تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: هرکی مشکل و داره یا بلده حل کنه بیاد error 23 in Pioneer DEH-P5050UB

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

9 هرکی مشکل و داره یا بلده حل کنه بیاد error 23 in Pioneer DEH-P5050UB

سلام ... مدل ضبط ماشینم هستش Pioneer DEH-P5050UB
    دوتا مشکل داره .... یکی اینکه ارور 23 رو میده وقتی فلش وصل میکنی ... یه فلشی رو که میخوند الان با هر فرمتی که فرمتش میکنم دیگه نمیخونه یه مموری رو هم با رم ریدر بهش وصل میکردم اون رو هم باز نمیخونه ( البته بگم بعد از اینکه یه ویندوز رو روی فلش و مموری بوتیبل کردم دیگه نخوندشون ) همه نوع فرمتی هم کردم فلش رو بازم همون ارور 23 میده ......
    دومین مشکلش هم اینه که خیلی از اهنگ ها رو نمیخونه ... مثلا دوتا اهنگ متفاوت 128 بیتی که هیچ فرقی با هم ندارن رو یکی رو میخونه یکی دیگه رو نه .... تنها فرمتی رو که خوب اجرا میکنه wma هست که اونم بعضی مواقع میپره اهنگ بعدی وسطاش
    نمیدونم این دوتا مشکل با هم ارتباطی دارن یا نه ... ولی دیگه واقعا کلافه شدم از این دوتا مشکلش مصوصن اولی ... اساتید لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

دوستان بعد از اینکه هیچکی جواب نداد .... خودم کلی گشتم تا راهشو پیدا کردم با ویندوز 7 و 8 هر نوع فرمتی رو که میزدم مشکل حل نمیشد و همون ارور رو میداد .... با این نرم افزار SDFormatter که فرمت کردم مشکلم حل شد .... در ضمن یکی از دوستان گفت شاید اگر با ویندوز xp هم فرمت کنی درست بشه چون خودش امتحان کرده بود ولی چون نسل ویندوز xp منقرض شده پیدا نکردم دیگه که امتحان کنم .... ولی با این نرم افزاری که گفتم که مشکل من حل شد ... هرکی مشکلو داشت اینم امتحان کنه شاید جواب گرفت

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان بعد از اینکه هیچکی جواب نداد .... خودم کلی گشتم تا راهشو پیدا کردم با ویندوز 7 و 8 هر نوع فرمتی رو که میزدم مشکل حل نمیشد و همون ارور رو میداد .... با این نرم افزار SDFormatter که فرمت کردم مشکلم حل شد .... در ضمن یکی از دوستان گفت شاید اگر با ویندوز xp هم فرمت کنی درست بشه چون خودش امتحان کرده بود ولی چون نسل ویندوز xp منقرض شده پیدا نکردم دیگه که امتحان کنم .... ولی با این نرم افزاری که گفتم که مشکل من حل شد ... هرکی مشکلو داشت اینم امتحان کنه شاید جواب گرفت
    سلام وقت بخیر دوست من
    مطمئن باشید پست شما خونده شده اما
    بنده تا الان همچین مشکلی رو نداشتم سوال هم کردم
    کسی پاسخ درستی نداد
    تشکر بابت اینکه مشکل رو برطرف کردین و در تاپیک هم توضیح دادین تا دیگر دوستان
    هم استفاده کنن
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

ممنون بابت توجهتون .... اون نخوندن بعضی اهنگ ها احتمالا یه مشکلی تو خود ضبط هست باید برطرف بشه .... مشکل اول هم حقیقتا خودم هم ندیده بودم کسی داشته باشه ... و فقط با اون نرم افزار برطرف شد خدا رو شکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام ... مدل ضبط ماشینم هستش Pioneer DEH-P5050UB
    دوتا مشکل داره .... یکی اینکه ارور 23 رو میده وقتی فلش وصل میکنی ... یه فلشی رو که میخوند الان با هر فرمتی که فرمتش میکنم دیگه نمیخونه یه مموری رو هم با رم ریدر بهش وصل میکردم اون رو هم باز نمیخونه ( البته بگم بعد از اینکه یه ویندوز رو روی فلش و مموری بوتیبل کردم دیگه نخوندشون ) همه نوع فرمتی هم کردم فلش رو بازم همون ارور 23 میده ......
    دومین مشکلش هم اینه که خیلی از اهنگ ها رو نمیخونه ... مثلا دوتا اهنگ متفاوت 128 بیتی که هیچ فرقی با هم ندارن رو یکی رو میخونه یکی دیگه رو نه .... تنها فرمتی رو که خوب اجرا میکنه wma هست که اونم بعضی مواقع میپره اهنگ بعدی وسطاش
    نمیدونم این دوتا مشکل با هم ارتباطی دارن یا نه ... ولی دیگه واقعا کلافه شدم از این دوتا مشکلش مصوصن اولی ... اساتید لطفا کمک کنید
    سلام دوستم شما فلشت از حالت mbr به gpt تغییر کرده کافیه اونو به پارتیشن mbr برگردونید حالا با هر نرم افزاری که راحتید با خود رافوس که ویندوز میریزی رو فلش هم میشه یا نرمافزارهای مدیریت پارتیشن خلاصه فرق نداره با چی فقط به mbr تبدیل کنید مشکلتون کاملا حل میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام دوستم شما فلشت از حالت mbr به gpt تغییر کرده کافیه اونو به پارتیشن mbr برگردونید حالا با هر نرم افزاری که راحتید با خود رافوس که ویندوز میریزی رو فلش هم میشه یا نرمافزارهای مدیریت پارتیشن خلاصه فرق نداره با چی فقط به mbr تبدیل کنید مشکلتون کاملا حل میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2022

پيش فرض

سلام . خیلی ممنون از توضیحات شما من کاملا استفاده کردم و تجربه جدید و غالی بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •