تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: راهنمایی جهت انتخاب محل زندگی !

داره خودمونی میشه saeedtuborg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

همین اطراف تهران برای زندگی جاهای خوبی داره من خودم اگه پولشو داشتم سمت فشم یه خونه نقلی میگیرفتم آب و هواش عالیه با 500 600 تومن هم میشه خونه گرفت اونجا
    شمال که اصلن بدرد نمیخوره همون لواسان و فشم می ارزه به شمال

2. 2 کاربر از saeedtuborg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

اصلا تبریزی های عزیز رو با مازندرانی های .... مقایسه نکنید.

تبریزی ها مردمی شریف، انسان، دارای تمدن، فرهنگ بالا، مهمان نواز، همراه و همدل، حلال خوار هستند.

من نه ترکم نه تبریزی که بخوام ازشون حمایتی بکنم فقط چیزی که دیدم رو میگم. تبریزی ها بی نهایت خوب و محترم هستند.

همه این صفات رو برعکس کن، تبریک می گم تو داری آروم آروم هموطنان مازندرانی مون رو می شناسی.

این شما هستید که باید تصمیم بگیرید. من نظر خاص دیگه ای نمی دم الان مازنی ها پیدا می شن تا دعوا نشده ما رفتیم.
    مردم تبریز مردم خود کفایی هستن هرچی دارن از عرضه و نون بازو خودشون هست ... با اتحاد شهری ساختن که تقریبا با پایتخت کشور برابره ... ولی مازندرانی ها همین یه ذره چیزی که هستن صدقه سر مهاجرین و مسافرین هست ( خصوصن تهرانی ها از قبل انقلاب تا به امروز ) من خدای نکرده بهشون به هیچ عنوان توهین نکردم فقط گفتم تبریز شهر مهاجر پذیری نیست ( به گفته دوستان ) از جمعیتش هم کاملا مشخصه کلان شهری با جمعیت زیر 2 میلیون تن و اکثرن ترک زبان و مردمش به اصطلاح غریبه ها رو تحویل نمیگیرن .. دلشون میخواد خودشون باشن .

4. 2 کاربر از fc4444esteghlal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

همین اطراف تهران برای زندگی جاهای خوبی داره من خودم اگه پولشو داشتم سمت فشم یه خونه نقلی میگیرفتم آب و هواش عالیه با 500 600 تومن هم میشه خونه گرفت اونجا
    شمال که اصلن بدرد نمیخوره همون لواسان و فشم می ارزه به شمال
    راجب خوب بودن فشم که موافقم ولی بعید میدونم با این قیمت ها که شما فرمودید بشه یه ویلا تازه ساز حداقل 100 متر زیربنا زیر 1 میلیارد تومن تهیه کرد مگه ملک یه مشکلی چیزی داشته باشه .

تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

متاسفانه به قدری ذهنم روی پردیس ( شمال شرق ) مشغول شده بود راجب طالقان اصلا فکر نکردم .... چطور جایی هست به طور کلی ؟ مردمانش ؟ بافت شهرش ؟ مسافتش تا غرب تهران ؟

7. این کاربر از fc4444esteghlal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

مردم تبریز مردم خود کفایی هستن هرچی دارن از عرضه و نون بازو خودشون هست ... با اتحاد شهری ساختن که تقریبا با پایتخت کشور برابره ... ولی مازندرانی ها همین یه ذره چیزی که هستن صدقه سر مهاجرین و مسافرین هست ( خصوصن تهرانی ها از قبل انقلاب تا به امروز ) من خدای نکرده بهشون به هیچ عنوان توهین نکردم فقط گفتم تبریز شهر مهاجر پذیری نیست ( به گفته دوستان ) از جمعیتش هم کاملا مشخصه کلان شهری با جمعیت زیر 2 میلیون تن و اکثرن ترک زبان و مردمش به اصطلاح غریبه ها رو تحویل نمیگیرن .. دلشون میخواد خودشون باشن .
    به عنوان یه تبریزی اصیل حرفتون رو قبول دارم
    حالا تحویل میگیرن درست نیست ولی یه جورایی فردی که میاد احساس میکنه با فرهنگ تبریزی و ترک جور در نمیاد. زبان بلد نباشی به طبع کمی اذیت میشی همه جا اینطوریه
    بچه هم به زور تحویل این دنیا میدن! کلا هم زیاد اهل تفریح و اینا نیستن

9. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

متاسفانه به قدری ذهنم روی پردیس ( شمال شرق ) مشغول شده بود راجب طالقان اصلا فکر نکردم .... چطور جایی هست به طور کلی ؟ مردمانش ؟ بافت شهرش ؟ مسافتش تا غرب تهران ؟
    مسافتش بیشتر از پردیس هست و از شهرک غرب حدود 140 کیلومتر هست که تماما اتوبان هست و در ضمن عوارضی گرون پردیس نداره. حالا درست اطلاع ندارم ساکنان اونجا اصلا معاف هستند از عوارضی اتوبان یا خیر. روستا زیاد داره که میتونه مسافت کمتر یا بیشتر کنه. کوهستانی و سرسبز هست. مردمانشو خیلی اطلاعی ندارم. باید یک بار خودتون با خانواده روز جمعه ای چیزی برای گردش برید و از نزدیک بررسی کنید. افراد ثروتمند زیادی بی سرو صدا اونجا هستند و میشه گفت خیلی جای بکری هست. مثلا کمی پایینتر از طالقان کردان هست .حالا اونجا هم نشد به قول دوستمون اطراف تهران پر هست از همین جاهای خوب و خوش اب و هوا. کافی کمی تو نقشه بگردید و علامت بزنید و تو اینترنت کمی تحقیق کنید و در آخر هم یک سفر کوچک داشته باشید برای بررسی بیشتر و سبک و سنگین کردن.

11. این کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

جالبه ... من تا بحال اینقدر بد از مازندرانی ها و رامسری ها نشنیده بودم... یعنی میگید از مشهدی های دهاتی هم نفهم ترند؟ حیف 20 سال عمر عزیزم که تو اون شهر بی همه چیز نابود شد.

شما اینطوری که توضیح دادی تنها راه حل قطعی خروج از کشوره.

میتونی به کرج هم فکر کنی من 6 ساله کرج زندگی میکنم و راضی ام... یعنی راضی نباشم چه کنم

13. این کاربر از Hojjatpanahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

جالبه ... من تا بحال اینقدر بد از مازندرانی ها و رامسری ها نشنیده بودم... یعنی میگید از مشهدی های دهاتی هم نفهم ترند؟ حیف 20 سال عمر عزیزم که تو اون شهر بی همه چیز نابود شد.

شما اینطوری که توضیح دادی تنها راه حل قطعی خروج از کشوره.

میتونی به کرج هم فکر کنی من 6 ساله کرج زندگی میکنم و راضی ام... یعنی راضی نباشم چه کنم
    نه بابا خروج از کشور چیه. اصلا کسی دیگه از ایرانی ها استقبال نمی کنه. همه متنفر هستن متاسفانه. تجربه خودم در دو سفر در این 3 سال اخیر بوده.

مازندرانی ها وحشتناک ان. من مشهدی ها رو در مقابلشون می پرستم.

بعد ایران عزیزمون پز از شهر هایی هست با مردمان عالی و درجه یک. ولی خدا کسی رو گیر این مازنی ها نندازه. امیدوارم خیر و برکت از سفره و زندگی شون بره. خیلی پست و بد هستند. در حق ما که خیلی بدی کردند و خیلی هم کلاهبرداری و دزدی.

15. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

نه بابا خروج از کشور چیه. اصلا کسی دیگه از ایرانی ها استقبال نمی کنه. همه متنفر هستن متاسفانه. تجربه خودم در دو سفر در این 3 سال اخیر بوده.

مازندرانی ها وحشتناک ان. من مشهدی ها رو در مقابلشون می پرستم.

بعد ایران عزیزمون پز از شهر هایی هست با مردمان عالی و درجه یک. ولی خدا کسی رو گیر این مازنی ها نندازه. امیدوارم خیر و برکت از سفره و زندگی شون بره. خیلی پست و بد هستند. در حق ما که خیلی بدی کردند و خیلی هم کلاهبرداری و دزدی.
    من که خودم چندتا مازنی رو کلاهاشونو برداشتم و زدم دهنشونو ...

من شخصا بدی ندیدم ازشون ... به نظر من از جماعتی مثل مشهدیا خیلی بهترند. البته شاید من با افراد کمی از مازنی ها مراوده داشتم و حرفم درست نیست

17. 2 کاربر از Hojjatpanahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من که خودم چندتا مازنی رو کلاهاشونو برداشتم و زدم دهنشونو ...

من شخصا بدی ندیدم ازشون ... به نظر من از جماعتی مثل مشهدیا خیلی بهترند. البته شاید من با افراد کمی از مازنی ها مراوده داشتم و حرفم درست نیست
    منم با یه آقای مشهدی طی یک رابطه کاری دچار مشکلاتی شدم. متاسفانه همه مشکلات و خسارات رو به گردن من انداخت و خودش رو راحت کرد. در صورتی که به صورت قانونی اون مقصر بود. حالا به هر حال به احترام سن بیشترش من همه چیز رو تقبل کردم و فقط قطع رابطه کردم.

ولی مازندرانی ها بار ها بهم صدمه زدن. مطمئنم بگم باور نمی کنی ولی فقط یه تجربه رو بگم و تمام یه زمینی بود مال یکی از اقوام خواهش کرد ما کودپاشی کنیم. حدود 800 تومان کود ریختیم تو زمینش که این هفته بعد بیاد به اصطلاح باغ میوه راه بندازه و بکاره. دیدم زنگ زده داره فحش میده میگه کودی نیست. خلاصه ما هم سریع ماشین رو برداشتیم راه افتادیم خدایا کود اونم حیوانی ببخشید گه گاو و گوسفند و ...... که نمیشه غیب بشه. اونم در اون حجم سنگین و وسیع.

رسیدم دیدم این بنده خدا راست میگه. خونه روبرویی تهرونی بود و دوربین داشت همسایه کناری اومده بود در رو باز کرده بود و با فرقون کود ها رو برده بود!!!!!!!

تازه یه منطقه خوب و سطح بالا.

فکر کن یه انسان در چه حدی باید پست باشه که بیاد خونه همسایه پهن گاو بدزده.

19. 4 کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •