تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 35

نام تاپيک: فراری دادن گربه !

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

14 فراری دادن گربه !

سلام دوستان
    حدود یک سالی هست چند تا گربه ( البته شایدم یه گربه ) شبا تو باغچه های حیاط کثافت کاری میکنن ، این کارشون یکی دو بار هم نیست که بشه ازش چشم پوشی کرد ، به جرات میتونم بگم حداقل هر سه یا چهار روز این کار رو انجام میدن !
    متاسفانه هر راهی که به ذهنم رسیده رو هم امتحان کردم ( خیس کردن خاک باغچه ها و گذاشتن سنگ تو باغچه و ... )
    دوستان لطفا یه راه حل که آزاری هم به گربه ها نرسونه رو پیشنهاد بدین
    ممنون

2. 2 کاربر از ittools بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    حدود یک سالی هست چند تا گربه ( البته شایدم یه گربه ) شبا تو باغچه های حیاط کثافت کاری میکنن ، این کارشون یکی دو بار هم نیست که بشه ازش چشم پوشی کرد ، به جرات میتونم بگم حداقل هر سه یا چهار روز این کار رو انجام میدن !
    متاسفانه هر راهی که به ذهنم رسیده رو هم امتحان کردم ( خیس کردن خاک باغچه ها و گذاشتن سنگ تو باغچه و ... )
    ممنون
    من چون خودم مدت زیادی گربه داشتم و هنوزم به گربه های محل غذا میدم گاهی از این روش استفاده میکنم . البته صد در صدی نیست ولی خیلی اوقات جواب میده.

اول باید محل مورد نظر از فضولات گربه خالی بشه. و بعدش روی محل مورد نظر نفت سفید رو اسپری کرد تا بوی فضولات برای گربه قابل تشخیص نباشه . چون اینا هر جا قبلا خرابکاری کنن اون محل بوی فضولات میگیره و دفعه بعد هم همونجا کارشون رو انجام میدن.

اما صدای سگ تاثیر صد در صدی داره . یه سنسور حرکتی ببند تا هر وقت حرکتی تشخیص داد صدای سگ پخش کنه
    Last edited by ●●●FDR●●●; 20-04-2017 at 07:36.

4. 5 کاربر از ●●●FDR●●● بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    تو باغچه چی کاشتین؟ منظورم اینه که صیفی جات، سبزی جات و.... کاشتین که فک میکنین وجود مدفوع باعث کتیف شدن محصولاتتون میشه

سلام دوستان
    ممنون

6. این کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ssass's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهترین جا

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون
    سلام
    متاسفانه گربه ها دوست دارن کارشون رو همیشه توی خاک نرم انجام بدن.
    بهترین راه اینه که خاک باغچه رو آبپاشی کنی بعدش خوب لگد مالش کن یعنی خاک سفت شه. چون گربه وقتی بیاد ببینه خاک رو نمیتونه کنار بزنه کم کم پشیمون میشه و میره. یعنی وقتی که خاک نرم و قابل کندن باشه به راحتی کارش رو انجام میده.

متاسفانه نفت، گازوئیل، سم و ... خاک رو نابود میکنه طوری که مجبور میشی خاک رو جایگزین کنی.

8. این کاربر از ssass بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

من چون خودم مدت زیادی گربه داشتم و هنوزم به گربه های محل غذا میدم گاهی از این روش استفاده میکنم . البته صد در صدی نیست ولی خیلی اوقات جواب میده.
    اول باید محل مورد نظر از فضولات گربه خالی بشه. و بعدش روی محل مورد نظر نفت سفید رو اسپری کرد تا بوی فضولات برای گربه قابل تشخیص نباشه . چون اینا هر جا قبلا خرابکاری کنن اون محل بوی فضولات میگیره و دفعه بعد هم همونجا کارشون رو انجام میدن.
    اما صدای سگ تاثیر صد در صدی داره . یه سنسور حرکتی ببند تا هر وقت حرکتی تشخیص داد صدای سگ پخش کنه
    سلام
    چون تو باغچه ها گل های زینتی میکارم نمیتونم نفت اسپری کنم
    همیشه فضولات رو حدالامکان تمیز میکنم
    سنسور فکر خوبیه . صدای سگ همسایه ها رو اذیت نکنه ؟
    ممنون

سلام
    تو باغچه چی کاشتین؟ منظورم اینه که صیفی جات، سبزی جات و.... کاشتین که فک میکنین وجود مدفوع باعث کتیف شدن محصولاتتون میشه
    سلام
    گیاهان زینتی کاشتم که خیلی ظریف و حساس هستن
    متاسفانه این گربه ای که به حیاط خونه گیر داده گربه خیلی لجوجی هست خاک باغچه ها رو تا عمق 10-15 سانتی میکنه که باعث صدمه خوردن ریشه گیاه ها میشه
    مهمتر از همه یه مقدار به این چیزا وسواس دارم هر روز نمیتونم کثافت کاری گربه تمیز کنم
    ممنون

سلام
    متاسفانه گربه ها دوست دارن کارشون رو همیشه توی خاک نرم انجام بدن.
    بهترین راه اینه که خاک باغچه رو آبپاشی کنی بعدش خوب لگد مالش کن یعنی خاک سفت شه. چون گربه وقتی بیاد ببینه خاک رو نمیتونه کنار بزنه کم کم پشیمون میشه و میره. یعنی وقتی که خاک نرم و قابل کندن باشه به راحتی کارش رو انجام میده.
    متاسفانه نفت، گازوئیل، سم و ... خاک رو نابود میکنه طوری که مجبور میشی خاک رو جایگزین کنی.
    سلام
    آره خاک باغچه ها به خاطر گیاهان زینتی خیلی نرمه
    زمستون که گیاه ها رو از باغچه در آوردم ، روی باغچه ها رو با سنگ و ... پوشوندم ولی با این حال می اومد سنگ ها رو میزد کنار و کارش رو انجام میداد !
    نمیدونم تو این باغچه ها چی دیده
    ممنون
    Last edited by ittools; 06-04-2017 at 12:43.

10. این کاربر از ittools بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

کلا گربه حیوون شرطی هست و به کاری که میکنه عادت میکنه . حالا هم به باغچه شما عادت کرده و شما باید این عادت رو از سرش در بیاری
    مثلا چند وقتی سگ نگهداری کن

12. 2 کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    یه بار یه اسپری امریکائی ضد گربه خریدم چون همه جای ماشین پر از خراش گربه شده بود . چنک مینداختند به ماشین تا برند روی سقفش که خنک بود بخوابند
    اون اسپری بوی آویشن میداد و گربه ها از بوش متنفر بودند و رفتند از اونجا
    حالا شما هم کمی آویشن بگیرید پودر کنین بپاشین توی باغچه و تست کنین
    بهتره بچوشونینش و با افشانه بپاشید روی مسیر رفت و آمدشون و روی باغچه . خصوصا دیوارهایی که موقع رفتن و اومدن بو میکنند .
    گربه سانان با ادرارشون قلمرو خودشون رو تعیین میکنند . روی چیزهای عمودی ادرار میکنند مثل دبوار و درخت و تایر و سپر ماشینها و غیره
    باید روی چیزهای عمودی مسیر رفت و آمدشون اسپری کنین
    در نت عده ای نوشته اند آبلیمو هم اسپری کنین بدشون میاد دیگه نمیان

بنده اسپری WD-40 زدم توی لانه ی موش دیگه پیداشون نشد . شاید گربه هم ازش متنفر باشه

14. 6 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    یه بار یه اسپری امریکائی ضد گربه خریدم چون همه جای ماشین پر از خراش گربه شده بود . چنک مینداختند به ماشین تا برند روی سقفش که خنک بود بخوابند
    اون اسپری بوی آویشن میداد و گربه ها از بوش متنفر بودند و رفتند از اونجا
    حالا شما هم کمی آویشن بگیرید پودر کنین بپاشین توی باغچه و تست کنین
    بهتره بچوشونینش و با افشانه بپاشید روی مسیر رفت و آمدشون و روی باغچه . خصوصا دیوارهایی که موقع رفتن و اومدن بو میکنند .
    گربه سانان با ادرارشون قلمرو خودشون رو تعیین میکنند . روی چیزهای عمودی ادرار میکنند مثل دبوار و درخت و تایر و سپر ماشینها و غیره
    باید روی چیزهای عمودی مسیر رفت و آمدشون اسپری کنین
    در نت عده ای نوشته اند آبلیمو هم اسپری کنین بدشون میاد دیگه نمیان

بنده اسپری WD-40 زدم توی لانه ی موش دیگه پیداشون نشد . شاید گربه هم ازش متنفر باشه
    در ادامه صحبت دوست خوبمون
    عطاری ها عرق اویشن هم میفروشند که به صورت مایع هست

یکی از راه های دور کردن گربه ها جلوگیری از ورود انهاست.اگر از دیوار می ایند با گذاشتن مانع یا حفاظ شاخ گوزنی و اگر از زیر در می ایند با بالابردن کف زمین میتوان از ورود انها جلوگیری کرد
    این راه هایی که عرض کردم توسط خانواده من امتحان شده و موفق بوده

16. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

خیلیا با این قضیه مشکل دارن با تور تایلند که رفته بودم اکثر مردم اونجا هم باهاش مشکل داشتن و راه حل کاملی هم واسش نمیشه پیدا کرد

18. این کاربر از amir-mir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    من هم حدود یک سال هست که از یه گربه نگهداری کردم توی ای مدت دوتا گربه دیگه هم بهشون اضافه شد و من به خاطر یه سری از مشکلات و اینکه نگهداری از سه تا گربه توی یه خونه آپارتمانی خیلی سخته مجبور شدم دوتایی که بزرگتر بودن رو رها کنم . اما یکی از اون ها رو هرجای شهر که رها میکنم باز برمیگرده و این باعث میشه همسایه ها هم شاکی بشن . متاسفانه توی خونه هم نمی ایسته و میخواد هی بره بیرون و بیاد و در حدی حرفه ای شدع که دیگه از بالکن ها و پنجره ها میرسه به خونه ی ما . میشه لطفا برای منم یه راه حلی بگید بدون اینکه بهش آسیب وارد بشه . متاسفانه از این سایت هم بلد نیستم درست استفاده کنم

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •