با سلام خدمت دوستان
با فروش 20 عدد هارد اینترنال و اکسترنال از 320 گیگابایت گرفته تا 3 ترابایت در خدمت شما هستم.
این هاردها برای ارشیو استفاده میشدن و گارانتی تموم شده ولی کاملا سالم و بدون مشکل حتی پلاستیک روشون هم کنده نشده. تمامی هاردهای اداپتوری با جعبه و متعلقات کامل هستند.
حدود 6 ترابایت فیلم سینمایی از بهترین فیلم های تاریخ سینما و فرانچیس های مهم و پرطرفدار سینمایی نظیر کل فیلم های مارول، جنگ ستارگان، هری پاتر، ارباب حلقه ها و... که خودم از ارشیو گلچین کردم با بهترین کیفیت به رایگان و به انتخاب خودتون بعنوان اشانتیون عیدی روی هارد خریدار ریخته می شود.
تعداد این فیلم ها حدود 400 عدد به حجم 6 ترابایت با بهترین کیفیت Full HD 1080P BLURAY مناسب تماشا در تلویزیون های اینچ بالا است وهر فیلم بطور میانگین 15 گیگابایت حجم دارن که برای اطلاع دقیق از اسامی و حجم فیلم ها به پست بعدی تاپیک مراجعه کنید.

قیمت ها:
هر عدد هارد اکسترنال 3 ترابایتی: 1095
هر عدد هارد اکسترنال 2 ترابایتی: 795
هارد اکسترنال 2 ترابایتی USB2.0: قیمت 695
هارد 2 ترابایت اینترنال: 545
هارد اکسترنال 500: 345
هارد اینترنال 320: 99

توجهات:
-قیمت پایین تر از قیمت اعلامی فروخته نمی شود لطفا پیام ندید. (قیمت ها حدود 40 درصد زیر قیمت نو در نظر گرفته شده)
-هزینه ارسال (پست) بر عهده من.
-اول واریز مبلغ بعد ارسال.
-معامله حضوری در اراک/اشتیان امکان پذیر است.
-دیتاها بعنوان اشانتیون و رایگان روی هاردها ریخته می شوند و قیمت اعلامی برای هارد بدون دیتا است بنابراین درخواست هارد بدون دیتا با قیمت کمتر نکنید. با دیتا یا بدون دیتا تفاوتی در قیمت نیست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسامی فیلم ها:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوستان توجه کنید روی تمام هاردها دیتا هست و لیست کامل فیلم و سریال ها قرار گرفت.
فیلم های سینمایی فقط همین 6 ترابایته که لیستشو در پست 4 گذاشتم (هارد شماره51،58،60 داخل لیست) و بقیه دیتا ها سریال خارجی با کیفیت های مختلف هستن که با فروش هر هارد از دست خواهند رفت ولی فیلم های سینمایی نگه داشته میشن.
سریالهای خارجی با کیفیت های مختلف SD/HD/FULLHD موجوده که همگی سریال های با کیفیت کم حجم رو تا اخرین فصل اپدیت کرده بودم. سریال های HD رو هم فقط پرطرفدارها رو یادمه تا اخرین فصل امسال اپدیت کرده بودم.
بنابراین اگر سریال خارجی مدنظرتونه زودتر اقدام کنید.
لیست با برنامه Advanced File Organizer ساخته شده و با همین برنامه باز میشه که لیست و برنامه رو از لینک زیر دریافت کنید:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید