تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سایتهای فریلنسری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

11 سایتهای فریلنسری

سلام دوستان
    من به تازگی با سایت هایی که به صورت دورکار فعالیت دارن آشنا شدم
    مثل کارک و پونیشا بنظرم جالبه که افراد به راحتی توی خونه کار می کنن و پول درمیارن
    ولی تاحالا با این سایت ها کار نکردم
    بنظر شما قابل اعتمادن؟ چقدر میشه توی این سایتها کار انجام داد و چه مزیا و یا مشکلاتی میتونه واسه ما داشته باشه؟
    ممنونم میشم راهنماییم کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض فریلنسری

سلام
    من خیلی وقته که به عنوان فریلسنر پروژه های مختلف گرافیکی میگیرم و واقعا راضیم اگر دوست داری خیلی در رفت و آمد نباشی یا در کنار کار اصلی خودت پروژه های مختلفی رو در حوزه مهارتی که داری انجام بدی به نظرم حتما روش فکر کن مثلا من خودم این مقاله که در مورد پردرآمدترین شغل های فریلسنری هستش بهم کمک کرد تا یک حوزه خوبی رو برای شروع کار انتخاب کنم که درآمد خوبی هم داشته باشه ! فقط یه ذره تحقیق کردن نیاز داره که درست انتخاب کنی همین
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

سلام
    من خیلی وقته که به عنوان فریلسنر پروژه های مختلف گرافیکی میگیرم و واقعا راضیم اگر دوست داری خیلی در رفت و آمد نباشی یا در کنار کار اصلی خودت پروژه های مختلفی رو در حوزه مهارتی که داری انجام بدی به نظرم حتما روش فکر کن مثلا من خودم این مقاله که در مورد پردرآمدترین شغل های فریلسنری هستش بهم کمک کرد تا یک حوزه خوبی رو برای شروع کار انتخاب کنم که درآمد خوبی هم داشته باشه ! فقط یه ذره تحقیق کردن نیاز داره که درست انتخاب کنی همین
    https://virgool.io/@zhaketservice/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF%D8%AA%D 8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%BA%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%B3%D8%B1%DB%8C-wwloyv0xtsq7

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •