تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: لپ تاپ ارزان قیمت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omid-HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    سکونتگاه

پيش فرض لپ تاپ ارزان قیمت

درود

قصد داشتم لپ تاپی ساده و ارزان برای کارهایی مثل وب گردی و تماشای فیلم ها و سریال های کم حجم در محیط کار بخرم و قصد خرید از سایت زیر رو دارم:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کسی تجربه خرید از این سایت را دارد؟ قابل اعتماد است؟

بخش عمده نگرانی من بیشتر متوجه مساله مهم "گارانتی کالا" است که در این سایت توضیح روشن و شفافی در آن رابطه ارائه نشده و مشخص نیست که زمان گارانتی کالاها چند ماه یا سال است.

فقط توضیح کوتاهی ارائه شده که اگر در هنگام تحویل کالا مشکلی در کالا باشد، می توانید کالا را تعویض کنید.

خب اگر فقط برای لحظه تحویل کالا باشد که ریسک زیادی دارد چون ممکن است کالا بعد از پرداخت مبلغ اقساط 5 ماه خراب شود. آن وقت تکلیف چیست؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

اگر نماد اعتماد داره بله قابل اعتماد ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در مورد سوال اول باید بگم چندین گزینه پیش رو دارید از مدل های ایسوس تا لنوو ... ولی مدلی که بنده برای کاربری شما پیشنهاد میدم ایسوس X541NA هست. که تو اکثر سایت ها هم موجوده... فروشگاه های معتبری که من تو ذهنمه مقداد ای تی و خاص باکس هستند دیجی کالا فکر کنم موجود نداشتش آخرین باری که دیدم.

در مورد بحث اعتماد تماس بگیرید در مورد گارانتی بپرسید به هر حال باید تکلیف گارانتیش مشخص بشه ولی اصولا وب سایت هایی که نماد اعتماد الکترونیکی دارند قابل اعتماد هستند.به وضعیت رتبه سایت توی الکسا (alexa.com) هم نگاهی بندازید بد نیست متوجه میشید اون وب سایت فعاله و در حال رشد یا نه برعکس رو به افوله و خرید ازش ریسک داره ؟
    البته اینکه که وب سایت های در حال سقوط یا شرکت های رو به ورشکستگی رو هم میشه تا حدودی این طوری تشخیص داد یک کمی شانسیه ولی خب اینطوری هم میشه یه جورایی مطمئن تر خرید کرد و ریسک نکرد ولی در کل داشتن آدرس و شماره تماس ثابت ، وجود داشتن نماد اعتماد دوستاره و نماد ساماندهی و بودن https ( نه http ) که بهش میکن درگاه امن SSL رو اگر چک کنید میتونید با خیال راحت خریدتون رو انجام بدید.این درگاه امن اس اس ال رو سایت هایی که داشته باشند پرداختشونم امنه یعنی اگر پرداخت آنلاین هم بودن با خیال راحت پرداخت رو انجام بدید.

در ضمن یادتون نره قبل خرید حتما نسبت به توصیه های کاربردی قبل خرید لپ تاپ نگاهی بندازید مطلبی که به تازگی منتشر شده و من یکی از خوندنش خیلی لذت بردم. برای همینم به دوست و آشناهام و بچه های انجمن پیشنهاد میدم . فعلا توی انجمن محدودیت ارسال لینک دارم که به مرور برداشته میشه ولی برای پیدا کردنش کافیه توی گوگل بزنید "راهنمای خرید لپ تاپ در سال 97" و روی همون لینک اول که مربوط به سایت خاص باکس میشه کلیک کنید و مطالب رو مطالعه فرمایید .
    پایدار باشید.

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای عضو شدن تو این سایت شماره پرسنلی میخواد! یعنی چی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •