با درود

دوستان نزدیک باغ ما یک سگ بود که همیشه هر وقت می رفتم اونجا براش غذا می بردم. بعد از مدتی حامله بود و اومد داخل باغ بچه ها رو به دنیا آورد. من توی این یک ماهه سعی کردم بهش خوراک برسونم و بچه هاش که 7 تا توله هستند الان دیگه راه افتادن و... چون در هفته حداکثر 2 بار و به صورت معمول 1 بار بیشتر نمی تونم اونجا حضور داشته باشم الان دو حالت رو می خواستم بررسی کنم لطفا راهنمایی کنید:

1- می خواستم سگ ها رو بزارم بیرون. براشون یک جایی درست کنم بیرون از باغ و بچه هاشو بزارم بیرون و خودش هم بیرون باشه. چون این سگ چند ساله اونجا بیرون زندگی می کنه و به هر حال خودشون خوراک پیدا می کنند و می خورند اما توی باغ بدون شک به زودی به مشکل برخواهند خورد. مشکلی از این بابت نیست دیگه الان که توله ها راه افتادن؟

2- می خواستم در صورتی که امکانش باشه یکی از توله های نر رو به عنوان سگ نگهبان درون باغ نگه دارم. اگر این کارو بخوام بکنم چطور باید عمل کنم؟ همین الان یکیشون رو داخل نگه دارم؟ خوارک چی باید بهش بدم؟ زنده می مونه یا بزارم مدتی دیگه هم پیش مادرش بیرون باشه؟

3- به فرض اینکه یکی از توله ها رو تربیت کردم درون باغ گذاشتم چون هفته ای یک بار اونجا بیشتر نمی رم خوراک این سگ رو باید چطور تامین کنم؟ توی این یک هفته چی باید بزارم اونجا؟ نون خشک می تونم بزارم مشکلی نیست؟ ( چون در بیشتر مواقع دو بار در هفته اونجا سر می زنم و آشغال و اسکلت مرغ و .. براش می برم )

لطفا راهنمایی کنید - با سپاس

تصویر سگ مادر:
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]