تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 42 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 411

نام تاپيک: فریمور جدید ایرانسل نسخه 11.196.01.01.234

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

[QUOTE=ALIRK;9096450]

دوست عزیز شما بفرمایید اصلا مودمتون انلاک هست یانه یعنی باسیم همراه اول و رایتل کار میکنه
    اگر انلاکه با استفاده از یو اس بی اقدام کنید
    اگر لاک مبین نته هست این ورژن بدرد شمانمیخوره
    برادر من مودمم مبین نت بود اومدم فرموره ایرانسل زدم یعنی در کل لاک مبین نت بوده من فرموره ایرانسل زدم روش حالا چجوری میتونم به صورت کامل مبین نتو حذف کنم و برم کلا رو ایرانسل میشه راهنمایی کنید

2. 2 کاربر از saher00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

[QUOTE=saher00;9096462]

برادر من مودمم مبین نت بود اومدم فرموره ایرانسل زدم یعنی در کل لاک مبین نت بوده من فرموره ایرانسل زدم روش حالا چجوری میتونم به صورت کامل مبین نتو حذف کنم و برم کلا رو ایرانسل میشه راهنمایی کنید
    الان رو 196 ایرانسل و مودم هم لاک شده درسته ؟ با یو اس بی لحیم شده و لودر ورژن سوم داخل انجمن رو بزنید و با روش دوم انلاک کنید دیگه مودمتون لاک نمیشه و انلاک میمونه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

[QUOTE=saber73;9096466][QUOTE=saher00;9096462]

الان رو 196 ایرانسل و مودم هم لاک شده درسته ؟ با یو اس بی لحیم شده و لودر ورژن سوم داخل انجمن رو بزنید و با روش دوم انلاک کنید دیگه مودمتون لاک نمیشه و انلاک میمونه .

یعنی مرحله اول لودر بعد فرموره B612_11.195.03.00.00_moddedv3.bin بعد از اون اگر فرموره ایرانسل بزنم دیگه لاک نمیشه؟

6. 2 کاربر از saher00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

[QUOTE=saher00;9096467][QUOTE=saber73;9096466]

یعنی مرحله اول لودر بعد فرموره B612_11.195.03.00.00_moddedv3.bin بعد از اون اگر فرموره ایرانسل بزنم دیگه لاک نمیشه؟
    الان فرموره modde3 رو زدم باز ازم آنلاک کد خواست 15 صفر a زدم ولی قبول نکرد فک کنم آنلاک کد مبین نتو میخواد
    چیکارش کنم این اوکی شه به خدا اسیر شدم

8. 2 کاربر از saher00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

[QUOTE=saber73;9096466][QUOTE=saher00;9096462]

صابر جان جواب نگرفتم چیکار کنم ببین داداش اصل موضوع میدونی چیه من میخوام رو مدم مبین نت فرموره ایرانسل بریزم حالا اگر میشه مرحله به مرحله بهم بگو چون واقعا گیج شدم

10. 2 کاربر از saher00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

چون فریمور دستکاری شده ممکنه نصب نشه اگر 192 ایرانسل نصب دارید از طریق لوکال اپدیت اقدام کنید ببنید میشه یا نه .
    منم رو 195 جنرال هم با مولتی کست هم از طریق لوکال آپدیت زدم جواب نگرفتم،یعنی اگه میشد از طریق مولتی کست یا لوکال اپدیت نصب بشه دیگه آخرته فریمور بودا،(وجدانن حوصله باز کردن مودم نیستخدایا برسان 196 جنرال رو)

12. 2 کاربر از hassanhbk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

[QUOTE=saher00;9096471][QUOTE=saber73;9096466]

صابر جان جواب نگرفتم چیکار کنم ببین داداش اصل موضوع میدونی چیه من میخوام رو مدم مبین نت فرموره ایرانسل بریزم حالا اگر میشه مرحله به مرحله بهم بگو چون واقعا گیج شدم
    مگر نگفتید رو مودم مبین نت انلاک شده فریمور 196 ایرانسل ریختید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ و مودم قفل شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    چطوری قفل شد ؟ الان رو فریمور 196 ایرانسل یا نه اپگرید اتوماتیک شد و فریمور 196 مبین نت الان رو مودم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    با چه سیم کارتی الان کار میکنه ؟

14. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

[QUOTE=saher00;9096470][QUOTE=saher00;9096467]

الان فرموره modde3 رو زدم باز ازم آنلاک کد خواست 15 صفر a زدم ولی قبول نکرد فک کنم آنلاک کد مبین نتو میخواد
    چیکارش کنم این اوکی شه به خدا اسیر شدم
    شما داخل انجمن و کل تاپیک ها یه خط نوشته نشون من بده که نوشته باشه برای ورژن 3 مود شده کد انلاک وارد میکنیم اون : 15 صفر و a ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوستان یا حوصله ندارین اموزشها و انجمن رو مطالعه کنید یا دنبال امداد غیبی هستید . شما ورژن 3 رو زدی با اسکریپ جدید انلاک میکنی و تمام و دیگه مودمت با تغییر فریمور قفل نمیشه .

16. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

منم رو 195 جنرال هم با مولتی کست هم از طریق لوکال آپدیت زدم جواب نگرفتم،یعنی اگه میشد از طریق مولتی کست یا لوکال اپدیت نصب بشه دیگه آخرته فریمور بودا،(وجدانن حوصله باز کردن مودم نیستخدایا برسان 196 جنرال رو)
    196 جنرال یا 197 جنرال هیچ یک از این امکانات نسخه ایرانسل رو نخواهد داشت

- - - Updated - - -

[QUOTE=saher00;9096467][QUOTE=saber73;9096466]

و اسکریپت آنلاک جدید و بعد اون دیگر مودم لاک نخواهد شد .

18. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

[QUOTE=saher00;9096462]

توضیحاتی که دادم کامل و گویا و خیلی روان و ساده هست

20. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •