشعوری بودی تو . طرفدارشی ؟! مرتیکه نفهم به ما میگه افکار خراب خودش افکارش ازهمه گوه تره...
    لطفا این پستو حذف نکنید بزارید ببینن این عوضی کیه!
    این پستت رو الان دیدم یه لطفی کن پست های منو دیگه نقل قول نگیر منم بچه نیستم بیام با تو فحش بازی کنم. (ایدیم رو به لیست سیاه اضافه کن کامنت های منو نبینی)
    من آره تو 7 سالگی که هیچ تو 5 سالگی حس های جنسی داشتم خیلی های دیگه هم تو سن کودکی به بلوغ جنسی میرسن این دلیل به عوضی بودنشون نیست بلوغ جنسیه اگه مدیریت نشه اینه که بده
    Last edited by ژیان; 18-06-2020 at 01:23.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ی تنه کل انجمن رو به گند کشیده

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. 3 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

تو ۵ سالگی حس های جنسی داشته،من ۶سالگی ختنه کردم تازه فهمیدم کاربرد اون جیش کردنه

واقعا که حال مردم بی اندازه خرابه ،گه زدن به جامعه ،همینه که تو حوزه هاشون هر روز یکی نوبتی میره تو بشکه از سوراخ ترتیبشو بدن

12. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

ژیان واقعا که جای تاسف داری بالاخره روی خودتو نشان دادی که از تفکرات شیطانی سرچشمه می‌گیری. برات متاسفم چونکه راه درمان نداری، راه درمان صرفا پاکسازی است.

14. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

ی تنه کل انجمن رو به گند کشیده

Sent from my iPhone using Tapatalk
    انجمن رو به گند کشیدم یا افکار مریض شمارو؟
    تحمل عقیده مخالف انقدر سخته؟ باز یه سری عقاید خودشون رو مقدس میدونن اونا باز یه تعصبی داشته باشن قابل قبوله اما عقاید شماها که سراسر ولنگاری و بیراهه است چرا تعصب دارید روش؟ بحث با شما چندتا کاربر بی ادب واسه من هم زجر آوره اما وظیفه خودم میدونم در برابر این جهالت بزرگی که افکار شماها پر شده ازش وایستم کاش 10 دقیقه فقط جای من بودید تا درک میکردید چقدر بی منطق و آلوده دارید صحبت میکنید منکه نمیدونم چطوری و کجا بزرگ شدید و پرورش پیدا کردید اما کاش جور دیگه ای بودید و دنیا جای بهتری واسه همه میشد. ته ته افکار شما میشه عاقبت کشور آمریکا که مردم با آزادی اسلحه همدیگه رو سلاخی کنن و آمار خودکشی در کشورشون جز چند کشور اول جهان باشه. کشوری که بیشترین خیانات زناشویی درش رخ میده و بیشترین آمار سقط جنین و هزار کثافت کاری دیگه درش رخ میده نباید نقطه هدف امثال تو باشه دنبال دنیای بهتری باشید

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •