تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: بهترین آنتی ویروس رایگان

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض بهترین آنتی ویروس رایگان

دوستان بهترین آنتی ویروس رایگان که آپدیت بشه چیه .خودم ۳۶۰totalنصب کردم راضی ام .ولیavgنصب کردم بااینکه رایگان بود فعال نشد
    بیت دیفندرم آپدیت نشد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دوستان بهترین آنتی ویروس رایگان که آپدیت بشه چیه .خودم ۳۶۰totalنصب کردم راضی ام .ولیavgنصب کردم بااینکه رایگان بود فعال نشد
    بیت دیفندرم آپدیت نشد
    360 که پولی شده و آخرین بار من حدود 2 سال پیش استفاده می کردم که عالی بود و فکر کنم می دونید که چینی هست.

اما به نظرم شما باید گزارش های AV رو بخونید و به سلیقه خودتون یکی رو انتخاب کنید.

من خودم از avast استفاده می کنم خیلی هم خوبه ولی بازم گرارش های دو سال اخیر AV رو بخونید بعد یکی رو انتخاب کنید.

لایسنس آنتی ویروس های بیت دیفندر و کسپر و .... رو هم می شه با 10 تا 15 تومن برای 1 سال خرید تازه نسخه آندرویدش هم روش هست. واقعا 15 تومن پول یه بسته سیگارم نیست. البته من خودم رایگان استفاده می کنم چون اصلا حوصله لایسنس و ..... ندارم.

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

360 که پولی شده و آخرین بار من حدود 2 سال پیش استفاده می کردم که عالی بود و فکر کنم می دونید که چینی هست.

اما به نظرم شما باید گزارش های AV رو بخونید و به سلیقه خودتون یکی رو انتخاب کنید.

من خودم از avast استفاده می کنم خیلی هم خوبه ولی بازم گرارش های دو سال اخیر AV رو بخونید بعد یکی رو انتخاب کنید.

لایسنس آنتی ویروس های بیت دیفندر و کسپر و .... رو هم می شه با 10 تا 15 تومن برای 1 سال خرید تازه نسخه آندرویدش هم روش هست. واقعا 15 تومن پول یه بسته سیگارم نیست. البته من خودم رایگان استفاده می کنم چون اصلا حوصله لایسنس و ..... ندارم.
    بله میدونم چینی هست ولی هنوز رایگانه وخیلی خوب آپدیت میشه خواستم یکی دیگه داشته باشم ببینم بهتر از این عمل میکنه یانه پس نظر شما av؟
    یه چیزی میخوام سرعت سیستم و نگیره 360 توتال عالی اصلاسرعت و نمیگیره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

بله میدونم چینی هست ولی هنوز رایگانه وخیلی خوب آپدیت میشه خواستم یکی دیگه داشته باشم ببینم بهتر از این عمل میکنه یانه پس نظر شما av؟
    یه چیزی میخوام سرعت سیستم و نگیره 360 توتال عالی اصلاسرعت و نمیگیره
    avast نه AV. AV یه گزارش هست در مورد نحوه عملکرد این ویروس کش ها.

پروفشنال Amir rza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    اگه گفتی!!!؟ D:

پيش فرض

تا قبل تحریم Avast بهترین بود هم سبک هم پنل و تشخیص خوبی داشت الان با آی پی ایران دیگه پنل آنتی ویروس رو نمیاره و آپدیت نمیکنه ولی بازم کار میکنه...
    الان کاملترین و بهترین موردی که دیدم کومودو بوده پکیج کامل همراه با فایروال رایگان در اختیارت میزاره ولی سنگینتره و سختگیرتر (به صورت کلی سرعت سیستم رو نمیگیره ولی گاهی میاد فایل های هارد رو در پیش زمینه چک میکنه اگه هارد کندی باشه سرعت میاد پایین)
    360 هم امتحان کردم خوب بوده که دیگه خودتون میدونید.

ویرایش: آنتی ویرویس ویندوز هم اخیرا پیشرفت خیلی خوبی در تشخیص ویروس ها داشته اگه سبکی میخواید مناسبه...
    Last edited by Amir rza; 21-10-2019 at 15:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •