تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: كيس ارزان براي بازي

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض كيس ارزان براي بازي

درود بر دوستان
    ميخوام يه كيس جمع كنم براي بازي و توضيح اينكه كلا به گيم وارد نيستم براي اولين بار ميخوام وارد اين حيظه بشم اول ميخوساتم كنسول دست دوم ايكس باكس يا پلي ايتيشن بگيرم و لي ترجيحم اينه سيستم باشه كه به درد كاراي ديگه هم ميخوره
    بودجم خلي كمه و فقط يه كيس نياز دارم بودجه هم در حد 4 تومن

كيس رو ميخوام به تي وي سامسونگ 720P وصل كنم

ايا ميتونم از پردازنده هاي قديمي استفاده كنم؟مثلا 4 هسته اي هاي قديمي؟

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

با سلام

دوست عزیز با 4 تومن اصلا سمت کیس جمع کردن اونم واسه گیم نرو حتی اگه قطعات کیس رو دست دومو استوک بخری ولی میتونی یه پلی4 دست دوم بخری و راحت توش بازی کپی کنی
    اگرم خیلی حرفه ای نیستی ایکس باکس360 میتونه گزینه بعدیت باشه

موفق باشی ///

3. 3 کاربر از Afshin405 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

هموطن با 4 تومن تو این زمونه صاحب کیس دندان گیری برای بازی های امروزی نمیتونی بشی
    بهتره پیشنهاد دستمون رو مد نظر داشته باشی که بهترین پیشنهاده.
    شما الان بخوایین یه کیس میان رده به پایین امروزی بگیری که حداقل ها رو براتون در زمینه گیمینگ برآورد کنه
    700 تومن ارزونترین مادربورد
    700 تومن ارزونترین رم 8 گیگابایت DDR4
    حداقل برای گیمینگ سری GT1030 که قیمتی حدود 1500 داره و اون انتظار غایی رو هیچ وقت نمیتونه براتون مثل سری GTX که قیمتشون فضایی بالا رفته برآورد کنه چون لازمه اصلی بازی همین کارت گرافیک هست بعد پردازنده و رم.
    و یه سی پی یو میانرده به پایین زپرتی پنتیوم G5440 یا G4400 میتونی تهیه کنی.
    حالا یه کیس بی کیفیت پایین رده دست دوم 100 تومنی هم بتونی گیر بیاری میشه سر جمع 4 تومن
    موند پاور یا همون منبع تغذیه و هارد که کم کمش دیگه تو بازار میتونی 1 ترا پیدا کنی مگر رفربیشت 500 گیگ که یک ترابایت حول 700 تومن و 500 رفر 270 تومن که غیر مطمئن هست و یه پاور پایین رده گرین 500 و مارک های بی کیفیت تیسکو و... 350 قیمت دارن.
    بعدش یه مانیتور هم لازم داری که نو بگیری پایینترین قیمت با پنل های قرون وسطی TN قیمتشون 1200 هست، دست دوم و عهد عتیق 17 یا 15 اینچ بگیری میشه 300 الی 500 تومن.
    مینیموم پولیم که باید خرج کنید چیزی حدود 5500 الی 6 تومن هست اونم واسه سیستمی که اصلا بدرد بازی های امروزی با فریم حداقل 30،40 بر ثانیه نمیخوره!
    پس یه کنسول از نوع پلی استیشن 4 خریداری کنید و بازی ها رو هم بصورت آفلاین با مبلغ کم بازی کنید مطمئن باشید برنده اید...!

5. 3 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

اگه ارزان میخای باید از رایزن 3 شروع کنی

برو تو سایت لیون یا مقداد کامپیوتر یه رایزن 3 ببند ببین چند درمیاد

7. این کاربر از ابر_حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

یه پیشنهاد دیگه هم این میتونه باشه شما که بیشتر طالب گیمینگ هستین یک پلی استیشن 4 حالا یا نو یا دست دوم تهیه کنید و لذتتون رو ببرید فعلا و بعدها که یکی دو تومن دستتون اومد و نیاز مبرمی به کامپیوتر برای پیشبرد کارهای روتین شخصی لازم داشتید میتونید از اپلیکیشن دیوار بگردید و یه سیستم 1، 2 تومنی بگیری معمولی بگیرید که مطمئنا کارتون رو در هر زمینه ای راه میندازه طراح و گرافیست و نِرِد نیستین که... البته تو دیوار اینروزا دیگه همه وسایلایی که ملت لازم ندارن و میذارن فروش به چشم کالای نو نگاه میکنن و اکثرا قیمت های فضایی میدن که دست دوم رو بصورت قطعه قطعه از بازار جمع کنی کمتر در میاد تا قیمت هایی که دیوار درج میشه!
    در ضمن باید آگاهانه کیس دست دوم رو خرید کنی و از سیستم ها و قیمت ها تا حدودی خبر داشته باشی تا یه کیس یه تومنی رو به قیمت 2.5 قالب نکنن بهتون.

9. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنون از پایت همه دوستان بابت راهنمایی

من یه نکنه دیگه بگم دئر مود کاری کیه میخواستم با اون سیتم انجام بدم شاید با ذکر این نکته کلا بهتر باهش به سیتسم فکر نکنم

من میخوام از سیستمم بعنوان کنسول استفاده کنم یعنی وصلش کنم به تی وی و با دسته بازی کنم مثل ps4 و..ایا اصلا چنین چیزی میشه؟چون فکر کنم بیشتر بازی های پی سی با موس و کیبرد انجام میشه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

ممنون از پایت همه دوستان بابت راهنمایی

من یه نکنه دیگه بگم دئر مود کاری کیه میخواستم با اون سیتم انجام بدم شاید با ذکر این نکته کلا بهتر باهش به سیتسم فکر نکنم

من میخوام از سیستمم بعنوان کنسول استفاده کنم یعنی وصلش کنم به تی وی و با دسته بازی کنم مثل ps4 و..ایا اصلا چنین چیزی میشه؟چون فکر کنم بیشتر بازی های پی سی با موس و کیبرد انجام میشه؟
    بجز چند بازی مثل بازی های فوتبالی نظیر PES و FIFA و بازی های مسابقه ای مثل موتورسواری و ماشین سواری جوی استیک یا همون دسته بازی زیاد به کارتون تو کامپیوتر نمیاد. بازی های اول شخص و سوم شخص شوتینگ یا به گفته عام اکشن و اسلحه ای هم لذتش به همون بازی کردن با کیبورد و موس هست! به هیچ وجه به سیستم به چشم یه کنسول نگاه نکنید مگر اینکه بودجه کلانی داشته باشید و حداقل بتونید تنها واسه کیس 10 تومن کنار بذارید در غیر اینصورت به فکر یه کنسول باشید و خودتون رو از دردسرها و اعصاب خردکنی های انتخابتون بخاطر انتخاب کیس پایین رده برای گیمینگ راحت کنید. با هزینه ای که شما میخواید بکنید ثوابی که میتونید از یک کنسول ببرید با انتخاب کیس کباب نکنید! حالا انتخاب با خودتونه...

12. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام و دروووود
    دوستان لطفا ی راهنمایی تخصصی بفرمایین
    من با بودجه ۹ میلیون میخوام ی کارت گرافیک و ی پردازنده بخرم و اینو برای گیم میخوام
    حالا شما بگین میتونم با این بودجه این دوتا قطعه رو برای گیم بخرم؟؟لطفا بهترین مدل ها با توجه به بودجم رو بگین
    در ضمن بقیه قطعات رو بعدا خریداری میکنم و فعلا اصلی ترینش همین دو قطعه هست میخوام بیشترین راندمان رو داشته باشه در گیم و اف پی اس خوبی بده

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان یه فرصتی پیش اومده یه سری قطعات دستم رسیده که بتونم یه سیستم سر هم کنم

مشخصات اینه:

پردازنده : Ciri-5 2400
    ر
    م:2*4 DDR3

گرافیک:کارت گرافیک ایسوس GT730 2GB D5

با این مشخصات میشه برای بازی حساب باز کرد؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

خیر نمیشه...
    البته بازی های 10 سال پیش چرا!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •