تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: درخواست راهنمایی برای خرید تلویزیون سونی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض درخواست راهنمایی برای خرید تلویزیون سونی

دوستان عزیز بین خرید سونی ۵۵ اینچ مدل 8500g و 8000g موندم قبلا بودجه به ۸۵۰۰ میرسید منتها الان قیمت فضایی پیدا کرده تا ۱۳:۶۰۰ میتونم هزینه کنم
    صادقانه میخوام بدونم کیفیت تصویر این دو تا چقدر فرق داره ؟ هر فروشنده ای هم بخاطر سود خودش درست راهنمایی نمیکنه اگر بدونم ۸۵۰۰ واقعا ارزش خرید داره صبر میکنم تا بودجه رو بیشتر کنم

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

دوستان عزیز بین خرید سونی ۵۵ اینچ مدل 8500g و 8000g موندم قبلا بودجه به ۸۵۰۰ میرسید منتها الان قیمت فضایی پیدا کرده تا ۱۳:۶۰۰ میتونم هزینه کنم
    صادقانه میخوام بدونم کیفیت تصویر این دو تا چقدر فرق داره ؟ هر فروشنده ای هم بخاطر سود خودش درست راهنمایی نمیکنه اگر بدونم ۸۵۰۰ واقعا ارزش خرید داره صبر میکنم تا بودجه رو بیشتر کنم
    سلام

بله کیفیت تصویر این دو x8500g بر اساس تحقیقاتی که کردم واقعاً بهتر هست . مدل های سونی کمتر دچار خرابی هستند میتونی بانه ای بخری که ارزونتره .

فرق اصلی این دو تلویزیون برمیگره به عمق رنگ مشکی خیلی خیلی بهتر ، پردازنده بسیار بهتر ، سیستم صوتی بهتر و همچنین ریموت کنترل بهتر

واقعاً ارزش داره که x8500g بخرید . ولی ! قیمت د.لار معلوم نیست شاید بعداً همین x8000g رو هم نتونی بخری.

به نظرم اگه الان میتونی چور کنی 8500 رو بخر ولی حداقل تا بعد عید پولت جور نمیشه همون x8000g رو بخر که نخری واقعاً پشیمون میشی چون حتی اینم نمی تونی بخری.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام

بله کیفیت تصویر این دو x8500g بر اساس تحقیقاتی که کردم واقعاً بهتر هست . مدل های سونی کمتر دچار خرابی هستند میتونی بانه ای بخری که ارزونتره .

فرق اصلی این دو تلویزیون برمیگره به عمق رنگ مشکی خیلی خیلی بهتر ، پردازنده بسیار بهتر ، سیستم صوتی بهتر و همچنین ریموت کنترل بهتر

واقعاً ارزش داره که x8500g بخرید . ولی ! قیمت د.لار معلوم نیست شاید بعداً همین x8000g رو هم نتونی بخری.

به نظرم اگه الان میتونی چور کنی 8500 رو بخر ولی حداقل تا بعد عید پولت جور نمیشه همون x8000g رو بخر که نخری واقعاً پشیمون میشی چون حتی اینم نمی تونی بخری.
    ممنون از وقتی که گذاشتید راهنمایی کردید و خیلی بهم کمک کرد چون بعضا بهم میگفتن رنگ بدنه و جنس بدنه فرق میکنه و یا میگفتن فقط تو کنسول بازی خودشو نشون میده که برای من مهم نبود ولی اینی که شما میگی طبیعتا مهم

4. این کاربر از tohid_abi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون از وقتی که گذاشتید راهنمایی کردید و خیلی بهم کمک کرد چون بعضا بهم میگفتن رنگ بدنه و جنس بدنه فرق میکنه و یا میگفتن فقط تو کنسول بازی خودشو نشون میده که برای من مهم نبود ولی اینی که شما میگی طبیعتا مهم
    همنطور که گفتم در خرید شک نکن اگه پولت نمیرسه همین x8000g رو بخر . به خدا اینطور که داره پیش میره ممکنه به زور بتونی حتی مدل x7000g رو هم بخری.

باز برید سایت بازی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونجا هم مشاوره بگیرید اگه از نظر گیم براتون مهمه .

6. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

همنطور که گفتم در خرید شک نکن اگه پولت نمیرسه همین x8000g رو بخر . به خدا اینطور که داره پیش میره ممکنه به زور بتونی حتی مدل x7000g رو هم بخری.

باز برید سایت بازی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونجا هم مشاوره بگیرید اگه از نظر گیم براتون مهمه .
    دقیقا صحبتتون درسته من سه هفته پیش ۸۵۰۰ قیمت گرفتم بانه تحویل تهران ۱۲.۷۰۰ بود دو روز نشد اومدم بگیرم رفت بالا
    فقط جسارتا اگر مجبور بشم ۸۰۰۰ بگیرم با تفاوتی که شما میفرمایید ضرر کردم درسته؟
    بیشتر خانواده کانالهای اونوری و شبکه های خودمون رو میبینن
    یک سیستم صوتی حرفه ای هم دارم

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

دقیقا صحبتتون درسته من سه هفته پیش ۸۵۰۰ قیمت گرفتم بانه تحویل تهران ۱۲.۷۰۰ بود دو روز نشد اومدم بگیرم رفت بالا
    فقط جسارتا اگر مجبور بشم ۸۰۰۰ بگیرم با تفاوتی که شما میفرمایید ضرر کردم درسته؟
    بیشتر خانواده کانالهای اونوری و شبکه های خودمون رو میبینن
    یک سیستم صوتی حرفه ای هم دارم
    نه اصلا و ابداً ضرر نکردی ، تو این قیمت ، خدایی بهترین تلویونی که میتونی بگیری همون X8000G هست . واقعاً عالی هست.

در اصل ببین قیمت 8500G اختلاف قیمتیش خیلی بالاتره . هر چی بیشتر هزینه بکنی خب کیفیت هم بالاتره دیگه . ولی تو رنج قیمتی X8000G از رقبای ال جی و سامسونگ خیلی بهتر عمل میکنه.

انقدر ال جی و سامسونگ مشکلات دارند . که پشیمون میشی . همون سونی بهترینه .

بازوم تو اون انجمن که لینک گذاشتم مشاوره بگیر . بعد جمع بندی کن و خرید کن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •