تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: مشاوره خرید تلوزیون 4K

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض مشاوره خرید تلوزیون 4K

سلام دوستان راهنمایی کنید کدومو بخرم
    -ال جی > sj850 55 قیمت 10.500
    2-سونی > x8500 f 55 قیمت 10.600
    3- سامسونگ nu8000 55 قیمت 10
    4-سامسونگ nu8500 55 قیمت 10.500
    5- ال جی >sj800v 55 قیمت 9.600
    6-سونی > x7500 f 55 قیمت 8.750
    7- سونی> x8000 e قیمت 8.900

یه مقایسه تو سایت رتینگ امتیاز سامسونگ بالاتره ولی شما شاید تجربه تو بالاتر باشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام دوستان راهنمایی کنید کدومو بخرم
    -ال جی > sj850 55 قیمت 10.500
    2-سونی > x8500 f 55 قیمت 10.600
    3- سامسونگ nu8000 55 قیمت 10
    4-سامسونگ nu8500 55 قیمت 10.500
    5- ال جی >sj800v 55 قیمت 9.600
    6-سونی > x7500 f 55 قیمت 8.750
    7- سونی> x8000 e قیمت 8.900

یه مقایسه تو سایت رتینگ امتیاز سامسونگ بالاتره ولی شما شاید تجربه تو بالاتر باشه
    سخته اخه تو این رنجی ک میخواید ولی سونی x8000 نه ملیون نیستا!
    یکم بیشتر هزینه کنید ولی oled قطعا انتخاب عالیه ! و از همشون ی لول بالاتر هست
    کیفیت تصویر فوق فوق عالی! بهتون میده مخصوصا لذت مشکی عمیق!
    یکم بیشتر هزینه کنید ی عمر خلاص کنید با گارانتی معتبرم خرید کنید اگ مشکل پیش اومد راحت مثل من تعویض کنید خودتون رو فقط خریدید مراقبت کنید از تمیز کردنش تا دیدن کانال ها
    روز ب روز ک ن ولی دیگ دنیا داره به سمت فورکی حرکت میکنه فول اچدی دیگ داره جای اس دی هارو پر میکنه
    اها اینم اضافه کنم اگ ال جی ر سیور دار خریدید تلویزیون
    به هیچ عنوان از تیونرش برای دیدن کانال ها حساب باز نکنید چون سوختنش ی داستان قابل بحث جداگونس
    Last edited by MMDFullHD; 31-03-2019 at 02:30.

3. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سخته اخه تو این رنجی ک میخواید ولی سونی x8000 نه ملیون نیستا!
    یکم بیشتر هزینه کنید ولی oled قطعا انتخاب عالیه ! و از همشون ی لول بالاتر هست
    کیفیت تصویر فوق فوق عالی! بهتون میده مخصوصا لذت مشکی عمیق!
    یکم بیشتر هزینه کنید ی عمر خلاص کنید با گارانتی معتبرم خرید کنید اگ مشکل پیش اومد راحت مثل من تعویض کنید خودتون رو فقط خریدید مراقبت کنید از تمیز کردنش تا دیدن کانال ها
    روز ب روز ک ن ولی دیگ دنیا داره به سمت فورکی حرکت میکنه فول اچدی دیگ داره جای اس دی هارو پر میکنه
    اها اینم اضافه کنم اگ ال جی ر سیور دار خریدید تلویزیون
    به هیچ عنوان از تیونرش برای دیدن کانال ها حساب باز نکنید چون سوختنش ی داستان قابل بحث جداگونس
    ممنون دوست عزیز ولی واقعا بیشتر نمیتونم هزینه کنم به زور همینو جور کردم در مورد قیمت هم من بندرعباس هستم و قیمت همه همینه دیروز قیمت گرفتم
    از بین اینا کدوم رو پیشنهاد میدی خودم سامسونگ انتoاب کردم که تو عکس که از سایت رتینگ گرفتم ظاهرا از همه امتیازش بالاتره ولی انتخابم قطعی نیست و میخوام بهترین گزینه رو انتخاب کنم و این که یکی از فروشنده ها گفت سامسونگ ساخت کشور مصر هست و زیاد کیفیت نداره و زود خراب میشه وآیا واقعا همینطوره ! گفت برو سمت سونی و ال جی ! آدم والا تو میمونه
    Last edited by zadis; 31-03-2019 at 08:59.

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

تا حالا با اندروید سونی و یا webos الجی کار کردی ؟ به غیر از مسئله ی کیفیت تصویر مبحثت user interface یا همون رابط کاربری ام هست . من خودم هم سونی کار کردم هم الجی ( البته نه دقیقا این مدلایی که ذکر کردی مدلای مشابهش . سونی x9300e بوده)
    سونی چون اندرویده خیلی برنامه های بیشتری داره . عملا هر برنامه ای تو گوشی اندرویدی نصب بشه اینجا هم نصب میشه . مثل mx player و es file manager و ...
    اما الجی نه . چندتا برنامه خاص داره همونارو میشه نصب کرد و خیلی دستت بسته است.
    اما الجی کنترل هاش ( ریموت ) هوشمنده . مثلا با تکون دادنش رو صفحه یه علامت نشانگر مثل ماوس تکون میخوره که برای تایپ کردن خیلی خوبه . اما سونی همچین اپشنی نداره

6. 2 کاربر از Hamed-M1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

تا حالا با اندروید سونی و یا webos الجی کار کردی ؟ به غیر از مسئله ی کیفیت تصویر مبحثت user interface یا همون رابط کاربری ام هست . من خودم هم سونی کار کردم هم الجی ( البته نه دقیقا این مدلایی که ذکر کردی مدلای مشابهش . سونی x9300e بوده)
    سونی چون اندرویده خیلی برنامه های بیشتری داره . عملا هر برنامه ای تو گوشی اندرویدی نصب بشه اینجا هم نصب میشه . مثل mx player و es file manager و ...
    اما الجی نه . چندتا برنامه خاص داره همونارو میشه نصب کرد و خیلی دستت بسته است.
    اما الجی کنترل هاش ( ریموت ) هوشمنده . مثلا با تکون دادنش رو صفحه یه علامت نشانگر مثل ماوس تکون میخوره که برای تایپ کردن خیلی خوبه . اما سونی همچین اپشنی نداره
    کیفیت سونی ها و دوامشون واقعا بیشتر از سامسونگ بوده و ال جی هست . یعنی کمتر دچار سوختن پیکسل و پنل میشه و کمتر مشکل تعمیر پیدا میکنه .

اما تنها چیزی که واقعا روی سونی اذیتم میکنه و خودمون هم سونی داریم . اینه که با فیلم با زیر نویس نمیتونه پخش کنه . و این عیب فوق العاده بزرگی هست .

پس اولویتتون رو روی سونی بزارین . اما سونی که اندروید داشته باشه . الان x7500 اندروید داره و میتونی با نصب MX player این مشکل رو هم حل کنی .

سامسونگ هم گزینه عالی هست . و من خودم ال جی رو حالت سینماییش رو خیلی خیلی میپسندم .

باز به خودت بستگی داره .

سونی بیشترین تمرکزش روی کیفیت تصویره و دوام تلویزیونه

سامسونگ بیشترین تمرکزش روی هوشمندی تلویزیون هست مانند وبکم و نرم افزار های تلویزیون

ال جی بیشتر روی هوشمندی و سیستم صوتی تلویزیون .

به نظرم سونی > الجی > سامسونگ

8. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ممنون دوست عزیز ولی واقعا بیشتر نمیتونم هزینه کنم به زور همینو جور کردم در مورد قیمت هم من بندرعباس هستم و قیمت همه همینه دیروز قیمت گرفتم
    از بین اینا کدوم رو پیشنهاد میدی خودم سامسونگ انتoاب کردم که تو عکس که از سایت رتینگ گرفتم ظاهرا از همه امتیازش بالاتره ولی انتخابم قطعی نیست و میخوام بهترین گزینه رو انتخاب کنم و این که یکی از فروشنده ها گفت سامسونگ ساخت کشور مصر هست و زیاد کیفیت نداره و زود خراب میشه وآیا واقعا همینطوره ! گفت برو سمت سونی و ال جی ! آدم والا تو میمونه
    اخه کاربری هاشون فرق داره
    ی اپشنی هایی سونی ک داره ک نمیذاره پیکسل بسوزونه من خودم ال جی اولد دارم رو کانال یک مخصوصا اگ ی رنگ ابی رو صفحه زیاد باشه میسوزه و اون لوگو کانال یک خیلی هم نبوده ولی سوخت دقیقا لوگو یک رو صفحه تو ی صفحه رنگ ابی دقیقا لوگوی کانال یک مشکی نشون داده میشد ولی خب چون گارانتی بود درجا عوض کردن تلویزیون رو با ی تلویزیون جدید 2018 و ما ب تفاوتشو گرفتن
    ولی اگ لحاظ سخت افزاری و ... بطور کلی اندروید دار سونی بهتر هست
    درمورد کیفیت مونتاژ قطعات من خبر زیادی ندارم ولی در مورد سوختن هم اینو میدونم اگ ی محافظت نکنی ازش هربرندی میخواد باشه قابلیت سوختن رو داره چ میخواد سونی باشه چ ال جی
    این بنده خدایی ک برای ما تلویزیون اورد گفت ی بابایی با شیشه پاک کن اولدشو تمیز کرد درجا تلویزیونش ب درگاه الهیی رفته بود یا دستمالش فلان بوده دستگاهای الان دقیقا مثل مو سر میممونن
    من در مورد قیمت ها اطلاعای ندارم ولی دلار پایین بیا نیست این چیزیه ک هممون مطمعینم دلار شده مثل ابیه ک رو زمین بریزه نمیشه جمعش کرد
    تو این زمونه هم ادم ی چیزی بخره نمیتونه فردا باز همونه بخره! شما ی نمایندگی برو تصویر یه اولد با ی ال ای دی رو ببین زمین تا خود نپتون تفاوت تصویر داره
    ولی دلو بزن ب دریا خیلی خدایش فرق تصویره خریدی هم مطمعن باش ضرر نمیکنی
    و اینم مطمعن باش اگ ده تومن میخوای ی دنده روش باشی خرج کنی خرج نکنی بهتره ی تلویزون 5 تومنی هم جواب کارتو میده اصل پنل هست ک پنل ال ای دی رو بقیه هم دارن فقط از لحاظ اپشنات تفاوت دارن
    واقعا نمیشه بخاطر 4 تومن از 10 HDR دالبی ویژن و اینا گذشت
    موفق باشی

10. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اخه کاربری هاشون فرق داره
    ی اپشنی هایی سونی ک داره ک نمیذاره پیکسل بسوزونه من خودم ال جی اولد دارم رو کانال یک مخصوصا اگ ی رنگ ابی رو صفحه زیاد باشه میسوزه و اون لوگو کانال یک خیلی هم نبوده ولی سوخت دقیقا لوگو یک رو صفحه تو ی صفحه رنگ ابی دقیقا لوگوی کانال یک مشکی نشون داده میشد ولی خب چون گارانتی بود درجا عوض کردن تلویزیون رو با ی تلویزیون جدید 2018 و ما ب تفاوتشو گرفتن
    ولی اگ لحاظ سخت افزاری و ... بطور کلی اندروید دار سونی بهتر هست
    درمورد کیفیت مونتاژ قطعات من خبر زیادی ندارم ولی در مورد سوختن هم اینو میدونم اگ ی محافظت نکنی ازش هربرندی میخواد باشه قابلیت سوختن رو داره چ میخواد سونی باشه چ ال جی
    این بنده خدایی ک برای ما تلویزیون اورد گفت ی بابایی با شیشه پاک کن اولدشو تمیز کرد درجا تلویزیونش ب درگاه الهیی رفته بود یا دستمالش فلان بوده دستگاهای الان دقیقا مثل مو سر میممونن
    من در مورد قیمت ها اطلاعای ندارم ولی دلار پایین بیا نیست این چیزیه ک هممون مطمعینم دلار شده مثل ابیه ک رو زمین بریزه نمیشه جمعش کرد
    تو این زمونه هم ادم ی چیزی بخره نمیتونه فردا باز همونه بخره! شما ی نمایندگی برو تصویر یه اولد با ی ال ای دی رو ببین زمین تا خود نپتون تفاوت تصویر داره
    ولی دلو بزن ب دریا خیلی خدایش فرق تصویره خریدی هم مطمعن باش ضرر نمیکنی
    و اینم مطمعن باش اگ ده تومن میخوای ی دنده روش باشی خرج کنی خرج نکنی بهتره ی تلویزون 5 تومنی هم جواب کارتو میده اصل پنل هست ک پنل ال ای دی رو بقیه هم دارن فقط از لحاظ اپشنات تفاوت دارن
    واقعا نمیشه بخاطر 4 تومن از 10 HDR دالبی ویژن و اینا گذشت
    موفق باشی
    ممنون دوست عزیز رفتم سامسونگ NU8000 55 گرفتم از کیفیتش خیلی راضی هستم خیلی با کیفیت هست یه فیلم 4 ک گرفتم واقعا کیف کردم از کیفیتش ولی دوامشو نمیدونم با بودجه ای که داشتم تو سایتهای خارجی گشتم بهترین گزینه با این بودجه همین بود که گرفتم 9.880 البته بندرعباس این قیمت بود تو سایتها نگاه کردم 12 قیمتشه .تو سایت رتینگ و یوتیوب جزء 10 تا از بهترین تلوزیون ها بود امیدوارم دوامش هم خوب باشه
    Last edited by zadis; 01-04-2019 at 10:25.

12. 3 کاربر از zadis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ممنون دوست عزیز رفتم سامسونگ NU8000 55 گرفتم از کیفیتش خیلی راضی هستم خیلی با کیفیت هست یه فیلم 4 ک گرفتم واقعا کیف کردم از کیفیتش ولی دوامشو نمیدونم با بودجه ای که داشتم تو سایتهای خارجی گشتم بهترین گزینه با این بودجه همین بود که گرفتم 9.880 البته بندرعباس این قیمت بود تو سایتها نگاه کردم 12 قیمتشه .تو سایت رتینگ و یوتیوب جزء 10 تا از بهترین تلوزیون ها بود امیدوارم دوامش هم خوب باشه
    مبارکت باشه داداش
    بهترین لحظاتت رو انشالله باهاش سپری کنی
    ظاهرا قشنگه ولی خب کیفیت تصویرش مطمعنم به اولد نمیرسه

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مبارکت باشه داداش
    بهترین لحظاتت رو انشالله باهاش سپری کنی
    ظاهرا قشنگه ولی خب کیفیت تصویرش مطمعنم به اولد نمیرسه
    ممنون دوست عزیز بودجم دیگه بیشتر نبود مجبور شدم با توجه به بودجه بگیرم اولد باید 3 تومن بیشتر میدادم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ممنون دوست عزیز بودجم دیگه بیشتر نبود مجبور شدم با توجه به بودجه بگیرم اولد باید 3 تومن بیشتر میدادم
    در بین LED های 4K بهترین انتخاب رو کردی با توجه به قیمت مبارکت باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •