تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل شارژ باتری گوشی سامسونگ اس 5

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض مشکل شارژ باتری گوشی سامسونگ اس 5

با سلام خدمت دوستان
    حدود یک هفته هست که باتری گوشیم خیلی سخت و طولانی شارژ میشه (نزدیک 3 ساعت حدود 30 درصد) گاهی سرعت شارژ خوب هست ولی بیشتر از 60 یا 70 درصد شارژ نمیشه. گاهی هم با سرعت خوب تا 100 درصد هم شارژ میشه. , ولی در هر صورت سرعت دشارژش از قبل بیشتر شده. شکل ظاهری باتری هم عادیه.
    میخوام ببینم باتری خراب شده یا مشکل دیگه ای هست؟
    البته این مشکل تقریبا از وقتی پیش اومد که گوشی رو توی ماشین روی هولدر دریچه کولری نصب کردم و باد سرد کولر مدام میخوره بهش. نمیدونم این موضوع تأثیری داشته یا نه !!!
    در هر صورت ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

Galaxy S5 (SM-G900F) - Snapdragon
    Android 6
    Last edited by sadra_h; 07-08-2019 at 11:27.

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دمای پایین تاثیر منفی داره رو باطری(همه باطری ها) ولی دمای زیر صفر این تاثیر رو داره و ظرفیتشون کم میشه
    کلا کارکرد باطری ها در دماهای خیلی پایین و بالا مختل میشه و شروع به خالی شدن میکنن
    برای گوشی خودم چند بار پیش اومده که وقتی گوشی تو پشت بام و در معرض باد خیلی خنک بود یهویی ۲۰..۳۰ درصدباطری خالی کرده یا به سرعت مثلا در عرض ۵ یا ۱۰ دقیقه ۳۰ درصد خالی شده .. گوشی من تقریبا قدیمیه
    اینجور مواقع من میذارم گوشی به صورت عادی شارژ ش کم بشه و خاموش بشه بعد یبار روشنش میکنم و میذارم دوباره خودش خاموش شه بعد بدون اینکه روشنش کنم میذارم تا ۱۰۰ درصد شارژ بشه بعد روشن میکنم و خاموشش میکنم و دوباره میذارم تا ۱۰۰ درصد شارژ بشه و روشن میکنم و ...

برای دیر شارژ شدن ممکنه اشکال از شارژر باشه یا ممکنه همون هوای خنک باعث کندی شارژ بشه .. بهتره با یه شارژر دیگه امتحان کنید

چون میگید بعضا شارژ و دشارژش عادی میشه احتمال میدم هوایی خنک کولر باعث این اتفاق میشه

برای گوشی همون دمای ده بیست درجه بهترین گزینه س

و جسارتا یه توصیه دارم براتون اگه کارتون با گوشی زیاده توصبه میکنم گوشی رو وقتی ۴۰ درصده بذارید شارژ و وقتی ۸۰ درصد شد از شارژ بکشید .. اگه شارژ باطری بین ۴۰ و ۸۰ باشه عمر باطری بیشتر میشه (گاها تا چند برابر)

3. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دمای پایین تاثیر منفی داره رو باطری(همه باطری ها) ولی دمای زیر صفر این تاثیر رو داره و ظرفیتشون کم میشه
    کلا کارکرد باطری ها در دماهای خیلی پایین و بالا مختل میشه و شروع به خالی شدن میکنن
    برای گوشی خودم چند بار پیش اومده که وقتی گوشی تو پشت بام و در معرض باد خیلی خنک بود یهویی ۲۰..۳۰ درصدباطری خالی کرده یا به سرعت مثلا در عرض ۵ یا ۱۰ دقیقه ۳۰ درصد خالی شده .. گوشی من تقریبا قدیمیه
    اینجور مواقع من میذارم گوشی به صورت عادی شارژ ش کم بشه و خاموش بشه بعد یبار روشنش میکنم و میذارم دوباره خودش خاموش شه بعد بدون اینکه روشنش کنم میذارم تا ۱۰۰ درصد شارژ بشه بعد روشن میکنم و خاموشش میکنم و دوباره میذارم تا ۱۰۰ درصد شارژ بشه و روشن میکنم و ...

برای دیر شارژ شدن ممکنه اشکال از شارژر باشه یا ممکنه همون هوای خنک باعث کندی شارژ بشه .. بهتره با یه شارژر دیگه امتحان کنید

چون میگید بعضا شارژ و دشارژش عادی میشه احتمال میدم هوایی خنک کولر باعث این اتفاق میشه

برای گوشی همون دمای ده بیست درجه بهترین گزینه س

و جسارتا یه توصیه دارم براتون اگه کارتون با گوشی زیاده توصبه میکنم گوشی رو وقتی ۴۰ درصده بذارید شارژ و وقتی ۸۰ درصد شد از شارژ بکشید .. اگه شارژ باطری بین ۴۰ و ۸۰ باشه عمر باطری بیشتر میشه (گاها تا چند برابر)
    با سلام
    این مشکل زمانی رخ میده که تو اتاق و در دمای اتاق گوشی رو شارژ میکنم. با شارژهای دیگه هم امتحان کردم. گاهی با یک شارژر خوبه و دفعه ی بعد که میخوام با همون شارژر گوشی رو شارژ کنم مشکل پیدا میشه. گاهی هم چند دفعه باید گوشی رو بزنم به شارژ و قطع کنم تا درست بشه البته بعضی وقتا هم درست نمی شه.
    حقیقتاً باتری انقدر گرون شده که تردید دارم بخرم یا نه! تازه اگه بتونم اصل گیر بیارم!

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اگه بحث دما مطرح نباشه دقیقا همین مشکل رو من با شارژری که لینکش پایین هست داشتم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و مشکل با تعویض شارژر حل شده (بعضا اتصال خود بورد شارژر با تیغه های ۲۲۰ ولت داخل جعبه مشکل داشته که با یک سره کردنش حل شده)

البته شما میگی با شارژرای مختلف تست کردبن
    اگه از شارژر هاتون مطمئنید میمونه دو قسمت .. یکی مدار شارژ داخل گوشی و دومی باطری
    اگه باطری امانتی بتونید تهیه کنید و چند روز تست کنید خوب میشه ..
    بنظرم یه شارژر نو هم تهیه کنید و چند روزی باهاش تست کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •