تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کول پد چی بخرم؟

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض کول پد چی بخرم؟

سلام به همه دوستان
    عنوان تاپیک گویای همه چیز است
    من 6 سال پیش لپ تاپم رو به همراه یک کول پد خریدم ولی دیگه سرد نمیکنه
    با توجه به این که این روزها تو خونه هستم و لپ تاپ اکثر اوقات روی پام هست واقعا داغ میکنه حتی با اونکه کول پد زیرش روشنه به حساب!
    حتی روی بالشت هم میذارم و بالشت رو روی پام بازم پام میسوزه!
    میدونم خیلی ضرر داره و حسابی اعصابم خورد شده چون این بهترین حالتیه که فعلا میتونم کار کنم تو خونه
    چه مدلی پیشنهاد میکنید که توی بازار هم موجود باشه؟
    حتی حاضرم تا 500 600 هزار هم هزینه کنم برام مهم نیست
    استند نمیخوام و چون روی پام میذارم باید چیزی باشه که واقعا تاکید میکنم واقعا قدرت سرد کردن بالایی داشته باشه
    ممنونم میشم دوستان تجربیات خودشون رو با محصولی که تو بازار است و حداقل توی مشهد یا اینترنت میشه پیدا کرد در میان بگذارند.
    مرسی

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

همه برند های کول پد خوبن فقط دسته ایرانی بهش نخورده باشه !!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    عنوان تاپیک گویای همه چیز است
    من 6 سال پیش لپ تاپم رو به همراه یک کول پد خریدم ولی دیگه سرد نمیکنه
    با توجه به این که این روزها تو خونه هستم و لپ تاپ اکثر اوقات روی پام هست واقعا داغ میکنه حتی با اونکه کول پد زیرش روشنه به حساب!
    حتی روی بالشت هم میذارم و بالشت رو روی پام بازم پام میسوزه!
    میدونم خیلی ضرر داره و حسابی اعصابم خورد شده چون این بهترین حالتیه که فعلا میتونم کار کنم تو خونه
    چه مدلی پیشنهاد میکنید که توی بازار هم موجود باشه؟
    حتی حاضرم تا 500 600 هزار هم هزینه کنم برام مهم نیست
    استند نمیخوام و چون روی پام میذارم باید چیزی باشه که واقعا تاکید میکنم واقعا قدرت سرد کردن بالایی داشته باشه
    ممنونم میشم دوستان تجربیات خودشون رو با محصولی که تو بازار است و حداقل توی مشهد یا اینترنت میشه پیدا کرد در میان بگذارند.
    مرسی
    من به عنوان کسی ک شاید در کل حدود ۱ میلیون پول واس کول پد طی 7-8 سال گذشته دادم یه پیشنهاد خیلی بهتر برات دارم
    اینک خودت یه کول پد درست کنی!!!
    تقریبا تمام نمونه های بازاری بقول معروف لوس و ننر هستن و چون اکثرا به خروجی یو اس بی لپتاپ وصل میشن و ولتاژ پایینی (فکرکنم 5 ولت) داره پس زور فن هم کمه و بادش فقط در حد دل خوش کنی هستش!
    یه سرچ تو یوتیوب بزنی مثلا make laptop coolpad یا چیزای مشابه خیلی آموزش های خوبی میاره ببینی راحت یاد میگیری و وسایلشو میخری و خودت درستش میکنی خیلیم بازدهیش بهتره
    من خودم این کارو کردم و واقعا راضیم
    کول پد های بازاری جلوی اینی ک درست کردم اسباب بازی بحساب میان!
    حیف ک الان دم دستم نیس وگرنه عکسشو میذاشتم ببینی
    یه تیکه چوب کابینتی ساده ک سبک هم هست میدی برات ب ابعاد زیر لپتاپت برش بدن
    بعد یه فن 12 ولت سایز 12 ک فکرکنم بهش 12*12 میگن هم میخری
    یه آداپتر 12 ولت هم میخری
    اون تیکه چوب رو میذاری زیر لپتاپت و خوب نگاه میکنی ببینی خروجی تهویه لپتاپ دقیقا کجای اون چوب قرار میگیره و همونجا رو ب اندازه فنی ک خریدی میدی برات برش بدن
    فن رو با پیچ ام دی افی ریز پیچ میکنی ب چوب
    دقت کن ک قبلش فن رو روشن کنی ببینی خروجی بادش ب کدوم سمته همون سمت باید زیر لپتاپ باد بده ب داخل تهویه لپتاپ
    اتصالات سیم فن به آداپتر هم با لنت میبندی
    یه محافظ فن 12*12 هم میخری پیچ میکنی روش ک چیزی ب فن گیر نکنه
    و تمام
    چون 12 ولت هستش ب حدی خنک کنندگیش عالیه ک خودت اگر با نرم افزارای کنترل دما تست کنی لپتاپ رو قشنگ سر ذوق میای!
    میتونی فن 24 ولت هم ببندی ک بنظرم نیازی نیس یا اینک ۲ تا فن 12ولت ببندی ک بازم بنظرم نیازی نیس مگر اینک دریچه تهویه زیر لپتاپت با ۱ فن پوشش داده نشه
    اگر 12 ولت نخواستی یعنی با آداپتر مشکل داری و میخوای محدودیت پریز برق نداشته باشی و ب پورت usb خود لپتاپ وصل کنی هم روال همینه منتهی مثلا ۳ تا فن ۵ ولت کوچیک میخری و...ک قطعا خنکیش به یه ۱۲ ولت نمیرسه تست کردم!
    ضمنا میتونی بقیه جاهای چوب ک برش داده نشده رو بدی برات با مته گردبر سوراخای مثلا 2 سانتی بزنن ک هم هوا جریانش یکم بهتر شه و هم مخصوصا سبک تر شه کول پد
    کلا یه نصفه روز وقت بذاری دیگه راحت میشی و تازه میفهمی کول پد یعنی چی...
    ظرافت و تمیزکاریش برمیگرده ب ذوق و حوصله حین کار...

با لوله پلیکای نازک هم میشه درست کرد ک من تست نکردم اما اونم تو یوتیوب دیدم و جالب بود...
    Last edited by mhda69; 01-03-2020 at 20:41.

4. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

همه برند های کول پد خوبن فقط دسته ایرانی بهش نخورده باشه !!!
    سلام
    برادر من میگم پیشنهاد بده میگی برند ایرانی نخر؟ طبق تجربه شخصی یا حرفه ای گفتم دوستان پیشنهاد بدن

من به عنوان کسی ک شاید در کل حدود ۱ میلیون پول واس کول پد طی 7-8 سال گذشته دادم یه پیشنهاد خیلی بهتر برات دارم
    اینک خودت یه کول پد درست کنی!!!
    تقریبا تمام نمونه های بازاری بقول معروف لوس و ننر هستن و چون اکثرا به خروجی یو اس بی لپتاپ وصل میشن و ولتاژ پایینی (فکرکنم 5 ولت) داره پس زور فن هم کمه و بادش فقط در حد دل خوش کنی هستش!
    یه سرچ تو یوتیوب بزنی مثلا make laptop coolpad یا چیزای مشابه خیلی آموزش های خوبی میاره ببینی راحت یاد میگیری و وسایلشو میخری و خودت درستش میکنی خیلیم بازدهیش بهتره
    من خودم این کارو کردم و واقعا راضیم
    کول پد های بازاری جلوی اینی ک درست کردم اسباب بازی بحساب میان!
    حیف ک الان دم دستم نیس وگرنه عکسشو میذاشتم ببینی
    یه تیکه چوب کابینتی ساده ک سبک هم هست میدی برات ب ابعاد زیر لپتاپت برش بدن
    بعد یه فن 12 ولت سایز 12 ک فکرکنم بهش 12*12 میگن هم میخری
    یه آداپتر 12 ولت هم میخری
    اون تیکه چوب رو میذاری زیر لپتاپت و خوب نگاه میکنی ببینی خروجی تهویه لپتاپ دقیقا کجای اون چوب قرار میگیره و همونجا رو ب اندازه فنی ک خریدی میدی برات برش بدن
    فن رو با پیچ ام دی افی ریز پیچ میکنی ب چوب
    دقت کن ک قبلش فن رو روشن کنی ببینی خروجی بادش ب کدوم سمته همون سمت باید زیر لپتاپ باد بده ب داخل تهویه لپتاپ
    اتصالات سیم فن به آداپتر هم با لنت میبندی
    یه محافظ فن 12*12 هم میخری پیچ میکنی روش ک چیزی ب فن گیر نکنه
    و تمام
    چون 12 ولت هستش ب حدی خنک کنندگیش عالیه ک خودت اگر با نرم افزارای کنترل دما تست کنی لپتاپ رو قشنگ سر ذوق میای!
    میتونی فن 24 ولت هم ببندی ک بنظرم نیازی نیس یا اینک ۲ تا فن 12ولت ببندی ک بازم بنظرم نیازی نیس مگر اینک دریچه تهویه زیر لپتاپت با ۱ فن پوشش داده نشه
    اگر 12 ولت نخواستی یعنی با آداپتر مشکل داری و میخوای محدودیت پریز برق نداشته باشی و ب پورت usb خود لپتاپ وصل کنی هم روال همینه منتهی مثلا ۳ تا فن ۵ ولت کوچیک میخری و...ک قطعا خنکیش به یه ۱۲ ولت نمیرسه تست کردم!
    ضمنا میتونی بقیه جاهای چوب ک برش داده نشده رو بدی برات با مته گردبر سوراخای مثلا 2 سانتی بزنن ک هم هوا جریانش یکم بهتر شه و هم مخصوصا سبک تر شه کول پد
    کلا یه نصفه روز وقت بذاری دیگه راحت میشی و تازه میفهمی کول پد یعنی چی...
    ظرافت و تمیزکاریش برمیگرده ب ذوق و حوصله حین کار...

با لوله پلیکای نازک هم میشه درست کرد ک من تست نکردم اما اونم تو یوتیوب دیدم و جالب بود...
    ممنون از لطفتون واقعا ایده جالبی بود و به ذهنم نرسیده بود
    ولی من آدم فنی اصلا نیستم و وقتمم به این کارها اجازه نمیده
    ولی از یک طرف وسوسه شدم هم در هزینه صرفه جویی کنم هم این که امتحان کنم
    ولی فعلا منتظر پیشنهاد سایر دوستان هم میشینم تا پیشنهاد شما هم سر فرصت با یوتیوب بررسی کنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    برادر من میگم پیشنهاد بده میگی برند ایرانی نخر؟ طبق تجربه شخصی یا حرفه ای گفتم دوستان پیشنهاد بدن

ممنون از لطفتون واقعا ایده جالبی بود و به ذهنم نرسیده بود
    ولی من آدم فنی اصلا نیستم و وقتمم به این کارها اجازه نمیده
    ولی از یک طرف وسوسه شدم هم در هزینه صرفه جویی کنم هم این که امتحان کنم
    ولی فعلا منتظر پیشنهاد سایر دوستان هم میشینم تا پیشنهاد شما هم سر فرصت با یوتیوب بررسی کنم
    نیازی ب فنی بودن خاصی نیس چوب بری یا کارگاه کابینت سازی 5 دقیقه ای برش انجام میده بقیشم ک خرید فن و آداپتر و پیچ و...هستش و اتصالات...
    من خودمم حس و حال این چیزا رو نداشتم اما از کول پد50 تومنی بگیر تا 300 تومنی ۴-۵ مدل خریدم تو این چند سال و شاید درکل ۱ تومنی خرج کردم ولی راضی نبودم و خسته شدم و آخر مجبورشدم خودم دست ب کار شم...
    از نظر بازدهی من تضمین شدید میدم...از نظر قیمتی هم نسبت ب خنک کنندگیش بازم بصرفه اس...از نظر طول عمر هم قطعا بیشتر از بازاریا عمر میکنه...لذت استفاده از چیزی ک خودت ساختی هم ک هس خلاصه!
    یه نصفه روز وقت بذاری تمومه...
    صاحب اختیاری بهرحال...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •