تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راهنمای برای خرید تلویزیون 65 اینچ

آخر فروم باز MILIN3M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    IN SHIT

پيش فرض راهنمای برای خرید تلویزیون 65 اینچ

سلام من میخواستم تلویزیون 65 اینچ بخرم ولی مساله اینه وقتی تلویزیون ها کنار هم قرار میگیرند اختلافشون واضحه و وقتی میاریشون تو خونه فرق چندانی حس نمیکنی مخصوصا توی مدن زمان. میخواستم ال جی مدل 65SK7900PVBرو از بانه خریداری کنم از طرفی بهم گفتم سونی مدل 65X7500F هم ارزانتره و کیفیتش بالاتره! به نظر شما کدام مدل بهتر است و سوال بعدی شما با این رنج قیمت چه تلویزیونی پیشنهاد میدید. برای فیلم دیدن پلی استیشن بازی کردن

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام من میخواستم تلویزیون 65 اینچ بخرم ولی مساله اینه وقتی تلویزیون ها کنار هم قرار میگیرند اختلافشون واضحه و وقتی میاریشون تو خونه فرق چندانی حس نمیکنی مخصوصا توی مدن زمان. میخواستم ال جی مدل 65SK7900PVBرو از بانه خریداری کنم از طرفی بهم گفتم سونی مدل 65X7500F هم ارزانتره و کیفیتش بالاتره! به نظر شما کدام مدل بهتر است و سوال بعدی شما با این رنج قیمت چه تلویزیونی پیشنهاد میدید. برای فیلم دیدن پلی استیشن بازی کردن
    سلام
    سونی خیلی بهتره از لحاظ کیفیت و مقاومت ....
    از همون اولم از ال جی بدم میومد
    سامسونگ هم گذینه ی خوبی هست اگر گیرت یاد
    موفق باشی

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

شما تا چه قیمتی میخوای هزینه کنی؟ به نظر من از بانه یا بندرعباس بتونی خرید کنی قیمتها تفاوت داره و موقع خرید حتما دقت کن نسخه مخصوص اروپا بگیری مثلا من تلوزیون ساموسنگ nu8000 گرفتم که مخصوص به اورپاست کلا گارانتی دارا من شنیدم از کیفیت مناسبی برخوردار نیستن
    Last edited by zadis; 11-04-2019 at 13:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •