تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: احتیاج به کمک برای راه اندازی نقشه گارمین حی پی اس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

14 احتیاج به کمک برای راه اندازی نقشه گارمین جی پی اس

با درود,
    یک دستگاه قدیمی گارمین جی پی اس (Garmin Nuvi 250W) از دوست گرفتم که نقشه آمریکا در آن است, میخواهم نقشه ایران و شهر تهران را توی آن بگذارم که کار کنه,
    جایی را تو اینترنت که به زبان فارسی باشه و بشه نقشه را دانلود کرد و چطور نقشه جدید را جایگزین نقشه جدید کنم ندیدم .

از یک مکان alternativaslibres دات ارگ نقشه اپن سورس ایران را با فرمت gmapsupp.img دانلود کردم.
    نمیدانم که این نقشه چقدر خوب است و چه اطلاعاتی در آن است.
    نقشه ای که توی حافظه خودش بود را برداشتم ( از همه بک آپ گرفتم) و نقشه ایران را که دانلود کردم گذاشتم با نام gmapsupp.img توی اس دی کارت و هم توی مموری خودش.

این فایلها توی مموری خودش بود که پاک کردم , البته فولدرهای دیگه هم هست که آنها سر جاشه و پاکش نکردم.
    gmapbmap.img
    gmapbmap.sum
    gmapprom.img
    gmapprom.sum
    فایل خودش با نام gmapprom.img حجمش کمی بیشتر از 1 گیگا بایت است برای همی باید آنر بر میداشتم چون دیگه جایی نداره که نقشه دیگه بگذارم, فقط 2 گیگ جا داره, 2 گیگ هم اس دی کارت. و فایل gmapbmap.img حجمش کمی بیشتر از 6 مگا بایت است.

حالا نمیدانم که فایل های را پاک کردم چطور برای نقشه ایران درست کنم , و یا اینکه اصلا نیازی به این فایلها هست یا نه.
    از جایی که نقشه ایران را دانلود کردم فقط یک فایل به نام gmapsupp.img است,

نقشه را یک بار با نام gmapsupp.img و یک بار هم با نام gmapprom.img تو مموری خود جی پی اس گذاشتم و هر بار امتحان کردم ولی هیچ فرقی نمیکنه و نقشه بالا نمیاد.
    نقشه را با نام gmapsupp.img توی اس دی کارت هم گذاشتم

نقشه بالا نمیاد , کسی میتونه راهنمایی کنه که چطور راهش بندازم؟

شاید جایی را بدانید که نقشه ایران و شهر تهران که برای گارمین کار کنه بشه دانلود کرد و همینطور راهنمایی خوب برای جایگزین کردن نقشه.
    روی کامپیوترم همwindows 7, 32 bit نصبه
    ممنون از هر راهنمایی.
    Last edited by GreenPine; 13-05-2018 at 12:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •