تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: یادگیری java کنار c#

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض یادگیری java کنار c#

سلام دوستان. لطفا کمکم کنید من بین انتخاب زبان اا سر درگم شدم. بنده الان دارم html رو یاد میگیرم و بعدش css و js رو میخوام یاد بگیرم. بعد اینا برنامه داشتم که روی c# تخصصی کار کنم برای بازی سازی اندروید. اما نمیدونم java هم کنارش می تونم یاد بگیرم یا نه. ضمنا اگه به سوالای زیر جواب بدین ممنون میشم.

۱.swift زبان سختیه؟
    ۲. اگه c# بلد باشیم java راحته(به خاطر اینکه سی شارپ شباهت زیادی به جاوا داره و هر دو نوه c++ هستند)
    ۳.زبان پایتون چطور؟؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

برنامه نویسی همیشه اولش سردرگمی داره از C برای وب نویسی استفاده نمیشه /// از C بلد باشین چون پایه برنامه نویسی جاوا راحت تر میشه و پایتون زبانی اپن سورس که خیلی هم داره معروف میشه /// بهرحال اول بهتره ی C رو مطالعه کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

میخواستم بدونم یادگیری این سه زبان c# و java و python کنار هم سخت نیست؟؟ یا بهتره پایتون رو حذف کنم چون js هم یه زبان اسکریپت نویسیه.

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میخواستم بدونم یادگیری این سه زبان c# و java و python کنار هم سخت نیست؟؟ یا بهتره پایتون رو حذف کنم چون js هم یه زبان اسکریپت نویسیه.

شما اول سعی کنید اصول اولیه برنامه نویسی رو یاد بگیرید مثل: شی گرایی، حلقه های تکرار، if و ...
    پیشنهادم شروع با پایتون هست چون منابع یادگیری براش زیاده و میشه گفت نسبت به بقیه راحتره و به زبان واقعی نزدیکتره.
    بعد از اینکه روی یک زبان مسلط شدید (منظور مفاهیم هست) خیلی راحت میتونید سوییچ کنید روی یک زبان دیگه اگه لازم باشه چون بسیار شبیه هم هستند همشون.
    در کل اینکه هر سه تا رو یاد بگیرید هیچ فاییده ای نداره براتون، سعی کنید توی یکیش تخصصی کار کنید.

هردومشون هم به درد یک رشته میخوره.
    مثلا از c# معمولا برای توسعه برنامه های ویندوزی استفاده میکنند.
    جاوا رو یاد میگیردن که در نهایت اپلیکیشن اندروید بسازن
    پایتون هم میشه باهاش همه کاری کرد ولی بیشتر برای ساخت سرویس (برنامه هایی که رابط کاربری زیادی ندارن) و توسعه وب استفاده میکنن.

البته اینم بگم باهمشون میشه همه کاری انجام داد. مثلا با c# هم میشه اپ اندروید ساخت ولی اصولی و نیتیوش اینه که با جاوا روی اندروید استودیو کار کنید.

بنظرم با پایتون شروع کنید حسابی مفاهیم رو یاد بگیرید و یک سری برنامه ساده بسازید. بعدا اگر نیاز بود بقیه رو هم یاد بگیرید.

5. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •