تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: آیا کسی مشکلی با اپل و iOS دارد؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

لطف کردید و نظر شما محترمه
    خود شما میگید سیاسی و دینی و مذهبی ممنوعه اما این خود شما هستید چنین بحثی که در حوزه تکنولوژی است رو به مذهب مرتبط میدید. بگزیم
    ببینید اگر منظور شما فقر و محرومیت و تحریم است! باز دلیل بر دزدی نمی باشد. متاسفانه این باور دزدی همین کپی رایت از بچگی داره رها میشه و هیچ کنترلی روش نیست تا سنین بالا که به دزدی های بدتری خود را نشان می دهد.
    مثل اینکه من سیگار بکشم و همه ولم کنند و کسی به فکرم نباشه بزرگتر بشم و رو به اعتیاد بیارم.
    انگار پول خرید فلان لباس رو ندارم و برم و بدزدمش.
    خب اگه از اول قانون کپی رایت در کشور مون اجرا میشد الان عادت کرده بودیم.
    یک مسئله از باب عادت کردن هستش ...
    یعنی من الان مثلا خیلی پولدار هم باشم
    یا به دلیل تنبلی یا به دلیل عدم عادت یا بدلیل مشکل بودن راه های خرید یا واسطه ای بودن خرید ها
    صرف نظر می کردم از خرید

مسئله ی دیگه پول هست دوست عزیز چطور می تونید نادیده بگیرید ... الان دلار باید 4000 تومان باشه یعنی گوشی آیفون باید 2 الی 4 میلیون باشه ...
    تازه قبلش هم دلار 1000 بود که آیفون میشد 1 میلیون و بهترین مدلش هم 2 میلیون نمی رسید اما خب چون قدرت خرید ما بیشتر است نسبت به دلار 1000 همون دلار 4000 برای مدتی معیار قدرت خرید واقعی هستش دوست عزیز حالا این دلار 1000 الی 4000 کجا ... دلار بالای 10000 تومان و یورو 15000 تومنی کجا ! از باب شوخی پول ما ریال هست یعنی یک صفر اضافه تر

حتی کشوری مثل سوئیس هم خیلی از قوانین کپی رایت اروپا رو نداره دوست عزیز چه برسه به ایران و این سایت های Pirate رو برای ما ایرانی ها فقط ساختن؟ چین هست روسیه هست جهان هست

قطعا نمی تونیم بگیم چون پولدار پول داره و می تونه بخره باید بخره و بگیم فقیر هم باید بخره! البته که بنظر میرسه این کار دزدی هست و فقیر نمی تونه با این کار دزدی کنه اما در کشوری که کپی رایت رو قبول نداره (مگر در موارد داخلی) مسائل فرق می کنه دوست عزیز با این حال باز هم ممکنه دزدی باشه

در ضمن بنده بحث رو به مذهب اگه کشونده باشم اگر اشتباه باشه و خلاف قوانین یا خیر شما بودید که اون رو عمومی کردید.

آپدیت:
    با این وضع کار و وضعیت بازار و کسادی و گرونی نرخ محصولات و ارزهای خارجی اگه این ملت بخواد برای استفاده شخصی اپ بخره و یا خرید درون برنامه ای کنه و یا برای کارش نرم افزار بخره مثله فتوشاپ و کورل و تری دی مکس و ... دیگه چی میمونه براش ...
    اینجا هم میگم اگه عادت کرده بودیم الان تمام فروم ها و سایت ها بر طبق نرم افزار رایگان و چیز های مثل لینوکس و نرم افزار آزاد و باز و رایگان شکل میگرفت و آموزش ها در اون سو بود و فراوانی هم در اون سو و یا در جهت خرید لایسنس ... در کنار Pirate و کرک و غیره
    Last edited by Iloveu-ALL; 09-04-2019 at 21:54. دليل: اضافه کردن: قرمز

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

ببینید شما همه چی رو به پول میبینید در صورتی که این موضوع فرهنگی است. شما فکر کنید فردا دلار بشه ۱۰۰۰ تومان مثل ۱۵ سال پیش آیا به نظر شما مردم به پیروی از قانون و کپی رایت روی میارند؟
    به نظر شما با ارزانی مردم یک سرزمین فهیم تر و قانونمند تر می شوند؟ جهان اول میشوند؟
    الان یک کسی که ماشین ۱ میلیارد داره به نظر شما از کپی رایت در ایران پیروی میکنه؟ یا چون ماشین ۱ میلیارد داره پس از قانون هم پیروی میکنه؟ ربط داره؟ الزامیست؟
    کسی که پول داره انسان و کسی که نداره غیر انسان است؟

ببینید این موضوع و موضوعات مشابه ربطی به پول نداره این موضوع یک چیز درونی و عقلانی است. احترام و وفاداری است. اخلاق هست.
    یعنی اخلاق و احترام و عقل با پول بر آورده می شود؟!

ببینید یک کشور پیشرفته و موفق به کشوری می گویند از ابتدا در سنین کودکی مفهوم حق و‌حقوق و اخلاق و احترام و شعور انسانی را آموزش بدهد تا در سنین بالاتر شاهد آن باشد.
    کشور بی قانون بی احترام بی اخلاق نتیجه ای چون هرج و مرج ندارد. همون قانون جنگل می شود.
    عدم پیروی از قانون و همین کپی رایت نشان از بی مسئولیتی هر فردی دارد. نشان از عدم صداقت و اخلاق دارد.
    حال ممکن است کشوری چون چین باشد که کسی انرا (چینیان) الگوی اخلاق و احترام و بیشرفت نمی داند. ببینید چنین موردی ممکن هست هر جا اتفاق بیوفتد اما به شخصیت بستگی دارد. آیا تاکنون فکر کرده اید که یک آرتیستی را خیلی دوست دارید اما هیچ زمان احترامی با ساپورتی قانونی به آن نگذاشته اید آیا این تناقض است؟ بله که است.
    سایتهای پایرت برای ما ایرانیان؟
    خوب مواد مخدر هم بیرون و در دسترس هست؟ آیا برای ایرانیان عرضه می کنند؟
    شما قدرت اراده و تصمیم گیری ندارید؟
    الان سایت پورن هم هست؟ میتونه برای ایرانیان هم باشه؟
    Last edited by italodance; 09-04-2019 at 22:32.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ببینید شما همه چی رو به پول میبینید در صورتی که این موضوع فرهنگی است. شما فکر کنید فردا دلار بشه ۱۰۰۰ تومان مثل ۱۵ سال پیش آیا به نظر شما مردم به پیروی از قانون و کپی رایت روی میارند؟
    به نظر شما با ارزانی مردم یک سرزمین فهیم تر و قانونمند تر می شوند؟ جهان اول میشوند؟
    الان یک کسی که ماشین ۱ میلیارد داره به نظر شما از کپی رایت در ایران پیروی میکنه؟ یا چون ماشین ۱ میلیارد داره پس از قانون هم پیروی میکنه؟ ربط داره؟ الزامیست؟
    کسی که پول داره انسان و کسی که نداره غیر انسان است؟

ببینید این موضوع و موضوعات مشابه ربطی به پول نداره این موضوع یک چیز درونی و عقلانی است. احترام و وفاداری است. اخلاق هست.
    یعنی اخلاق و احترام و عقل با پول بر آورده می شود؟!

ببینید یک کشور پیشرفته و موفق به کشوری می گویند از ابتدا در سنین کودکی مفهوم حق و‌حقوق و اخلاق و احترام و شعور انسانی را آموزش بدهد تا در سنین بالاتر شاهد آن باشد.
    کشور بی قانون بی احترام بی اخلاق نتیجه ای چون هرج و مرج ندارد. همون قانون جنگل می شود.
    عدم پیروی از قانون و همین کپی رایت نشان از بی مسئولیتی هر فردی دارد. نشان از عدم صداقت و اخلاق دارد.
    حال ممکن است کشوری چون چین باشد که کسی انرا (چینیان) الگوی اخلاق و احترام و بیشرفت نمی داند. ببینید چنین موردی ممکن هست هر جا اتفاق بیوفتد اما به شخصیت بستگی دارد. آیا تاکنون فکر کرده اید که یک آرتیستی را خیلی دوست دارید اما هیچ زمان احترامی با ساپورتی قانونی به آن نگذاشته اید آیا این تناقض است؟ بله که است.
    یه بار دیگه پست بنده را بخوانید دوست عزیز تا بیشتر متوجه بشید که منظور من فقط جنبه مالی نیست در ضمن ادیت هم کردم بخونید بخش قرمز را
    بنده مسئله عادت رو مطرح کردم که اگه بصورت قانون از اول برای ما نهادینه میشد وضعیت فرق می کرد پس این هم مالیه ؟ نه دیگه
    از طرفی نمیشه تأثیر قانونی شدن کپی رایت رو در نظر نگرفت
    جنبه مالی رو از آنجایی مطرح کردم که نرخ ارز ما بشدت و بصورت حبابی و over پایین هستش در حالی که ما با حقوق و پولی که میگیرم قدرت خریدی مثل خارجی ها نداریم و این یعنی بی عدالتی دوست گرامی و یا باید پول ما ارزشش برگرده نسبت به دلار و دیگر ارز ها یا شرکت ها نرم افزار هاشون رو در ایران ارزون تر بفروشند و این نمیشه چون باعث قاچاق ممکنه بشه میتونن نرم افزار ها رو فارسی کنند و ارزون تر ولی خب انگلیسی نبودن هم یک مشکل هست. واقعا انتظار دارید تو این گرونی و بازار رقابتی یک نفر بیاد مرام بذاره و بره فتوشاپ رو بخره؟ با دلار 12-13 تومانی یه فتوشاپ cs اگر 600 دلار در نظر بگیریم (قیمت تقریبی قدیمی ، قیمت جدیدش رو نمی دونم) که معادل 7-8 میلیون تومان ناقاب ... لابد الان میگید بره سراغ جایگزین های رایگان یا ارزون تر که خب این یه بحث دیگه است ... ولی خب هیچ چیز فتوشاپ نمیشه با امکانات برش عکس و جادویی که داره طبق حرفی که از یکی شنیدم ...
    از طرفی تحریم هستیم و این یعنی عدم حضور شرکت ها و عدم ساپورت مناسبشون و عدم خدمات پس از فروششون و ... این ها همه بی عدالتی هست نسبت به محصولی که می خریم و عدالت نسبت به قدرت خرید در مقابل قدرت خرید خارجی ها و کم ارزش بودن بی خود پول ما نسبت به ارز خارجی و درآمد پایین
    Last edited by Iloveu-ALL; 09-04-2019 at 22:42.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

یه بار دیگه پست بنده را بخوانید دوست عزیز تا بیشتر متوجه بشید که منظور من فقط جنبه مالی نیست در ضمن ادیت هم کردم بخونید بخش قرمز را
    بنده مسئله عادت رو مطرح کردم که اگه بصورت قانون از اول برای ما نهادینه میشد وضعیت فرق می کرد پس این هم مالیه ؟ نه دیگه
    از طرفی نمیشه تأثیر قانونی شدن کپی رایت رو در نظر نگرفت
    جنبه مالی رو از آنجایی مطرح کردم که نرخ ارز ما بشدت و بصورت حبابی و over پایین هستش در حالی که ما با حقوق و پولی که میگیرم قدرت خریدی مثل خارجی ها نداریم و این یعنی بی عدالتی دوست گرامی و یا باید پول ما ارزشش برگرده نسبت به دلار و دیگر ارز ها یا شرکت ها نرم افزار هاشون رو در ایران ارزون تر بفروشند و این نمیشه چون باعث قاچاق ممکنه بشه میتونن نرم افزار ها رو فارسی کنند و ارزون تر ولی خب انگلیسی نبودن هم یک مشکل هست. واقعا انتظار دارید تو این گرونی و بازار رقابتی یک نفر بیاد مرام بذاره و بره فتوشاپ رو بخره؟ با دلار 12-13 تومانی یه فتوشاپ cs اگر 600 دلار در نظر بگیریم (قیمت تقریبی قدیمی ، قیمت جدیدش رو نمی دونم) که معادل 7-8 میلیون و یا بیشتر میشه ... از طرفی تحریم هستیم و این یعنی عدم حضور شرکت ها و عدم ساپورت مناسبشون و عدم خدمات پس از فروششون و ... این ها همه بی عدالتی هست نسبت به محصولی که می خریم و عدالت نسبت به قدرت خرید و کم ارزش بودن بی خود پول ما نسبت به ارز خارجی
    با جمله آخرتان شب را به اتمام می رسانم
    بی عدالتی!؟
    این موضوع به قول خودتون سیاسی هست میگذاریم کنار.
    تکرار میکنم با ارزانی ارز اخلاق و احترام به کپی رایت در ایران رعایت می شود؟ این را فقط بله و خیر پاسخ دهید؟
    یعنی الان ایرانیهایی که تو خارج هستند و حقوق ارزی الان دارند کپی رایت را در همون خارج ۱۰۰٪ رعایت می کنند؟ اینو خودتون بم پ خ دادید؟

محض اطلاع شما از خودم میگم بنده هم مانند تمامی هم میهنان اصلا کپی رایت را قبول نداشتم و برام مهم هم نبود چون مانند همه بودم اینجا دنیا آمدم و هیچ بحث و صحبت و قانونی هم براش نبود تا همین العان که داریم میزنیم تا کنون شما تو عمرتان چند تا بحث این موضوع دیدید؟ ۰ تا ۱ مورد؟ یعنی این موضوع اصلا تو ایران مهم نیست که بحث بشه نه؟
    بنده از معدود افرادی در ایران بودم که در شبکه Scene حضور داشتم به مدت ۱۰ سال و با تمامی گروه های انتشار کننده در ارتباط بودم همگی توی IRC بودیم گروه کرکر بازی تا ریپر پورن. مستند بودنم هم تو چهار گوشه انجمن هست میتونی پیدا کنی.
    همه چی رو هم میدونم اما آمدم بیرون و هیچ افتخاری هم بش نمیکنم. اصلا حالم هم ازش بهم میخوره.
    آدم میتونه عوض بشه؟ داریم؟
    عوض شدم و خودم را کنترل کردم مگه همه چی رو باید بخوام؟! باید داشته باشم؟! خدا گفته؟!
    چرا از ارتیستی سبکی اشتراکی که خوشم میاد چرا حمایت نکنم ؟ چرا ؟ مگه دشمن من هستند؟!
    لغت جهل گونه دشمن؟! یعنی چی؟!
    طرف اختراع کرده تولید کرده بد کرده؟!
    باورت بشه خیلی الان خوشحالم و حس خوبی دارم. تجربه اش کن تو هم میتونی دوست گرامی.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بی عدالتی!؟
    تکرار میکنم با ارزانی ارز اخلاق و احترام به کپی رایت در ایران رعایت می شود؟ این را فقط بله و خیر پاسخ دهید؟
    یعنی الان ایرانیهایی که تو خارج هستند و حقوق ارزی الان دارند کپی رایت را در همون خارج ۱۰۰٪ رعایت می کنند؟ اینو خودتون بم پ خ دادید؟

محض اطلاع شما از خودم میگم بنده هم مانند تمامی هم میهنان اصلا کپی رایت را قبول نداشتم و برام مهم هم نبود چون مانند همه بودم اینجا دنیا آمدم و هیچ بحث و صحبت و قانونی هم براش نبود تا همین العان که داریم میزنیم تا کنون شما تو عمرتان چند تا بحث این موضوع دیدید؟ ۰ تا ۱ مورد؟ یعنی این موضوع اصلا تو ایران مهم نیست که بحث بشه نه؟
    بنده از معدود افرادی در ایران بودم که در شبکه Scene حضور داشتم به مدت ۱۰ سال و با تمامی گروه های انتشار کننده در ارتباط بودم همگی توی IRC بودیم گروه کرکر بازی تا ریپر پورن. مستند بودنم هم تو چهار گوشه انجمن هست میتونی پیدا کنی.
    همه چی رو هم میدونم اما آمدم بیرون و هیچ افتخاری هم بش نمیکنم. اصلا حالم هم ازش بهم میخوره.
    عوض شدم و خودم را کنترل کردم مگه همه چی رو باید بخوام؟! باید داشته باشم؟! خدا گفته؟!
    چرا از ارتیستی سبکی اشتراکی که خوشم میاد چرا حمایت نکنم ؟ چرا ؟ مگه دشمن من هستند؟!
    باورت بشه خیلی الان خوشحالم و حس خوبی دارم. تجربه اش کن تو هم میتونی دوست گرامی.
    والا چی بگم ... رعایت حق کپی رعایت یک نوعی از حقوق و نیکی هست
    احترام به نظرات دیگران هم همینطور
    شاید من مایل نباشم به بحث در محیط عمومی و کلا من نمی خواستم پست بذارم
    همه چی که کپی رایت نیست دوست عزیز که شما همه رو به با یک عینک نگاه می کنید.

بنده گفتم عادت مسئله مهمی هست که ما بد عادت شدیم حالا خودتون فکر کنید که جواب من بله هست یا خیر
    (پاسخ رو در پست بعد دادم)
    الان فک می کنم عده ای هنرمند هستند که کارهاشون مجانی پخش میشه و خودشون دوست دارند از این طریق معروف بشوند و تلافی شو سر کنسرت ها در بیارند
    Last edited by Iloveu-ALL; 10-04-2019 at 12:04.

6. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بی عدالتی!؟

از بحث تاپیک خارج شدیم ...
    می تونید با این تاپیک شروع کنید و این رو عنوان کنید که کپی رایت چه مزایایی داره و کـرک چه معایبی

قطعا الان که ما پولدار بشیم همه اکثریت می تونم بگم عادت شون رو ترک نمی کنند و همچنان از کـرک استفاده می کنند.
    ولی در حال حاضر نمی تونم مشکل ارزی و پولی در نظر نگیریم که شما هی اصرار دارید بی تاثیر بدونی اون رو

بهتره به جای دعوت کردن منفی گونه تلاش کنیم با محبت و آگاهی دادن دعوت کنیم و نه به زور
    نمی دونم این مسئله چقدر برای شما مهم هست ... فکر می کنم جزئی اصلی از زندگی شماست که فیلم می بینید و آهنگ گوش میدید...
    بنده نه فیلم می بینم زیاد و نه زیاد آهنگ گوش میدهم آهنگ هم هر از گاهی که اکثرشون معلوم نیست پول می خوان یا معروفیت با آهنگ مجانی
    قطعا هنرمند دوست داره برای ترک هاش پول بگیره ولی تو ایران به معروف شدن هم راضی میشه چون فرهنگ و قانونش نیست

و بحثی در ادامه حرف هام شما اول بایستی آن هایی که خیلی پولدار هستند رو به رعایت قانون جهانی کپی رایت دعوت کنید بعد افراد کمتر پول دار رو تا برسید به قشر متوسط و پایین جامعه

Scene نمیدونم چیه
    اگر سوالی نیست یا علی
    Last edited by Iloveu-ALL; 09-04-2019 at 23:26.

8. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

خبر فوری

برمیگردیم به موضوع اصلی تاپیک

خوب از امروز مجددا کلیه گواهی شرکتهای ایرانی غیر مجاز باطل و از کار افتاد.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

والا چی بگم ... رعایت حق کپی رعایت یک نوعی از حقوق و نیکی هست
    احترام به نظرات دیگران هم همینطور
    شاید من مایل نباشم به بحث در محیط عمومی و کلا من نمی خواستم پست بذارم
    همه چی که کپی رایت نیست دوست عزیز که شما همه رو به با یک عینک نگاه می کنید.

بنده گفتم عادت مسئله مهمی هست که ما بد عادت شدیم حالا خودتون فکر کنید که جواب من بله هست یا خیر
    (پاسخ رو در پست بعد دادم)
    الان فک می کنم عده ای هنرمند هستند که کارهاشون مجانی پخش میشه و خودشون دوست دارند از این طریق معروف بشوند و تلافی شو سر کنسرت ها در بیارند
    احسنت ما بد عادت شده ایم متاسفانه بجای اصلاح و یا برگشت تازه همینجور هم به بی قانونی و بد عادتی ادامه میدیم می‌خواد داخلی باشه یا خارجی.
    هنرمند حرفه ای هیچ وقت چنین چیزی رو‌نمیخواد آن کسی که می‌خواد یک آماتور به دنبال شهرت است مانند ۹۹ درصد هنرمندان ایرانی.
    Last edited by italodance; 11-04-2019 at 20:12.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

از بحث تاپیک خارج شدیم ...
    می تونید با این تاپیک شروع کنید و این رو عنوان کنید که کپی رایت چه مزایایی داره و کـرک چه معایبی

قطعا الان که ما پولدار بشیم همه اکثریت می تونم بگم عادت شون رو ترک نمی کنند و همچنان از کـرک استفاده می کنند.
    ولی در حال حاضر نمی تونم مشکل ارزی و پولی در نظر نگیریم که شما هی اصرار دارید بی تاثیر بدونی اون رو

بهتره به جای دعوت کردن منفی گونه تلاش کنیم با محبت و آگاهی دادن دعوت کنیم و نه به زور
    نمی دونم این مسئله چقدر برای شما مهم هست ... فکر می کنم جزئی اصلی از زندگی شماست که فیلم می بینید و آهنگ گوش میدید...
    بنده نه فیلم می بینم زیاد و نه زیاد آهنگ گوش میدهم آهنگ هم هر از گاهی که اکثرشون معلوم نیست پول می خوان یا معروفیت با آهنگ مجانی
    قطعا هنرمند دوست داره برای ترک هاش پول بگیره ولی تو ایران به معروف شدن هم راضی میشه چون فرهنگ و قانونش نیست

و بحثی در ادامه حرف هام شما اول بایستی آن هایی که خیلی پولدار هستند رو به رعایت قانون جهانی کپی رایت دعوت کنید بعد افراد کمتر پول دار رو تا برسید به قشر متوسط و پایین جامعه

Scene نمیدونم چیه
    اگر سوالی نیست یا علی
    بله پولدار بودن به معنی با فرهنگ بودن فاخر بودن قانونمند بودن با شعورتر بودن نیست. پس رعایت قوانین من جمله کپی رایت به پول ربط نداره. شما با یک برنامه ریزی مالی سالم میتونید حتی توی همین ایام به کپی رایت پول بدید.
    ممکنه یک نفر به قلیان به سیگار به مواد مخدر به دوست مونث یا مذکر به....انواع خرجها رو در ماه بکنه اما یک ریال هم به کپی رایت نده و وقتی ازش بپورسی جواب رو میدونی.
    ببینید حمایت از یک هنرمند یک انتخاب هست نه اجبار.
    بارها به بی نهایت بار دیدم در همین‌ جامعه ایرانیان جهت نشان دادن ارادت انواع کامنت و پیغام و شکلت در صفحه های اجتماعی یک هنرمند اکثریت مردم می گذارند اما دریغ از یک حمایت قانونی و خرید کالا. این نشان از بی اعتباری فرهنگ و هنر در بین ایرانیان هست حتی بی اعتنایی به یک چیز محبوب یا سالم یا میل.
    در ظاهر یک طرفدار ایرانی دوستدار فیلم موسیقی برنامه بازی محبوب خود است اما همزمان با زیر پا گذاشتن کپی رایت آن به نوعی دشمن آن هم می باشد. تناقض مسخره ایرانی .

بنده به دور از خود تعریفی با موضوعات و هنرمندان محبوب خودم در ارتباط هستم و کارها رو قانونی خریداری و فاکتور و یا مستند آن را اسکرین شان و جهت اعلام و علاقه و تشکر از زحمات آن منبع انرا به رویت می رسانم.
    البته برگردیم به موضوع حساس دلار و پول. متاسفانه با افزایش گرانی خرید فیلم و سریال در ایتونز اپل رو متوقف کردم و این بخش را صرفا در اختیار اشتراک نتفلیکس ام معطوف کردم. پس گرانی هم بله اثر دارد اما سبب قطع خیر و احساس قانون مندی و علاقه به زندگی سالم همانند همه جهانیان را قطع نکرده ام. اما موسیقی همچنان میخرم
    Scene منبع مادر اپلود و خرید و کرک در اینترنت می باشد.
    Last edited by italodance; 11-04-2019 at 20:17.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

خبر فوری

برمیگردیم به موضوع اصلی تاپیک

خوب از امروز مجددا کلیه گواهی شرکتهای ایرانی غیر مجاز باطل و از کار افتاد.

من به فیشینگ میل دادم ولی جوابی نگرفتم هنوز فک نکنم ادرس درستی برا اعلام باشه!؟
    هرچند مربوط ب کلاه برداری میشه! مثل روبیکا و اینا همشون
    حتی پ لیست سیپ ام دادم با ipa سیب اپ فرسادم براشون

ولی همچنان سیب اپ داره ادامه میده نسل جدید پروفایله این دیگ نسوزه!
    هرچند دوروز دیگه باطل میشه میخندیم

13. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •