تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 33

نام تاپيک: انتخاب بین سامسونگ QLEd 55Q7 و ال جی OLED 55C7

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض انتخاب بین سامسونگ QLEd 55Q7 و ال جی OLED 55C7

درود
    بین سامسونگ QLEd 55Q7 و ال جی OLED 55C7 مردد هستم .

با قیمت امروز به تاریخ 96/12/08
    سامسونگ 55 اینچ 7.880.000 گذاشته که 1.5 هم بابت جشنواره بهت کارت هدیه میده.
    ال جی 55 اینج 8.700.000 گذاشته که 500 تومان کارت هدیه میدهتد .

فقط در مرود ال جی شنیدم که اگه روی یک کانال خیلی بمونی ارم کانال روی صفحه میمونه و نمیره ، که میگین از معایت oled هست اما عمق رنگ مشکی بیشتر از سامسونگ هست
    بعضی فروشنده ها میگفتن که تصویر سامسونگ خیلی گرم تر و روشن تر از ال جی oled هست و ال جی تار تر هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم را خریداری کنم .
    در ظمن فاصله مبل تا tv حدود 330 سانتی متر هست ، 55 اینچ پیشنهاد میکنید یا 65 اینچ .
    Last edited by alijigari; 27-02-2018 at 15:29.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اولدها نسبت به ال ایدی ها معایب و مزایایی دارند

1.هم نور کمتری دارند و تاریک تر هستند
    2. عمر پنل کمتر هست
    3. قیمت گرونتر هستند
    فقط رنگ مشگی را عمیقتر نشونتر میدن و رنگ سفید را رو به کرم رنگ نشون میدن و مشکل کثیفی پنل ندارن

من خودم یک ماه پیش برای اتاق خوابم یه 43 اینچ الجی از سایت بانه خریدم و راضی هستم و الان میخوام یه 55 اینچ بخرم و هنوز مدل انتتخاب نکردم
    خودم شخصا اولد انتخاب نمیکنم چون با معیارم جور نیست..اصلا با صفحه کم نور حال نمیکنم
    تعریف کیولد سامسونگ زیاد شنیدم
    ولی اگر میونی کیفیت هر2 از نزدیک ببین و انتخاب نهایی کن

برای پذیرایی باید حداقل 55 اینچ به بالا بخری برای فاصله شما به نظر من 65 زیاد میشه
    البته اگر مستاجر نیستید یعنی جا به جا نمیشید و میتونید دکور خونه عوض کنی که فاصله تلویزیون بیشتر بشه قطعا 65 بهتر هست

اینم یکی از بچه های سایت که کیولد سامسونگ خریده و خیلی راضی هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پست شماره 1044 کاربر سامان سروری

وقتی تلویزیون خریدی حتما بیا همین جا و نتیجه اعلام کن که هم من و بقیه دوستان بتونند اتفاده کند

3. این کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود
    تلویزیونی که دوستمون خریده qled نیست و سری قبل از ان هست .
    من فقط یک کانال hd میبینم و چند تا sd مثل movie ..24 و cine...film .
    برای مقایسه هر جا بری همشون با کیفیت 4k در حال پخش هست و اجازه نمیده که خودت فلش بزنی و کییت را چک کنی .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من اگر بودم بین این 2 مدل همون کیولد انتخاب میکنم

فقط اگر صفحه کیولد فلت بود خیلی عالی میشد...بازم این مورد سلیقه ای هست... من فلت بیشتر پسند میکنم به خاطر زاویه دید بیشتر و ساده بودنش

شما از نمایندگی خرید میکنید؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من اگر بودم بین این 2 مدل همون کیولد انتخاب میکنم
    فقط اگر صفحه کیولد فلت بود خیلی عالی میشد...بازم این مورد سلیقه ای هست... من فلت بیشتر پسند میکنم به خاطر زاویه دید بیشتر و ساده بودنش
    شما از نمایندگی خرید میکنید؟؟
    درود
    1-اون مدلی که دوستمون تو پستش خریده بودند را چک کردم از مدل QLED 7C رتبه بالاتری اورده .
    2-منم نظر فلت هست
    3-از بانه میترسم بخرم ،چند سایت پیدا کردم که گفتن فقط هزینه حمل را جلوتر میگیرن و پول tv را موقع تحویل کالا میگیرن .
    4-مشکل من این هست با یکی از دوستام که ال جی b7 داره حرف زدم میگه فقط ال جی بخیر اما اون ایران نیست و همه کانال ها را full hd یا 4k میبینه براش sd مهم نیست .
    امروز حدود 20 سایت برام فرستاد که همشون میگفتن ال جی نسبت به سامسونگ بهتر هست .
    واقعا گیج شدم
    5-گارانتی دار میخواهم بخرم چون اگه مشکلی پیش بیاد راه حلی براش باشه . اما چند جا میگفتن که کیفیت سامسونگ و ال جی مونتاژ داخل اصلا خوب نیست

7. این کاربر از alijigari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من خودم 43 اینج الجی از سایت بانه ای سلام بابا خریدم و راضی هستم با گارانتی شرکتی خریدم
    همه چیز تست کردم بعد پول واریز کردم

نمایندگی ها اکثرا مونتاژ داخل ایران هستند و معلوم نیست قطعات داخلی ساخت کجا هست و هم گرونتر

مدلای بانه الجی که اکثرا داخلش ----- م ا ه و ا ر ه هم دارن
    ( تلویزیون منم داره ولی من استفاده نکردم .. میترسم بردش خراب بشه. طبق تجربه دوستان توی همین سایت )

الان دیگه اکثر کانال ها فول اچدی هستن دیگه اس دی نداریم..یه تعداد محدود اس دی هستن که مشابه همو کانال فرکانس اچدی هست
    کانال های داخلی صدا سیما جهت بدر همه اچدی شدن و با ----- معمولی دیگه نمیشه دید

تو مملکتی هستیم که گارانتی هیچ معنی نداره
    از شرکت وارد کننده ..شرکت گارانتی فروشگاه مغازه دار هیچ کدوم مسعولیت قبول نمیکنن.
    البته به شما حق میدم میخواهید 7 تومن هزینه کنید و حق دارید که نگران باشید.
    اصلی ترین قسمت تلویزیون پنل هست که شرکتای گارانتی میگن پنل شامل گارانتی نمیشه..خیلی مسخرس..ادم خندش میگیره

من خودم فعلا دست نگر داشتم

تا تابستون که مدلای 2018 وارد بازار ایران میشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من خودم 43 اینج الجی از سایت بانه ای سلام بابا خریدم و راضی هستم با گارانتی شرکتی خریدم
    همه چیز تست کردم بعد پول واریز کردم

الان دیگه اکثر کانال ها فول اچدی هستن دیگه اس دی نداریم..یه تعداد محدود اس دی هستن که مشابه همو کانال فرکانس اچدی هست
    کانال های داخلی صدا سیما جهت بدر همه اچدی شدن و با ----- معمولی دیگه نمیشه دید
    درود
    1-این سایتی که فرمودید من چک کردم ، میگه فقط پول باربری را بده وقتی برات میارن چک کنید و بعد پولو بدید ، اخه اگه کار کرده باشه و دوباره بسته بندی شده باشه که تو اون لحظه قابل تشخیص نیست . اگه هم مشکلی براش پیش بیاد فکر نکنم جایی قبول کنن .قیمتهاشون هم با بازار تقریبا یکی شده .
    بعد گارانتی هم اسم یک شرکت خاص هست و ربطی به سامسونگ و ال جی و سونی نداره .
    2-مشکل من با کانهایی که گفتم هست که فقط با sd میتونم ببینم و روی hd ها پ.ا.ر.ا.ز.ی.ت داره و فقط ج.م هست که قابل دیدن هست .
    من بیشتر روی movie ..24 و cine...film . میترسم که روی ال جی بد نشان بده اما خیلی جاها بد سری Q سامسونگ را نسبت به ال جی گفتند .
    3-خودم در حال حاضر سونی HX925 دارم که مال 6 سال پیش هست من سال 90 حدود 5 میلیون دادم . واقعا از تصویرش راضی هستم و رنگ مشکی را عالی نشان میده اما برای اومدن روی ال جی و سامسونگ یکم سخت هست که کدوم را بگیریم و اگر سونی oled A1 بخواهم بخرم باید برای 55 اینچ 14.000.000 میلیون بدم که خیلی زیاد هست
    4-به ال جی زنگ زدم گفت به جز ضربه و شکستگی تا 18 ماه همه چیز را براتون گارانتی میکنیم . حالا تا چه حد درست باشه نمیدونم .
    Last edited by alijigari; 28-02-2018 at 18:55.

10. این کاربر از alijigari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

درود بین سامسونگ QLEd 55Q7 و ال جی OLED 55C7 مردد هستم .
    با قیمت امروز به تاریخ 96/12/08 سامسونگ 55 اینچ 7.880.000 گذاشته که 1.5 هم بابت جشنواره بهت کارت هدیه میده.ال جی 55 اینج 8.700.000 گذاشته که 500 تومان کارت هدیه میدهتد .
    فقط در مرود ال جی شنیدم که اگه روی یک کانال خیلی بمونی ارم کانال روی صفحه میمونه و نمیره ، که میگین از معایت oled هست اما عمق رنگ مشکی بیشتر از سامسونگ هست
    بعضی فروشنده ها میگفتن که تصویر سامسونگ خیلی گرم تر و روشن تر از ال جی oled هست و ال جی تار تر هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم را خریداری کنم .
    در ظمن فاصله مبل تا tv حدود 330 سانتی متر هست ، 55 اینچ پیشنهاد میکنید یا 65 اینچ .
    سلام
    1- به هیچ وجه صفحه منحنی نخرید . خطوط مستقیم در این تلوزیونها منحنی میشه
    2- بهترین مارکها سامسونگ و ال جی و سونی هست
    3- 55" برای 3.5 متر بزرگه . میتونین یک درجه کوچکتر بگیرید . اما اگر خودتون مشکلی با قیمتش و بزرگیِ بیش از حدش ندارین , این یک موضوع دیگه هست و تصمیم گیرنده خودتونین.
    4- بهتره از نمایندگی رسمی بخرین تا گارانتی تقلبی نباشه
    5- چند بار تلوزیونهای سامسونگ لو رفته که از مردم جاسوسی میکنه با جنع آوری اطلاعات کانالهای مورد علاقه و سرقت فایلهای روی عارد دیسک و ضبطِ مخفیانه ی صدا و تصویر

6- بهتره انواع دوربسن دار و میکرفن دار نخرید
    7- بهتره نوعی که به اینترنت وصل میشه هم نخرید .
    اما اگر سرقت اطلاعاتتون و ضبطِ مخفیانه ی صدا و عکس و فیلم از خودتون خانوادتون براتون مهم نیست پس دیگه تصمیم گیرنده خودتونید
    8- بهتره تصویرش 4k باشه

12. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان من الان دنبال 55 اینچ فلت هستم

4k HDR .WIFI.. اسمارت باشه تا حدودی ...dolby vision
    قابلیت اتصال بیسیم گوشی به TV
    و اتصال هدفون بیسیم
    پنل روشن و عمر پنل زیاد باشه
    تا سقف 6 تومن

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    2- بهترین مارکها سامسونگ و ال جی و سونی هست
    3- 55" برای 3.5 متر بزرگه . میتونین یک درجه کوچکتر بگیرید . اما اگر خودتون مشکلی با قیمتش و بزرگیِ بیش از حدش ندارین , این یک موضوع دیگه هست و تصمیم گیرنده خودتونین.
    4- بهتره از نمایندگی رسمی بخرین تا گارانتی تقلبی نباشه
    5- چند بار تلوزیونهای سامسونگ لو رفته که از مردم جاسوسی میکنه با جنع آوری اطلاعات کانالهای مورد علاقه و سرقت فایلهای روی عارد دیسک و ضبطِ مخفیانه ی صدا و تصویر
    6- بهتره انواع دوربسن دار و میکرفن دار نخرید
    7- بهتره نوعی که به اینترنت وصل میشه هم نخرید .
    درود خدمت محمد اقای گل
    اگه با این مشخصات سونی بخرم باید 14.000.000 میلیون بدم که ارزش نداره .
    فقط دو سایز 55 و 65 میاد که مجبور به خرید 55 هستم .
    فکر کنم دوربین کلا حذف شده تو این دو مدل
    فقط مشکل من کانالی sd هست که نمیدونم خوب نشان میده یا نه .
    مشکل من این هست که در حال حاضر سونی دارم و نمیدونم با ال جی یا سامسونگ بتونم کنار بیام .

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •