تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 44 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 433

نام تاپيک: فریمور ویرایش شده مودم Huawei B612 (ایرانسل Tf-i60)

داره خودمونی میشه rasis30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام شما مودم نسخه 196 که لاک شده بوده ،را تونستید دوباره فایل ویرایش 3 را روش بریزید ؟ و الان بدون هیچ مشکلی سیم کارت تمام اپراتورها روش جواب میده ؟
    سلام خیر مبین نت که اپدیت داد لاک شده .یه مودم ایرانسل داشتم مکه ورژنش 195 بود و انلاک شده بود به 196 ارتقاش دادم که الان میخوام دانگریدش کنم با فرموری که دوستان برای جلوگیری از لاک مجدد گذاشتن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان بهترین فریمور برای جلوگیری از لاک شدن همین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

توی ورژن سومش ussd کار میکنه؟
    خطا نمیده ولی جواب نمیده واسه من

در آغاز فعالیت parizib's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام و تشکر. اگه احیانا علتی خاصی که باعث گیر کردن فلش و پریدن آنلاک مودم میشه رو کشف کردن، برای دوستان به اشتراک بگذارید.
    برا من چند دفعه وسط پروسه فلش کردن cmd ارور داد-در اخر با تعویض پورت یو اس بی مسِله جل شد و فلش تا اخرین مرحله
    (هر 12 پروسه) انجام شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برا من چند دفعه وسط پروسه فلش کردن cmd ارور داد-در اخر با تعویض پورت یو اس بی مسِله جل شد و فلش تا اخرین مرحله
    (هر 12 پروسه) انجام شد
    بله برای منم اینجوری شد پورت عوض کردم درست شد و اینکه حتما نیازی نیست دستور cmd اجرا کنید همون فایل رو بکشید روی فایل دوم که cmd هست بندازید دستور اجرا میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

با سلام دوستان من یه مودم دارم قبلا فریمیوری که به اسم B612s-25dTCPU-V100R001B189D99SP03C00_Firmware_general_05022ERP توی خیلی سایت ها هست (دانلودش رو گذاشتم رو نتونستم بزارم) با Usb روش ریخته شده و دبگه نتونسم کاریش کنم فریمور های شما رو هم زدم فقط چراغ پاور روشن میشه و بقیه خاموش می مونن

با این فریمور وقتی سیمکارت روی مودم نباشه بر می گرده با دانلودینگ مود
    و وقتی سیم کارت میزارم روش چراغ دیتا قرمز چشمک زن هست و بقیه خاموش ( ولی وقتی دکمه ریست رو نگه میداری چراغ قرمز ثابت شده و یکی از چراغ های آنتن روشن میشه و بعدش با زدن کمه های wps و پاور و خود ریست چراغ های آنتنش تا 4 میره) اینا هم رو ور رفتم با خود مودم فهمدیم

و سرچی که توی سایت های خارجی داشتم نشون میده این نرم افزاری هست و با فریمور مناسب میشه درست کرد مودم رو

دوستان ممنون میشم از کمکتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    فریمورهائی که دوستمون زحمت کشیدن، سه نسخه هست. آیا نسخه یک هم مثل نسخه سه قابلیت آنتی لاک داره؟ یا فقط مختص نسخه سه هست؟
    آخی من نسخه یک رو تونستم نصب کنم، ولی نسخه های دو و سه، کامند دومی یعنی فلش کردن رام رو که میزنم، اصلا فعالیتی رو شروع نمیکنه

داره خودمونی میشه rasis30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    فریمورهائی که دوستمون زحمت کشیدن، سه نسخه هست. آیا نسخه یک هم مثل نسخه سه قابلیت آنتی لاک داره؟ یا فقط مختص نسخه سه هست؟
    آخی من نسخه یک رو تونستم نصب کنم، ولی نسخه های دو و سه، کامند دومی یعنی فلش کردن رام رو که میزنم، اصلا فعالیتی رو شروع نمیکنه
    بله مشکلی نیست نسخه های بعدی امکانات بیشتری درش گنجانده شده فقط به صورت دستی اتو اپدیت رو با توجه به پست اول غیر فعال کنید

9. این کاربر از rasis30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون

اگر بعد نصب ورژن یک فریمور آقا حسین، روی اون، به این نسخه:

تاپیک با عنوان: جدیدترین فریمور برای مودم آنلاک TF-i60 یا همان HUAWEI B612s-25d نسخه 196

و به روشی که توضیح داده بروزرسانی کنم، آیا کماکان آنتی آنلاک هست یا اینکه اگر سیم مبین بندازم لاک میشه؟ (با توجه به توضیحاتی که دوستان دادن راجع به اینکه رامهای رسمی روی مودم مبین اتومات لاک مبین میشن)

داره خودمونی میشه lordhackers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    دوستان درایور این مودم رو از کجا دانلود کنم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •