تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: از کار افتادن همه فیلتر شکن ها در ویندوز 10

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض از کار افتادن همه فیلتر شکن ها در ویندوز 10

سلام دوستان من چند روز پیش میخواستم لپ تاپ خودمو با یه لپ تاپ دیگه شبکه کنم
    به علت اینکه دیر شبکه شدن تنظیمات زیادیو تقییر دادم بعد از اون موقع فیلتر شکنای سیستم هیچکدوم وصل نمیشن

اگه امکانش هست راهنمایی کنید هر کاری به ذهنم رسیده انجام دادم اگه شما هم راهی به ذهنتون میرسه در میان بزارید که خیلی به فیلتر شکن نیاز پیدا میکنم و کارم لنگ شده
    ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

برنامه Windows Repair از یکی از لینک های پایین دانلود کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برنامه رو نصب کنید و از طریق خود برنامه به محیط safe mode وارد بشید. البته میتونید دستی هم خودتون به این محیط وارد بشید اگر بلد هستید.

برنامه Windows Repair در محیط safe mode اجرا کنید و به قسمت repairs برید و open repairs کلیک کنید. مطابق شکل زیر تیک هارو بزنید و دکمه start repairs بزنید.

صبر کنید تا کامپیوتر اتومات بوت بشه. بعد از لاگین شدن در یوزر ویندوز کمی صبر کنید تا تغییرات جدید روی ویندوز اعمال بشه. حالا برنامه های چیز... رو از اول نصب کنید و نباید مشکلی باشه.

یادتون باشه برنامه Windows Repair فقط در محیط safe mode اجرا کنید.
    Last edited by mansia; 01-11-2018 at 23:58.

3. این کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

شما باید کلین کش کنی باگ سیستمی رو پاک کنی

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

شما باید کلین کش کنی باگ سیستمی رو پاک کنی
    سلام
    کلین کش چطوری انجام میشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام دوست عزیزم ممنونم از راهنماییت ولی متاسفانه اینم نشد و بعد از ربپیر کردن تو حالت سیف مود دیگه ویندوز بالا نیومد و مجبور شدم ویندوزو عوض کنم
    ویندوز معمولا همچین ایرادایی پیدا میکنه و تا حالا من نتونستم برطرفشون کنم انگار یه مشکل حل نشدنیه
    یکی دوسال پیشم بعد از اپدیت همچین مشکلی پیش اومد و ویندوز به اینترنت وصل نمیشد با اینکه همه چی روبه راه بود ولی نت نمیرفت از هر انجمن و هر متخصصی هم کمک گرفتم نشد تا اخرش ویندوزو عوض کردم
    به هر حال ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام
    کلین کش چطوری انجام میشه ؟
    اره برا منم سواله کلین کش چطوره؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیزم ممنونم از راهنماییت ولی متاسفانه اینم نشد و بعد از ربپیر کردن تو حالت سیف مود دیگه ویندوز بالا نیومد و مجبور شدم ویندوزو عوض کنم
    ویندوز معمولا همچین ایرادایی پیدا میکنه و تا حالا من نتونستم برطرفشون کنم انگار یه مشکل حل نشدنیه
    یکی دوسال پیشم بعد از اپدیت همچین مشکلی پیش اومد و ویندوز به اینترنت وصل نمیشد با اینکه همه چی روبه راه بود ولی نت نمیرفت از هر انجمن و هر متخصصی هم کمک گرفتم نشد تا اخرش ویندوزو عوض کردم
    به هر حال ممنونم
    واقعا متاسف هستم که اینطور شد. سن ویندوز من حدود 7 سال هست و بارها ویندوزم خراب شده و همیشه درایو ویندوز restore میکردم و از 2 سال پیش که با این برنامه آشنا شدم بارها با این برنامه تعمیرش کردم. تا حالا نشده بود که بعد از تعمیر ویندوز مشکلش حل نشه و برای همین پیشنهاد دادم. حتی روی 2 تا از سیستم های دوستانم همین طور بوده. ازتون عذر خواهی میکنم بابت این اتفاق

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

واقعا متاسف هستم که اینطور شد. سن ویندوز من حدود 7 سال هست و بارها ویندوزم خراب شده و همیشه درایو ویندوز restore میکردم و از 2 سال پیش که با این برنامه آشنا شدم بارها با این برنامه تعمیرش کردم. تا حالا نشده بود که بعد از تعمیر ویندوز مشکلش حل نشه و برای همین پیشنهاد دادم. حتی روی 2 تا از سیستم های دوستانم همین طور بوده. ازتون عذر خواهی میکنم بابت این اتفاق
    خیلی جالبه و مطمئنم این روش خیلی خوبیه ولی شاید رو ویندوز 10 جواب نده
    بعدشم من از شما ممنونم که یه راه جدید برای تعمیر ویندوز بهم نشون دادین،، از این به بعد حتما اگه بنا به تعویض ویندوز باشه اول از همین روش استفاده میکنم شاید دیگه نیاز به تعویض ویندوز نباشه

سپاس از محبتتون

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خیلی جالبه و مطمئنم این روش خیلی خوبیه ولی شاید رو ویندوز 10 جواب نده
    بعدشم من از شما ممنونم که یه راه جدید برای تعمیر ویندوز بهم نشون دادین،، از این به بعد حتما اگه بنا به تعویض ویندوز باشه اول از همین روش استفاده میکنم شاید دیگه نیاز به تعویض ویندوز نباشه

سپاس از محبتتون
    این برنامه از ویندوز xp تا 10 پوشش میده و برای تعمیر گزینه های زیادی داره و اگر میخواهید که به صورت تمام و کمال ویندوز تعمیر کنید باید بعد از باز شدن نرم افزار به ترتیب تمام برگه های برنامه رو باز کنید و تمام گزینه های چک کردن و یا تعمیر انجام بدید.
    یک ویدیو ساده پیدا کردم که تا حدودی به تمامی قسمتهای این نرم افزار اشاره میکنه و میتونه برای شروع مفید باشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

اره برا منم سواله کلین کش چطوره؟
    با سلام
    کلین کش کردن (Clean Cache) اگر منظور browser ها باشه

در chrome (ورژن 70) از مسیر :

1. برروی گزینه 3 نقطه تنظیمات سمت راست کلیک
    2.More Tools
    3. Clear Browsing Data کلیک کنید
    4. تب Advanced
    5. Time Range = All Time
    6. فقط "CACHED IMAGE AND FILES" تیک خورده باشد تا اطلاعات تکمیل شده فیلد، پسورد ، تاریخچه سایت ها و غیره در صورت عدم تمایل پاک نشوند. ( تیک COOKIES میتواند نیز فعال باشد)
    7. Clear Data

در فایرفاکس (ورژن 47):

1. برروی 3 خط افقی سمت راست بالا جهت باز کردن منو کلیک کرده
    2.history
    3. Clear Recent History
    4. Time Range to Clear = EVERYTHING و مجدد صرفاً CACHE تیک خورده باشد ( تیک COOKIES میتواند نیز فعال باشد)
    5. CLEAR NOW

در IE:

1. برروی آیکون چرخدنده SETTING از سمت راست کلیک کرده
    2. SAFETY
    3.Delete Browsing History
    4. فقط تیک های
    Temporary Internet Files and Website Files و Cookes and Website Data خورده باشد

همچنین در صورت نیاز به خالی کردنCache DNS
    1.start
    2.command prompt را تایپ و قبل از اینکه enter بزنین، راست کلیک RUN AS ADMINISTRATOR
    3.متن زیر را تابپ کنید
    ipconfig /flushdns
    سپس enter

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •