تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: انتخاب بین سامسونگ QLEd 55Q7 و ال جی OLED 55C7

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

درود خدمت محمد اقای گل
    اگه با این مشخصات سونی بخرم باید 14.000.000 میلیون بدم که ارزش نداره .
    فقط دو سایز 55 و 65 میاد که مجبور به خرید 55 هستم .
    فکر کنم دوربین کلا حذف شده تو این دو مدل فقط مشکل من کانالی sd هست که نمیدونم خوب نشان میده یا نه .
    مشکل من این هست که در حال حاضر سونی دارم و نمیدونم با ال جی یا سامسونگ بتونم کنار بیام .
    سلام
    بنده 32 اینچ LG فول اچ دی دارم . فاصله باهاش 4 متره . مشکلی هم نداره . خریدمش 700 تومن
    SD ها رو هم خوب نشون میده
    به نظر بنده یک 43" LG یا سامسونگ 4K بگیرین بدون دوربین . تا نظر خودتون چی باشه
    هر چی به تلوزیون نزدیکتر باشین و هر چه صفحه اش بزرگتر باشه کانالهای SD تصویرش بدتر میشه

p===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

این کانال های sd که دوستمون میگه
    یک سال یا نهایت تا 2 سال دیگه همشون تغییر فرکانس میدن و همشون اچدی میشن

الان تمام تلویزیون های جدید همه 4k شدن .. رس ی و ر ها 4k شدن
    4k و hdr رو بورس هست

بیشتر تمرکز بزارید رو فول اچدی و فورکی و کیفیت تصویر پنل

من خودم الان بین سونی الجی دودل هستم

4. این کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بنده دو هفتس یه LG OLED C7-T سایز 55 با گارانتی گلدیران از نمایندگی الجی به قیمت 8400 گرفتم . البته 510 تومن هدیه بوده که من از مبلغ کمش کردم
    از تصویرش واقعا راضی هستم . کیفیت صدا و تصویر عالیه رنگ ها فوق العادس پیکسل ها بسیار ریز و قابل قیاس با الیدی معمولی نیست . سفید یکدست و عالی و رنگ مشکی هم که دیگه نیاز ب تعریف نداره
    در ضمن بعضی دوستان میگن لوگوی شبکه باقی میمونه و ... اصلا اینو حس نکردم من و اون در شرایطی اتفاق میفته که شما یه هفته روی یه تصویر ثابت بمونی که فکر نکنم کسی یه هفته پشت سر هم یک کانال رو ببینه !!
    دوستان میگن اولد تصویرش تاریک تر از ال ای دی هست و متاسفانه تست نکرده نظر میدن !!! باید خدمتتون بگم که اون اولد های قدیم سال 2011 بود که مشکل نور داشتن الان اولد های جدید به مراتب روشن تر از الیدی ها هستند چون از فناوری ULTRA LUMINAIRE استفاده میکنن
    تلویزیون قبلیم سونی W904 بود روشنایی اولد الجی C7 دقیقا سه برابرشه طوری که OLED LIGHT رو ب ناچار روی 30 گذاشتم که چشم در نور سفید اذیت نشه

6. 3 کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

در ضمن اولد رو اصلا با کیولد مقایسه نکنید کیولد سفید رو کثیف نمایش میده و صفحاتش بصورت هاله دار هست کنتراست پایین تر پیکس های درشت تر و تصویر نویز دار هست ولی اگه حتی از فاصله 1 سانتی متری به صفحه اولد نگاه کنی هیچ نویزی روی حروف و گوشه های تصویر نمیبینی و البته رنگ ها کاملا یکدست و تمیز و بی لک

8. 2 کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

پیشنهاد بنده LG هست

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بنده دو هفتس یه LG OLED C7-T سایز 55 با گارانتی گلدیران از نمایندگی الجی به قیمت 8400 گرفتم . البته 510 تومن هدیه بوده که من از مبلغ کمش کردم
    از تصویرش واقعا راضی هستم . کیفیت صدا و تصویر عالیه رنگ ها فوق العادس پیکسل ها بسیار ریز و قابل قیاس با الیدی معمولی نیست . سفید یکدست و عالی و رنگ مشکی هم که دیگه نیاز ب تعریف نداره
    در ضمن بعضی دوستان میگن لوگوی شبکه باقی میمونه و ... اصلا اینو حس نکردم من و اون در شرایطی اتفاق میفته که شما یه هفته روی یه تصویر ثابت بمونی که فکر نکنم کسی یه هفته پشت سر هم یک کانال رو ببینه !!
    دوستان میگن اولد تصویرش تاریک تر از ال ای دی هست و متاسفانه تست نکرده نظر میدن !!! باید خدمتتون بگم که اون اولد های قدیم سال 2011 بود که مشکل نور داشتن الان اولد های جدید به مراتب روشن تر از الیدی ها هستند چون از فناوری ULTRA LUMINAIRE استفاده میکنن
    تلویزیون قبلیم سونی W904 بود روشنایی اولد الجی C7 دقیقا سه برابرشه طوری که OLED LIGHT رو ب ناچار روی 30 گذاشتم که چشم در نور سفید اذیت نشه
    درود
    1-شما با کانال های sd که صفحه قبل اسمشون اوردم مشکلی ندارین ؟؟ مردد بودن من توخرید برای این مورد هست .
    2-از نظر تاریک بودن من تو یوتیوب دیدم که ال جی c7 را با سامسونگ Q7 کنار هم گذاشته بودن. این مشکل تاری خیلی رو اعصاب من بود
    3-فاصله مبل تا tv شما چقدر هست ؟ برای من 330 سانتی متر هست ، شما با 55 مشکلی ندارین ، اگه 65 بگیریم نظرتون چی هست ؟؟
    4-مبلغ 10 تومان اضافه بعد از ثبت نام در قرعه کشی به 500 تومان هدیه اضافه شد ؟
    5-فیلم با فرمت mkv و زیر نویس فارسی قابل پخش هست ؟ چند جا گفته بودن که زیر نویسی فارسی را درست نشان نمیده .
    شرمنده زیاد سوال پرسیدم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستانی که اولد دارن

کیفیت تصویر در کانال های sd و full hd چطوریه ؟؟

از سیستم عامل امکانات اسمارت توضیح بدید....

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

با سلام

سامسونگ وارد کننده زیاد داره و همیشه هم فروشنده ها چون سود زیادی روی محصولات سامسونگ میخورن /// سامسونگ رو پیشنهاد میدن

13. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

درود
    1-شما با کانال های sd که صفحه قبل اسمشون اوردم مشکلی ندارین ؟؟ مردد بودن من توخرید برای این مورد هست .
    2-از نظر تاریک بودن من تو یوتیوب دیدم که ال جی c7 را با سامسونگ Q7 کنار هم گذاشته بودن. این مشکل تاری خیلی رو اعصاب من بود
    3-فاصله مبل تا tv شما چقدر هست ؟ برای من 330 سانتی متر هست ، شما با 55 مشکلی ندارین ، اگه 65 بگیریم نظرتون چی هست ؟؟
    4-مبلغ 10 تومان اضافه بعد از ثبت نام در قرعه کشی به 500 تومان هدیه اضافه شد ؟
    5-فیلم با فرمت mkv و زیر نویس فارسی قابل پخش هست ؟ چند جا گفته بودن که زیر نویسی فارسی را درست نشان نمیده .
    شرمنده زیاد سوال پرسیدم
    1- ر سیور من VU+ 4K هست و با توجه به اینکه خروجیش 4K هست تلویزیون کیفیت تصاویر SD رو مقداری بهبود میده ولی بطور کلی کیفیت SD برای سایز 55 خوب نیست و هرچه سایز بزرگتر باشه کیفیت SD کمتر میشه . البته کیفیت SD در تلویزیون های سونی بهتر از الجی هست و در کیولد بهتر از اولد خواهد بود چون صفحه کیولد مقداری نویز داره و دقت کمتری داره باعث میشه تصاویر SD شارپ تر به نظر بیاد
    2- تاریک نیست . اولد ها در صفحات یکدست سفید بصورت اتوماتیک نور پس زمینه رو کاهش میدن . این کار فوری و در لحظه اتفاق میفته و من مشکلی باهاش نداشتم البته این قابلیت در حالت های مختلف تصویر کم و زیاد میشه و میشه تنظیمات رو طوری تغییر داد که محسوس نباشه
    3- حدود 4.5 متر هست و 55 اینچ برای این فاصله مناسبه . 65 برای 3.30 بزرگه و قطعا مشاهده این سایز از نزدیک کیفیت تصاویر SD رو به شدت کاهش میده
    4- بله
    5- زیرنویس فارسی رو تست نکردم اما فکر نکنم مدل های ایرانیش چنین مشکلی داشته باشن و احتمالا مدل های V که برای بازار اروپاس و نرم افزارشون با مدل های ایران فرق داره مشکل دارن . MKV رو ( فایل MKV دانلود شده از یوتیوب ) رو تست کردم ویدیو بدون مشکل پخش شد ولی صدا نداشت !

تصویری از شبکه SD از فاصله نزدیک براتون گذاشتم کیفیت نسبی روی SD ها رو نشان میده :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

15. این کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

. MKV رو ( فایل MKV دانلود شده از یوتیوب ) رو تست کردم ویدیو بدون مشکل پخش شد ولی صدا نداشت

درود
    ۱-خیلی ممنون بابت عکس
    ۲-امکان داره یک فیلم با فرمت mkv که به صورت معمول از سایت ها دانلود میشه چک کنید که صدا داره یا نه
    چون این برای من خیلی مهم هست ،اگه صدا نداشته باشه که من کلا نخرم
    ۳-چون شما از نزدیک استفاده میکنید
    ممنون میشم تجربه کار کردن با تلویزیون و نکات مثبت و منفی را بگید
    Last edited by alijigari; 04-03-2018 at 22:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •