تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: نظرخواهی در مورد پایه تزئینی خاص

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

14 نظرخواهی در مورد پایه تزئینی خاص

سلام
    با آرزوی سلامتی و خوشبختی برای شما دوستان عزیزم.
    اگه ممکنه مقداری به من در مورد ساخت یا خرید یک پایه زیبا برای قرار دادن عروسک یاری فرمایید .

من یک دستگاه بخور سرد ساختم که به محیط رطوبت اضافه میکنه تا محیط مطبوع بشه و با خاصیت ویروس کشی در زمستان از انتشار سرماخوردگی جلوگیری میکنه.
    درواقع در ظرف ماژول های آلتراسونیک نصب کرده ام که با امواج فراصوت که گوش انسان قادر به شنیدن آنها نیست ؛ آب را به ذرات بسیار ریز ملکولی به حالت بخار و مه سنگین در میاورد که در ظرف باقی میماند و به آرامی از لبه ظرف به پایین میریزد.

من دستگاه را بصورت تزئینی ، ظرف یک جادوگر در آوردم که با ایجاد مه حالت جادویی به خود میگیرد .
    همینطور یک عروسک جادوگر با سنسور حساس به صوت برای آن در نظر گرفته ام که با ایجاد صدا در محیط شروع به خنده های شیطانی میکند.

مشکل من این هست که عروسک ارتفاع کمی دارد و مقدار کمی از بالا تنه آن روی ظرف قرار میگیرد .
    من نیاز دارم یک پایه برای زیر پای جادوگر تهیه کنم که ارتفاع آن را حداقل ده سانتیمتر افزایش دهد و عروسک را در محل مناسب مسلط به ظرف قرار دهد.

مسئله این است که هیچ ایده ای برای یک پایه تزئینی به زیر پای جادوگر که مناسب با طرح کلی باشه به ذهنم نمیرسه .
    و برای همین از شما کمک میخوام که با ایده های خوبتون به من کمک کنید تا یک پایه زیبا زیر جادوگر قرار دهم و یا در نهایت مدتی وقت بگذارم و یک پایه بسازم.

کف و پایه عروسک 16 سانتیمتر قطر دارد.
    همچنین ویدیو کارکرد دستگاه را میتوانید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهده نمایید که بجای پایه مورد بحث یک کتاب به زیر پای عروسک قرار دادم.

خیلی سپاسگزار میشم هر ایده ای به ذهنتون میرسه و یا هر پایه ی مناسبی که در بازار مشاهده کردین و مناسب اینکار میدونید رو بیان کنید و با ایده های خوبتون به من در ساخت این وسیله تزئینی کمک کنید .

از توجه و ایده هاتون نهایت سپاسگزاری رو دارم.
    Last edited by shaahani; 26-12-2017 at 09:06.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نظر نبود ؟ تنبلی نکنین ایده بدین
    نظر فانتزی بدید

دوتا راه حل به ذهنم رسیده
    یکی اینکه یک جعبه ساده بگذارم و روی اون رو پارچه مشکی بکشم .
    این فکر کنم جالب نشه و این همه زحمت حروم شه

دومی اینکه با تخته سه لا و چوب یک استوانه و یا یک معکب بسازم و بعد دیواره های اون رو با معرق کاری زیبا کنم
    در نهایتم باید رنگ مشکی بزنم و اگه بخوام زیباتر بشه باید داخلش LED کار کنم و با باتری کار بگذارم و یک کلید روی بدنه که زیر پای جادوگر رو روشن کنه .
    این روش خیلی کار میبره ، باتوجه به وقتی که واسه خود ظرف گذاشتم و از طرفی دیگه اصلا حال و حوصله برام نمونده یک جورایی بیخیال این راه شدم و فکرم همش به یک چیزی فکر میکنه که بشه آماده از بازار بخرم خخخخ
    چون اگه حتا این پایه که توی نظرم هست رو سفارش بدم برام درست کنن ، از آخرش یه چیز الکی تحویل میدن که مناسب کارم نیست .... تجربه نشون میده اینجورکار ها رو حتما خود ادم باید انجام بده اگه نه عزیزان برات خراب کاری میکنن.

حالا گیر افتادم که چه کنم با این پایه ....
    البته یک کار دیگه هم میشه کرد ، از همون روش اول برای پایه استفاده کنم و جلوی پای برای اینکه دیده نشه و جالب تر شه یک عروسک دیگه بگذارم .
    عروسک اسکلت زندانی متحرک رو دیدم که جلوش سنسور حرکتی داره ، از جلوش عبور کنن شروع میکنه به تلاش برای فرار و میگه نجاتم بده و غیره ....
    که باز همین صدای ایجاد شده از این عروسک باعث میشه سنسور صوتی عروسک جادوگر فعال بشه و همزمان اون بخنده .

نظرتون چیه ؟
    یکم کمک کنید دیگه مخم هنگ کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •