تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: فعال کردن رایگان نود32

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض فعال کردن رایگان نود32

دوستان من تا بحال از یوزر پسورد های رایگان نود 32 استفاده میکردم خیلی ساله ولی الان مدتیه تو تمامی سایت ها هر چی سریال نامبر میگیرم میگه باطله دیگه نمیشه رایگان یکماه فعالش کرد

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

چون گوگل پيگيري ميكنه و سايت ها رو بلاك ميكنه فقط كليد هاي تريال و 30 روزه داخل سايت ها پيدا ميشه

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

چون گوگل پيگيري ميكنه و سايت ها رو بلاك ميكنه فقط كليد هاي تريال و 30 روزه داخل سايت ها پيدا ميشه
    همون 30روزه هارو میگم دیگه نیست ماهی یبار فعال میکردیم کارمون راه می افتاد الان تو هرسایتی گشتم فعال نمیکنه تنها آنتی ویروسی بودکه رایگان فعال میشد

در آغاز فعالیت QUART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام آنتی ویروس ESET هم به تمام لایسنس های موجود در اینترنت گیر میدهد و فقط لایسنس خریداری شده را اجازه فعال سازی میدهد تنها آنتی ویروسی که با لایسنس های موجود در اینترنت مشکل داره

در آغاز فعالیت QUART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

نود 32 خیلی مزخرفه بابا همش اعصاب خورد کنیه به نظر من اویرا بهتره راستی کسی میدونه چجوری میشه انتیویروس ویندوز 10 رو به طور کامل غیر فعالش کرد؟
    سلام شما نباید تمام امکانات ویندوز دیفندر را غیرفعال کنید چون باج افزارها به سیستمهای غافل امنیت بیشتر حمله میکنند اگر آویرا را نصب میکنید فقط حالت Real Time ویندوز دیفندر غیرفعال بشه کافیست بقیه امکانات باید فعال بمانند

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

لایسنس اورجینال نود 32 ارزان هست. مثل من یه لایسنس اورجینال بخر و یکسال راحت باش. من از اورجینال کی خرید کردم یکساله 89 تومن.
    Last edited by hakhamanesh; 12-06-2023 at 18:45.

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

لایسنس اورجینال نود 32 ارزان هست. مثل من یه لایسنس اورجینال بخر و یکسال راحت باش. من از اورجینال کی خرید کردم یکساله 89 تومن. این سایتشه اگر خواستی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر کلیدهای سایت قانونی و اورجینال است پس چرا ESET به ادرس سایت گیر میدهد و فیلتر میکند!؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2023

پيش فرض

دوستان من تا بحال از یوزر پسورد های رایگان نود 32 استفاده میکردم خیلی ساله ولی الان مدتیه تو تمامی سایت ها هر چی سریال نامبر میگیرم میگه باطله دیگه نمیشه رایگان یکماه فعالش کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2023

پيش فرض آنتی ویروس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •