تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: cpu

در آغاز فعالیت Shadow dragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض cpu

سلام / اگر من بخوام همزمان با فتوشاپ و افتر افکت و پریمیر کار کنم باید تعداد رشته های پردازنده بیشتر باشه یا تعداد هسته ؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام / اگر من بخوام همزمان با فتوشاپ و افتر افکت و پریمیر کار کنم باید تعداد رشته های پردازنده بیشتر باشه یا تعداد هسته ؟
    مشخصا تعداد هسته پردازنده و این که در هر هسته تا چه مقدار سرعت رو میتونه تامین کنه در مرحله اول ، مرحله دوم اندازه حافظه کش پردازنده اهمیت زیادی داره.

اما جدا از این ها شما باید یک SSD پر سرعت و رم بسیار بالا نیز داشته باشید که بدون اینها امکان کارکرد درست دستگاه وجود نخواهد داشت.

رشته های پردازنده ، بطور مجازی هر هسته رو به دو هسته مجازی یا بیشتر تقسیم میکنن که به اونها رشته میگن .
    قدرت پردازشی در این مرحله زیادتر نمیشه اما رشته های بیشتر منطقی و مجازی باعث اندکی روانتر کارکردن پردازنده میشه. رشته ها به پردازنده این امکان رو میدن که با تقسیم هسته ها به چند هسته مجازی ، مقدار کارهای همزمان و مجزا را بهترکنند و افزایش بدن اما قدرت پردازشی پردازنده مشخصا بیشتر نخواهد شد.

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

در سیستم فعلی ات در زمانی که پروژه انجام می دهی در حال حاضر چقدر رم و هارد درگیر است و مصرف پردازنده ات چگونه است؟( چه پردازنده ای داری؟)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •