تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام تیم ها به دور بعدی صعود خواهند کرد

راي دهنده
85. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اسپانیا

70 82.35%
  • مراکش

7 8.24%
  • پرتغال

58 68.24%
  • ایران

30 35.29%
Multiple Choice Poll.
صفحه 47 از 50 اولاول ... 374344454647484950 آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 492

نام تاپيک: گروه B | بحث و تبادل نظر | پرتغال - اسپانیا - ایران - مراکش

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

بعد بازی کره و ژاپن
    کیروش همجنان معتقده که توان ما میتونه همینقدر باشه ؟؟

فکر نکنم به این راحتی ها بتونن حریف کره و ژاپن بشن
    اگه قهرمان نشن خیلی تابلوئه !

2. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کره دو تا به آلمان زد از آسیا هم هست.
    بعد ما کلا دو گل زده داشتیم. یکی پنالتی و دیگری هم گل به خودی مراکش
    همش هم میگی عالی بودیم. حرف نداشتیم.

4. 3 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای قهرمانی در جام آسیا با این راننده اتوبوس(کیروش) به هیچ کجا نمیرسیم....میشیم مثل چهارسال پیش که به عراق باختیم!
    مگر چهار سال پیش تو جام جهانی با جام جهانی امسال فرقی داشتیم؟؟
    بنظرم یا برانکو یا شفر سرمربی تیم ملی بشه بعد 43-44 سال قهرمان آسیا خواهیم شد...بنظرم جام جهانی 2022 هم خواهیم بود و بهتر هم بازی خواهیم کرد
    الان وقت قطع همکاری با راننده اتوبوس هست! 7-8 سال خودش یه عمر و یه نسله.....امروز قطع همکاری کنیم بهتر از فرداس
    اینطوری سرمایه هامونم نمیسوزه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by HDana; 28-06-2018 at 09:57.

6. این کاربر از HDana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

برای قهرمانی در جام آسیا با این راننده اتوبوس(کیروش) به هیچ کجا نمیرسیم....میشیم مثل چهارسال پیش که به عراق باختیم!
    بنظرم یا برانکو یا شفر سرمربی تیم ملی بشه بعد 43-44 سال قهرمان آسیا خواهیم شد...بنظرم جام جهانی 2022 هم خواهیم بود و بهتر هم بازی خواهیم کرد
    الان وقت قطع همکاری با راننده اتوبوس هست! 7-8 سال خودش یه عمر و یه نسله.....امروز قطع همکاری کنیم بهتر از فرداس

با برانکو وشفر قهرمان میشیم یا خدا! چاه تو چاله دیگه 3سال هرروز سر تیمش تو پس کوچه های اسیا ابرو برا ایران باقی نذاشته...بزار الان الدحیل والسد منتظرنا..برانکو بود میگفت یه بازیکنش اندازه کل هیکل تیم من قیمتشه
    فوتبال نمیبینید نظر ندید ......

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با برانکو وشفر قهرمان میشیم یا خدا! چاه تو چاله دیگه 3سال هرروز سر تیمش تو پس کوچه های اسیا ابرو برا ایران باقی نذاشته...بزار الان الدحیل والسد منتظرنا..برانکو بود میگفت یه بازیکنش اندازه کل هیکل تیم من قیمتشه
    فوتبال نمیبینید نظر ندید ......
    من استقلالی ام دوست عزیز...فوتبال هم کم نگاه نمیکنم....آخریش هم بازی المان و کره جنوبی بود...که فهمیدم کیروش چقدر ما رو فریب داده و چقدر تو پاچه مون کرده! چقدر هم عادل بیخودی جو داده که چقدر خوبیم ما؟؟؟!
    .هم برانکو هم شفر الان تو مرحله یک چهارم نهایی آسیا هستند...با امکانات و بازیکنای باشگاهی
    مطمئن باش یک پنجم پولی که به این راننده اتوبوس میدن اگر به برانکو یا شفر بدن بهتر از کیروش نتیجه میگیرن..اونم با بازیکنای عصاره لیگ+ لژیونر
    Last edited by HDana; 28-06-2018 at 10:40.

9. این کاربر از HDana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

من استقلالی ام دوست عزیز...فوتبال هم کم نگاه نمیکنم....آخریش هم بازی المان و کره جنوبی بود...که فهمیدم کیروش چقدر ما رو فریب داده و چقدر تو پاچه مون کرده!
    .هم برانکو هم شفر الان تو مرحله یک چهارم نهایی آسیا هستند...با امکانات و بازیکنای باشگاهی
    مطمئن باش یک پنجم پولی که به این راننده اتوبوس میدن اگر به برانکو یا شفر بدن بهتر از کیروش نتیجه میگیرن..اونم با بازیکنای عصاره لیگ+ لژیونر
    زمان 2006 برانکو همین پول فعلی کیروش رو گرفت با یک پنجم یا خدا صداش در نیومد بخاطر اینه که همه باهم میخوردن ودلار ارزشی نداشت ....مگه بار اوله تیم ها یک چهارم میرن؟ مگه ندیدی باچه خفتی جلو 6جدول امارات تحقیر شد تا دقیقه90؟؟؟ ........فکر نمبکنم شما اصلا بازی رو دیده باشی 90دقیقه کره دفاع کرد بعد از اون حجومی شد بعد اینکه کره دیگه نیاز به برد نداشت پس استرس نداشت ..امادگی وبازیکنان بزرگ وامکانات المپیکی کره وژاپن واسترالیا از خیلی تیم های اروپایی ممتاز تره ...در مقابل لشگر شکست خورده ایران که هیچی نداره همون مربی مراکش با 4برابر هزینه کیروش هم ایران وخاورمیانه نمیاد..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بحث با شما فایده نداره...ضمنا خیلی نگران نباش الان کیروش تا پایان جام آسیا قرارداد داره با فدراسیون ایران
    امیدوارم همونطور که دوره قبل ما رو قهرمان آسیا کرد امسال هم قهرمان کنه!!!
    ضمنا جهت اطلاعات عرض کنم قرارداد برانکو تو 2006 دوسالانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود ولی قرارداد کیروش سالی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی یکم کمتر از قرارداد سرمربی تیم ملی اسپانیا!
    به پول ایران تبدیلش نمیکنم که چقدر میشه و اونوخ دلار چقدر بود الان چقدره..به تفاوت دلار و یورو هم کار ندارم....فرض کنیم جفتش با دلار باشه...دلارم که دلاره...فرقی نداره..کیروش سالانه حداقل 4 برابر برانکو دستمزد گرفته و هفتمین مربی گران دنیاست...
    بخدا حیف این بازیکنا، حیف این مردم و حیف این همه احساسات...پولش به جهنم!
    Last edited by HDana; 28-06-2018 at 11:07.

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

بحث با شما فایده نداره...ضمنا خیلی نگران نباش الان کیروش تا پایان جام آسیا قرارداد داره با فدراسیون ایران
    امیدوارم همونطور که دوره قبل ما رو قهرمان آسیا کرد امسال هم قهرمان کنه!!!
    ضمنا جهت اطلاعات عرض کنم قرارداد برانکو تو 2006 دوسالانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود ولی قرارداد کیروش سالی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی یکم کمتر از قرارداد سرمربی تیم ملی اسپانیا!
    به پول ایران تبدیلش نمیکنم که چقدر میشه و اونوخ دلار چقدر بود الان چقدره..به تفاوت دلار و یورو هم کار ندارم....فرض کنیم جفتش با دلار باشه...دلارم که دلاره...فرقی نداره..کیروش سالانه حداقل 4 برابر برانکو دستمزد گرفته و هفتمین مربی گران دنیاست...
    بخدا حیف این بازیکنا، حیف این مردم و حیف این همه احساسات...پولش به جهنم!
    مردم ما حیفن استعدادشون سوپرمنن.....خداکنه بره وجام ملت ها نباشه تا افعی ها ایران رو قهرمان کنن بازیکنان ایرانی همشون حیفس استعداد بلند مرتبشون جلو اعراب
    موندن تا جام ملت ها فایده نداره ونمیذارن کار کنه کیروش تا روز مسابقات نیشش میزنن انتظار فهرمانی هم دارن وقتی 90دقیقه دفاع کره قهرمانانه میشه ختم جلسه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پاسخ گلزن پرتغال به ایران(کوارشما) به مربی فهیم و منطقی ایران کارلوس کیروش:

به گزارش "ورزش سه"، کوارشما که گلزن پرتغال در دیدار مقابل ایران بود، پس از این دیدار، مدعی شده بود که کی روش برای بازیکنان تیم ملی پرتغال و کادر فنی این تیم هیچ احترامی قائل نیست. این صحبت های او توسط کی روش بی پاسخ نماند و سرمربی ایران مدعی شد که اگر مربی های کوارشما بخواهند راجع به او صحبت کنند، باید سال‌ها حرف بزنند. به نظر کوارشما از صحبت های کی روش به شدت عصبانی شده و با انتشار پستی در اینستاگرامش، انتقاد تندی از سرمربی ایران به عمل اورده است.

او نوشت:" قبلا از پیش داوری در زندگی ام خیلی رنج کشیده ام و شاید همین موضوع من را قوی تر کرده و من را به انسان بهتری تبدیل کرده است. پاسخ من همیشه با سخت کوشی، جنگیدن بوده و تلاش بسیاری کرده ام که به جایگاه فعلی ام برسم و هدفی که دارم، جایی نیست که تنها بخواهم به آنجا برسم بلکه باید با کل تیم به آنجا برسم، می‌خواهم یکی از اعضای این تیم باشم.

این ضرب المثل که همیشه باید یک نگاهتان به خر باشد و نگاه دیگرتان به کولی، درست است. اینکه صدای عرعر خر هیچگاه به آسمان نمی‌رسد درست است... . حالا وقت بازی کردن است. از تیم ملی حمایت کنید تا مقابل اروگوئه به پیروزی برسیم."

کوارشما همچنین عکس زیر را نیز منتشر کرده که یک طرف ماجرا گفته:" کی روش گفت... " و طرف دیگر که بتمن است، با زدن سیلی به او گفته:" چیزی که در حال حاضر مهم است، دیدار با اروگوئه است"

Last edited by HDana; 28-06-2018 at 13:30.

14. این کاربر از HDana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

واقعا برای قوچان متاسفم و ناراحت شدم و درخواستشون هم مشخصه به دلیل نیمکت نشینی مجبور به جدایی هست حق داره چون کسی به اسم آزمون مسببش شده
    آزمون یک بازیکن لوس و ننر هست و بچه سال هست که به دلیل توهین شنیدن از روی بچگی و خامیش در حد همون شبکه اجتماعیش نطق کرده امیدوارم دیگه برنگرنه با اون مشکلات بی فرنگیش و موضوع حجاب و حواشی هاش

ابرو ببره چه در داخل زمین چه در خارج زمین و به فرهنگ ما در خارج از کشور ضربه زده.

ولی برای قوچان متآثر شدم و براش آزوی موفقیت دارم در ضمن خودم هم ناراحتم که بازیکن محبوبم دژاگه با ان استایل خوبش فرصتی بش داده نشد.
    Last edited by italodance; 28-06-2018 at 16:33.

16. 4 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •