تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 40

نام تاپيک: افزایش ۲۳ درصدی خودکشی ایران !!!

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

اینهمه روزشمار دارند میمیرند و خودکشی می کنند دریغ از یکبار واکنش مسئولان امروز هم حتی یک خبر خودکشی یک افغان در مشهد اعلام شد البته پیشتر هم که مرگشان بود.

الان کسی پشت تریبون نمیاد دیگه؟! ایران هم تو آتش سوخت و هیچ کاری هم نکردند الان دارم فکر می‌کنم من اصلا ایران نیستم؟! اسم این سرزمین و زبان و هدفش یک چیز دیگست.

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

میخاستم بگم طرز فکرش عین عکس پروفایلشه،ولی با خودم گفتم خدایی ژیانم حیفه با طرز فکر ایشون مقایسه بشه،همون طرز فکر رائفی پوری بهتره

3. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

قطعا تعداد کمتر اینجا نشانه حقانیته. همیشه همین بوده چیز با ارزش کمتر بوده همونجوری که الماس و جواهر کمتر از فضولات انسانیه تو این دنیا انسان های نخاله و بی فکر هم بیشتر هستن. هیچ چیز باز ارزش و مفیدی تو این دنیا زیاد نیست اما برعکس چیز به درد نخور و شر و بی ارزش تا دلت بخواد ریخته تو این دنیا پس با همین فرمول به زیاد بودن همفکرهای این افکار آلوده ات دل خوش نکن.

یاد دوران خدمت افتادم تو قسمت اداری به خاطر کار با سامانه ارتش همه سربازها رو به خوبی میشناختم از اون پادگان به اون بزرگی کمتر از انگشت های دست انسان با شخصیت و عاقل دیدم که بشه بهشون گفت انسان بقیه بسیار سطح پایین و باور نکردنی سطحی بودن و باور اینکه امثال شما جز اونها نباشید هم امکان پذیر نیست قطعا شما هم یکی از اون جمعیت توده سطحی نگر ول معطل هستی.
    مرزهای توهم رو جابجا کردی ساندیس خور عزیز

5. این کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

اینهمه روزشمار دارند میمیرند و خودکشی می کنند دریغ از یکبار واکنش مسئولان امروز هم حتی یک خبر خودکشی یک افغان در مشهد اعلام شد البته پیشتر هم که مرگشان بود.

الان کسی پشت تریبون نمیاد دیگه؟! ایران هم تو آتش سوخت و هیچ کاری هم نکردند الان دارم فکر می‌کنم من اصلا ایران نیستم؟! اسم این سرزمین و زبان و هدفش یک چیز دیگست.
    مسئولان چرا باید واسشون مهم باشه؟ اونها هم یه مشت فاسد مثل مردم معمولی فساد عادی شده دیگه نباید میشد که به لطف بعضی ها (افکارهای آلوده امثال Rjoun) شد. تو این جامعه یه سری از ظلم کردن هم لذت میبرن پس زیاد اعتراض نکن چون بیشتر لذت میبرن.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

مسئولان چرا باید واسشون مهم باشه؟ اونها هم یه مشت فاسد مثل مردم معمولی فساد عادی شده دیگه نباید میشد که به لطف بعضی ها (افکارهای آلوده امثال Rjoun) شد. تو این جامعه یه سری از ظلم کردن هم لذت میبرن پس زیاد اعتراض نکن چون بیشتر لذت میبرن.
    تو اول بگو منظورت از مسئول یعنی کی تا باهم بریم سبزه زار

8. 3 کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    اول از همه بگم که اینقدر تأکید نکنید ما و شما و... فاسدیم..
    من هرکس رو دیدم که دم از فاسد بودن دیگری و کل زمین و زمان میزد ولی خودش کصافت تر از همه بود هر رقم کاری که بگی کرده بود (کلاهبرداری - دزدی - عیاشی و.... ) جدی دارم میگم من رک حرفمو میزنم :
    شما داری همش میگی این فاسده فلانی فاسده و .... همه فاسد تو چی ؟! چطور ما نمیبینیم ؟! معلومه کرم از درخته دیگه.
    فکر کنم دیگه از همین جمله بالا دستت اومد کی رو دارم میگم.....
    درضمن آدمای مثل تو که از یه آخور خاصی یونجه میخورن از این زرا میزنن...
    از اسمت کاملا مشخصه که چه فکر داغونی داری و شخصیتتم معلومه

10. 2 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام
    اول از همه بگم که اینقدر تأکید نکنید ما و شما و... فاسدیم..
    من هرکس رو دیدم که دم از فاسد بودن دیگری و کل زمین و زمان میزد ولی خودش کصافت تر از همه بود هر رقم کاری که بگی کرده بود (کلاهبرداری - دزدی - عیاشی و.... ) جدی دارم میگم من رک حرفمو میزنم :
    شما داری همش میگی این فاسده فلانی فاسده و .... همه فاسد تو چی ؟! چطور ما نمیبینیم ؟! معلومه کرم از درخته دیگه.
    فکر کنم دیگه از همین جمله بالا دستت اومد کی رو دارم میگم.....
    درضمن آدمای مثل تو که از یه آخور خاصی یونجه میخورن از این زرا میزنن...
    از اسمت کاملا مشخصه که چه فکر داغونی داری و شخصیتتم معلومه
    یونجه رو که امثال تو میخورن انقدر بد دهن و بی شخصیت شدن. همین بحث ها رو با انگلیسی زبانها دارم آدم حال میکنه از شخصیت و علم و دانششون اینجا آدم یه چیزی میگه گدا گشنه های زخم خورده با اون فرهنگ پایین میریزن سرش فحش و توهین میکنن فقط. آخه من اگه وقت میذارم اینجا چیزی میگم به خاطر همین ناله کردن امثال شماست انقدر ناله نکنید از زمین و زمان می نالید یکی هم مثل من از فساد گله میکنه سریع گارد میگرید نه همه چیز گل و بلبله انسان فاسد اصلا نداریم اما باز ناله می کنید چرا فلانی اینکارو میکنه اون اینکارو میکنه. تو این جامعه فاسد اقتصاد که هیچ جون خودتون و عزیزانتون هم در خطره حالا هی فساد کنید و از فساد دیگران ناله کنید ببینیم آخرش به کجا میرسید.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

ساقی تو عوض کن

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دو تا دختر دیگه هم به شکل فجیعی و در سن پایین ۱۹ و ۲۵ کشته شدند؟!

تریبون غیر ایرانی مسئولین و آن بالا ها نمیخواد عرضی پندی نکوهشی توصیه ای؟! اشاره به حدیثی از؟!!!

نمیکنند؟!

من این ۲۰:۳۰ که ژیان میبینه رو نمیبینم، اون تو گفتند یا آنجا هم پول می‌گیرد و دنیا بده؟!

ای خدا کی میشه ایران رو ببینیم. منکه کورم و نام و نشانی از ایران نمیبینم، شما اگر میبینی خدا قوت.
    Last edited by italodance; 17-06-2020 at 18:54.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

دو تا دختر دیگه هم به شکل فجیعی و در سن پایین ۱۹ و ۲۵ کشته شدند؟!

تریبون غیر ایرانی مسئولین و آن بالا ها نمیخواد عرضی پندی نکوهشی توصیه ای؟! اشاره به حدیثی از؟!!!

نمیکنند؟!

من این ۲۰:۳۰ که ژیان میبینه رو نمیبینم، اون تو گفتند یا آنجا هم پول می‌گیرد و دنیا بده؟!

ای خدا کی میشه ایران رو ببینیم. منکه کورم و نام و نشانی از ایران نمیبینم، شما اگر میبینی خدا قوت.
    20:30 اصلا نمی بینم CNN و BBC اونم انگلیسی رو فالو کردم اخبار ایران هم تو سایت الف و تابناک ماهی یه دفعه چک میکنم.

در مورد مرگ دختر 23 ساله با برتاب لوله (که رسانه های همفکر شما الکی گفتن تبر که به مقاصدشون برسن) اون هم برمیگرده به همین افکار امثال Rjoun که تو گوش دخترها میخونن که فساد اخلاقی و هرزگی چیز خوبیه و این دختر هم پدرش یک سال باهاش مشکل داشت یعنی هر شب ساعت 12 شب میاوردنش خونه و پدرش هم خب سر همین مسائل باهاش مشکل داشته خونه و تو یکی از همین درگیری ها پدر لوله ای آهنی رو پرتاب میکنه و این فاجعه رخ میده اما آیا مقصر فقط این بود که پدر نمیتونسته فساد دختر رو جلوی چشمش تحمل کنه؟ خودت دختر دار بشی یا حتی همسرت هر شب ساعت 12 شب بیاد خونه و مطمئن باشی فساد اخلاقی داره بحث و درگیری بینتون پیش نمیاد؟ چرا این مسائل رو عادی جلوه میدید که الان یه دختر فکر کنه تو خونه پدرش خوابگاه که صبح بره هرزگی شب با اخلاق سگی بیاد خونه بخوابه؟ هزاران تا از این کیس ها اتفاق می افته حالا یکیش منجر به قتل میشه شما هم کم مقصر نیستید که این فرهنگ اشتباه رو گسترش میدید و توقع دارید مردها غیرت نداشته باشن مگه میشه مرد غیرت نداشته باشه خروس هم غیرت داره چه برسه یه مرد سالم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •