تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: مگس پرااااان !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض مگس پرااااان !

سلام دوستان

حدود یکی دو هفته است فهمیدم چشمام مگس پران داره ، نمیدونم از قبل هم داشتم یا نه ولی به تازگی متوجه شدم

هر دو چشمم داره ولی چشم سمت چپم بیشتره ، تعدادشون کمتر از 5 یا 6 تا هستن ، یکیشون خیلی پر رنگه بقیه کم رنگن و تقریبا سفید !

یک جایی خوندم ممکنه بخاطر مانیتور باشه ، من مدت زیادیه شاید بیشتر ده سال با یه مانیتور CRT سامسونگ کار میکنم ، بخاطر کارم که طراحیه یه جورایی مجبور بودم ، حالا میترسم بخاطر مانیتور این مشکل واسم پیش اومده باشه

البته پشت مانیتور همیشه عینک انتی رفلکس uv400 میزدم ، فاصلمم حدود 80 الی 100 سانت با مانیتور.

پیش چنتا چشم پزشک و متخصص شبکیه رفتم گفتن مشکلی نیست ، ولی اخه چرا این مگس پران ها یهو اومد جلوی چشمم ؟

کسی تجربشو داره ؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام دوستان

حدود یکی دو هفته است فهمیدم چشمام مگس پران داره ، نمیدونم از قبل هم داشتم یا نه ولی به تازگی متوجه شدم

هر دو چشمم داره ولی چشم سمت چپم بیشتره ، تعدادشون کمتر از 5 یا 6 تا هستن ، یکیشون خیلی پر رنگه بقیه کم رنگن و تقریبا سفید !

یک جایی خوندم ممکنه بخاطر مانیتور باشه ، من مدت زیادیه شاید بیشتر ده سال با یه مانیتور CRT سامسونگ کار میکنم ، بخاطر کارم که طراحیه یه جورایی مجبور بودم ، حالا میترسم بخاطر مانیتور این مشکل واسم پیش اومده باشه

البته پشت مانیتور همیشه عینک انتی رفلکس uv400 میزدم ، فاصلمم حدود 80 الی 100 سانت با مانیتور.

پیش چنتا چشم پزشک و متخصص شبکیه رفتم گفتن مشکلی نیست ، ولی اخه چرا این مگس پران ها یهو اومد جلوی چشمم ؟

کسی تجربشو داره ؟
    من هم دارم اما بیشتر اوقات تو محیط های پر نور خودشو نشون میده
    سنمم خیلی کمه ولی طبیعی هست بخاطر کامپیوتر و مانیتور هست بنده هم نزدیک به ۵ سال پشت crt بودم و نزدیک به 10 سال الان با ال سی دی و ال ای دی سروکار دارم
    برای من کمرنگ هستش و با حرکت چشمم بازی میکنن
    اگر اونی که میگی خیلی سفیده یه مدت بر طرف نشد خود به خود صد در صد به پزشک متخصص مراجعه کن که اختلال در دیدی نداشته باشی

3. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من هم دارم اما بیشتر اوقات تو محیط های پر نور خودشو نشون میده
    سنمم خیلی کمه ولی طبیعی هست بخاطر کامپیوتر و مانیتور هست بنده هم نزدیک به ۵ سال پشت crt بودم و نزدیک به 10 سال الان با ال سی دی و ال ای دی سروکار دارم
    برای من کمرنگ هستش و با حرکت چشمم بازی میکنن
    اگر اونی که میگی خیلی سفیده یه مدت بر طرف نشد خود به خود صد در صد به پزشک متخصص مراجعه کن که اختلال در دیدی نداشته باشی
    ممنون از پاسخت ، ولی خیلی رو اعصابه این مگس پران ها ، کس دیگه ای تجربه نداشته ؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنون از پاسخت ، ولی خیلی رو اعصابه این مگس پران ها ، کس دیگه ای تجربه نداشته ؟
    من نمیدونم مگس پران چیه،تو اینترنت هم خوندم علایمشون نداشتم ولی بچه که بودم(کودکی و نوجوانی) گاهی اوقات بازی هایی که خیلی سریع انجام میشد مثل فوتبال میکرو یا کابایی سگا و...کلا هر چیزی که سریع بود و نور هم توش دخیل بود یه حالت عجیبی برای یکی از چشم ها اتفاق می افتاد به این صورت

که چشمم مرتب و پشت سر هم چشمک میزد،بعد من فکر می کردم پلکام داره مرتب چشمک میزنن ولی وقتی دست میذاشتم روی چشم سمت راستی می دیدم اصلا چشمک نمی زد و ثابت بود

ممکنه به خاطر مغز و اعصابتون باشه،شاید بهتره پیش یک دکتر مغز و اعصاب هم برید،ببینید اون چی میگه

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

من نمیدونم مگس پران چیه،تو اینترنت هم خوندم علایمشون نداشتم ولی بچه که بودم(کودکی و نوجوانی) گاهی اوقات بازی هایی که خیلی سریع انجام میشد مثل فوتبال میکرو یا کابایی سگا و...کلا هر چیزی که سریع بود و نور هم توش دخیل بود یه حالت عجیبی برای یکی از چشم ها اتفاق می افتاد به این صورت

که چشمم مرتب و پشت سر هم چشمک میزد،بعد من فکر می کردم پلکام داره مرتب چشمک میزنن ولی وقتی دست میذاشتم روی چشم سمت راستی می دیدم اصلا چشمک نمی زد و ثابت بود

ممکنه به خاطر مغز و اعصابتون باشه،شاید بهتره پیش یک دکتر مغز و اعصاب هم برید،ببینید اون چی میگه
    اتفاقا الان که دارم نیگاه میکنم به صفحه ال سی دی روبروم کاملا واضح هست یه چن تایی
    ولی مشکل زمانیه که وقتی حاد بشه باید پیش متخصص بری و لیزر کنه چشاتو
    نقطه های تقریبا بگم شفاف ماندین که وقتی چشتون تو ی جایی که نور هست خیلی خودشو نشون میده و انگار شناور ان وقتی چشمتون رو حرکت میدین و به یه نقطه فوکوس یا چمیدونم دقت ندارید کاملا واضح میشه سمت چپ و راست میرن با حرکت چشمتون
    بیشتر از مورد همین تصویر صفحه نمایشاس ی مدت دور بشین به روال عادیش بر میگرده

8. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

منم دارم
    بیشتر در افراد مبتلا به فشار خون پیش میاد
    من کارم از چندتا نقطه گذشته ، قشنگ همه تصویر خط خطی هست و حتا مطالعه و کارای دیگه برایم سخت شده بود.
    یه بیست سالی هم هست که از پای کامپیوتر تکون نخوردم اما خودم متوجه شدم بخاطر گوشی هست ، استفاده از گوشی فشار خیلی بیشتری روی چشم میاره .
    یک مدت استفاده چندین ساعته در روز از گوشی رو کم کردم ، سعی کردم شب ها بخوابم
    یک فوق تخصص چشم آمریکایی بهم گفت که بهتره جراحی نکنی و راه چاره نداره ؛ جراحی قبلا انجام شده و احتمال کوری در اون خیلی زیاده.

گفت شب ها با چشم بند بخواب ، روزی یک ساعت حداقل در اتاق تاریک به چشم ها استراحت بده
    بعد ورزش های چشم رو انجام بده ، مخصوصا وقتی داری کتاب میخونی یا از کامپیوتر استفاده میکنی.

شب میخوابیدم فکر میکنم فشار روی چشم هام میومد و توی خواب عصبی میشدم فشار خونم بالا میرفت ، این مشکل به وجود اومده

به هرحال طبق توصیه های پزشک عمل کردم و اونجوری که اون گفت ته نشین شد و الان تصویر صاف و شفافه خخخ
    البته امسال قرار گذاشته بود دوباره معاینه ام کنه ، دیگه من نرفتم بنظرم اوکی شده ، مشکلی نیست .
    باید مراقبت کنی

10. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

مرسی از همه دوستان

بله دقیقا وقتی به چشمام استراحت میدم بهتر میشه ، گوشی هم دیگه باهاش کار نمیکنم ،

فقط یک چیزی شما هر دوتا چشمتون مگس پران داشت ؟ جرقه ام داشت ؟ دردم داشت چشماتون ؟

12. این کاربر از saeid1346 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مرسی از همه دوستان

بله دقیقا وقتی به چشمام استراحت میدم بهتر میشه ، گوشی هم دیگه باهاش کار نمیکنم ،

فقط یک چیزی شما هر دوتا چشمتون مگس پران داشت ؟ جرقه ام داشت ؟ دردم داشت چشماتون ؟
    نه دیگه جرقه وقتی اوضاع خیلی خراب بشه بوجود میاد
    اون دیگه نزدیک کوری هست .
    من چشم راستم مشکل مگس پران داشت که الان برطرف شده

14. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

بقیه دوستان این مشکل رو ندارن ؟ کسی تونسته این مورد رو درمان کنه ؟

راستی گروه یا کانال تلگرام درمورد مگس پران هست ؟ ممنون میشم معرفی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوستان اگر کسی کانال یا گروه مربوط به مشکل مگس پران میشناسه معرفی کنه ممنون میشم

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •