تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل با اتصال اینترنت

آخر فروم باز gamekhor2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض مشکل با اتصال اینترنت

با سلام.ویندوز 7.سیستم که هایبرنت کنم بعد دوباره روشن کنم به نت وصل نمیشه و باید یا ریستارت کنم یا کارت شبکه رو disable و enable کنم تا بیاد.مشکل از چیه؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

در کنترل پنل Power Options\Edit Plan Settings
    در بخش Change advanced power settings دقت کنید در پروفایل فعال کارت شبکه شما دارای حداکثر پرفرمنس باشه.

همینطور در بخش Device Manager ویندوز و تنظیمات کارت شبکه ، اجازه Disable شدن رو مطابق تصویر بهش ندهید.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

در کنترل پنل Power Options\Edit Plan Settings
    در بخش Change advanced power settings دقت کنید در پروفایل فعال کارت شبکه شما دارای حداکثر پرفرمنس باشه.

همینطور در بخش Device Manager ویندوز و تنظیمات کارت شبکه ، اجازه Disable شدن رو مطابق تصویر بهش ندهید.

خودش به همین تنظیمات هست

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

دوستان چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه؟
    سلام

از برنامه Complete Internet Repair استفاده کنید خودش اتوماتیک مشکلات شبکه ویندوز رو بررسی و درست میکنه

ببیینید درست میشه یانه

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تنظیمات مادربوردتون رو هم میتونید بررسی کنید که بی دلیل کارت شبکه رو خاموش یا روشن نکنه ، قابلیت هایی از شبکه رو که مورد استفاده نیست در این تنظیمات میتونید خاموش کنید.

دستگاه مودم یا روتری که کامپیوتر شما به اون وصله ممکنه تنظیمی داشته باشه که بعد از یک مدت غیرفعال بودن یک پورت، اون رو خاموش میکنه و برای فعالیت مجدد باید قطع و وصل انجام بشه تا مجدد متوجه فعال شدن پورت بشه .

بصورت کلی اطلاعات خیلی کمی در مورد مشکلتون بیان کردین ، به عنوان مثال نگفتید که کارت شبکه شما هوایی هست ویا کابلی ، چه مارکی هست ؛ روتر یا مودمی که دارین چی هست و چطوری تنظیم شده و توپولوژی شبکه شما به چه نحو هست .

عوامل بسیار بسیار زیادی ممکنه باعث بروز مشکل شده باشن و با یک خط پرسش و جوابگویی از راه دور احتمال اینکه بتونید مشکلتون رو حل کنید خیلی پایینه .

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

تنظیمات مادربوردتون رو هم میتونید بررسی کنید که بی دلیل کارت شبکه رو خاموش یا روشن نکنه ، قابلیت هایی از شبکه رو که مورد استفاده نیست در این تنظیمات میتونید خاموش کنید.

دستگاه مودم یا روتری که کامپیوتر شما به اون وصله ممکنه تنظیمی داشته باشه که بعد از یک مدت غیرفعال بودن یک پورت، اون رو خاموش میکنه و برای فعالیت مجدد باید قطع و وصل انجام بشه تا مجدد متوجه فعال شدن پورت بشه .

بصورت کلی اطلاعات خیلی کمی در مورد مشکلتون بیان کردین ، به عنوان مثال نگفتید که کارت شبکه شما هوایی هست ویا کابلی ، چه مارکی هست ؛ روتر یا مودمی که دارین چی هست و چطوری تنظیم شده و توپولوژی شبکه شما به چه نحو هست .

عوامل بسیار بسیار زیادی ممکنه باعث بروز مشکل شده باشن و با یک خط پرسش و جوابگویی از راه دور احتمال اینکه بتونید مشکلتون رو حل کنید خیلی پایینه .
    تنظیمات مودم که همون تنظیمات قبلا هست.مودم هم tp link و با کابل وصل شده.تنظیمات مادربورد هم دست نخورده

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

گاهی اوقات فایروال یا فیل تر--شکن ها هم باعث این مشکل میشه مثلا من از برنامه bwmeter استفاده میکنم و چون فایروال داره بعد از اسلیپ این مشکل پیش میاد و مجبورم ریستارت کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •