تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کمک در مورد نصب رام سامسونگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض کمک در مورد نصب رام سامسونگ

سلام خدمت اساتید عزیز
    مشکلی که برای من به وجود اومده اینکه یه گوشی سامسونگ Galaxy Wonder i8150 با اندروید 2.3.6 رو با کاستوم رام به اندروید 5.0.2 آپدیت کردم بعد آپدیت خوب کار میکرد تا اینکه gapps رو نصب کردم روش بعد اون گوشی روشن که میشه روی android is upgrading... میمونه و نرم افزار هاس گوگل رو نمیتونه آپگرید کنه برا همین بالا نمیاد اندروید الان میخوام رام رسمی روش فلش کنم منتها چه توی لبتاب و چه توی کامپیوتر گوشی رو برای فلش با اودین وصل که میکنم ارور usb device not recognized میاد و گوشی رو نمیشناسه :|
    به نظر شما الان چیکار کنم گوشی بالا بیاد یا این ارور رفع بشه بتونم رام رسمی فلش کنم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

سلام خدمت اساتید عزیز
    مشکلی که برای من به وجود اومده اینکه یه گوشی سامسونگ Galaxy Wonder i8150 با اندروید 2.3.6 رو با کاستوم رام به اندروید 5.0.2 آپدیت کردم بعد آپدیت خوب کار میکرد تا اینکه gapps رو نصب کردم روش بعد اون گوشی روشن که میشه روی android is upgrading... میمونه و نرم افزار هاس گوگل رو نمیتونه آپگرید کنه برا همین بالا نمیاد اندروید الان میخوام رام رسمی روش فلش کنم منتها چه توی لبتاب و چه توی کامپیوتر گوشی رو برای فلش با اودین وصل که میکنم ارور usb device not recognized میاد و گوشی رو نمیشناسه :|
    به نظر شما الان چیکار کنم گوشی بالا بیاد یا این ارور رفع بشه بتونم رام رسمی فلش کنم ؟

دکمه پاور پایین و هوم رو نگه دار برو ریست فکتوری بکن درست میشه

بعد برو oem رو اوکی کن برو دانلودینگ وصل کن به سیستم ویندوز با origin ردیف میشه

3. این کاربر از rayadan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •