تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: رژیم من

آخر فروم باز pedram9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

14 رژیم من

سلام دوستان من وزنم 79 کیلو هست و قدم 173 میخوام حدود 70 کیلو بشم حساب کردم برای این که به این وزن برسم باید روزانه 1600 کالری بخورم حالا یک سوال دارم

چون من فعالیتم در روز زیاده حدودا در روز اگر فوتبال و ... نرم و پیاده روی کنم حدودا معمولا خود به خود دارم روزی 500 کالری میسوزونم

میخواستم بدونم من اگر مثلا 1600 کالری امروز خوردم ولی ورزش کردم و 600 تا سوزوندم . میتونم در همون روز 600 تا دیگه
    بخورم تا دوباره به همون کالری 1600 برسم ؟ یا نباید دیگه بخورم ؟

مثال :
    1600 کالری مجاز مصرفی

تا غروب 1600 تا مصرف کردم و اجازه خوردن شام ندارم اما میرم ورزش و 600 تا میسوزونم حالا میتونم در همون روز 600 کالری دیگر بخورم ؟

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

بله میتونید... فرقی نداره کالری کم بخورید یا کالری بسوزونید
    اگه در روز 600 کالری میسوزونید پیشنهاد میکنم حداقل در روز 2000 کالری بخورید که برای وزن کم کردن هم سریع به نتیجه میرسید

آخر فروم باز pedram9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بله میتونید... فرقی نداره کالری کم بخورید یا کالری بسوزونید
    اگه در روز 600 کالری میسوزونید پیشنهاد میکنم حداقل در روز 2000 کالری بخورید که برای وزن کم کردن هم سریع به نتیجه میرسید
    من معمولا حدود 2300 الی 2700 کالری مصرف میکنم و معمولا روزی 500 700 کالری هم میسوزونم که روی هم با کم کردن معمولا 1600 کالری مصرف میکنم . حالا نمیدونم با این روش لاغر میشم یا نه

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

من معمولا حدود 2300 الی 2700 کالری مصرف میکنم و معمولا روزی 500 700 کالری هم میسوزونم که روی هم با کم کردن معمولا 1600 کالری مصرف میکنم . حالا نمیدونم با این روش لاغر میشم یا نه
    گوگل سرچ کنید "محاسبه کالری روزانه" یه جدول صورتی هست سن و مشخصاتتون رو بزنید بهتون میگه چقدر در روز کالری باید مصرف کنید
    مقداری که میگه برای ثابت نگه داشتن وزن هست که برای کم کردن وزن باید کمترش کنید
    مثلا اگه میگه 3000 کالری پیشنهاد میکنم شما در روز 2000 کالری بخورید یعنی با کم خوردن یا ورزش یا هردوتاش نهایت 1000 کالری کم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2022

پيش فرض

کلا من شام های خیلی سبک میخورم در ماه 4 کیلو هم کم کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •