تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: تغییر طعم و مزه آدامس اوربیت

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

13 تغییر طعم و مزه آدامس اوربیت

سلام...

من یه مدت بود آدامس اوربیت مصرف می کردم طعم های نعنا و اوکالیپتوس اوایل خوب بود طعمش: شیرینی کم و درصد بالایی طعم تند نعنا و اوکالیپتوس ولی بعدا کلا مزه طعمهای نعنا و اوکالیپتوس کاملا تغییر کرد می تونم به جرائت بگم که طعم نعنا و اوکالیپتوسش 70 درصد کاهش پیدا کرد...از تغییرات دیگه هم این بود که قبلا که طعم تند و خوبی داشت آدامس صفت تر بود و تا حدی خورد میشد ولی بعدا که طعمش به شدت کاهش پیدا کرد آدامس نرم شده و خورد نمیشه ...از تغییرات دیگش آدامس هایی که صفت تر بود و طمعش هم تند بود تاریخ انقضا مال 2018 بود ولی این آدامس های جدیدش که طعمش 70 درصد کاهش پیدا کرده و نرم هم هست همش تاریخش 2019 هست...حالا من موندم این تغییر در آدامس های اوربیت از خود شرکت سازنده هست؟؟؟ یا اینها تقلبی هستن؟؟؟ چون این جدیدیها من که اصلا خوشم نیومد به نظرم خیلی افتضاح بود ولی اون قبلی ها عالی بودن...از طرفی از فروشگاه های متفاوت گرفتم ولی همشون این تغییراتی که گفتم رو دارن...کسی اطلاع داره این چرا تغییر کرده آدامس اوربیت...الان اجبارن آدامس تریدنت مصرف می کنم که شیرینیش خیلی زیاده من خوشم نمیاد ولی از بقیه آدامس هایی که تست کردم به جز اوربیت قدیمی طعمش بهتره.... اگه دوستان هم با آدامس اوربیت این تجربه من رو داشتن ممنون میشم پست بزنن و اشاره کنن و اگه کسی دلیلش رو میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه...

مرسی....

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام...

من یه مدت بود آدامس اوربیت مصرف می کردم طعم های نعنا و اوکالیپتوس اوایل خوب بود طعمش: شیرینی کم و درصد بالایی طعم تند نعنا و اوکالیپتوس ولی بعدا کلا مزه طعمهای نعنا و اوکالیپتوس کاملا تغییر کرد می تونم به جرائت بگم که طعم نعنا و اوکالیپتوسش 70 درصد کاهش پیدا کرد...از تغییرات دیگه هم این بود که قبلا که طعم تند و خوبی داشت آدامس صفت تر بود و تا حدی خورد میشد ولی بعدا که طعمش به شدت کاهش پیدا کرد آدامس نرم شده و خورد نمیشه ...از تغییرات دیگش آدامس هایی که صفت تر بود و طمعش هم تند بود تاریخ انقضا مال 2018 بود ولی این آدامس های جدیدش که طعمش 70 درصد کاهش پیدا کرده و نرم هم هست همش تاریخش 2019 هست...حالا من موندم این تغییر در آدامس های اوربیت از خود شرکت سازنده هست؟؟؟ یا اینها تقلبی هستن؟؟؟ چون این جدیدیها من که اصلا خوشم نیومد به نظرم خیلی افتضاح بود ولی اون قبلی ها عالی بودن...از طرفی از فروشگاه های متفاوت گرفتم ولی همشون این تغییراتی که گفتم رو دارن...کسی اطلاع داره این چرا تغییر کرده آدامس اوربیت...الان اجبارن آدامس تریدنت مصرف می کنم که شیرینیش خیلی زیاده من خوشم نمیاد ولی از بقیه آدامس هایی که تست کردم به جز اوربیت قدیمی طعمش بهتره.... اگه دوستان هم با آدامس اوربیت این تجربه من رو داشتن ممنون میشم پست بزنن و اشاره کنن و اگه کسی دلیلش رو میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه...

مرسی....
    نمیدونم اوربیت هنوز خارجی هست یا ایرانی شده.روی بسته رو ببینید اگر نوشته ساخت ایران .دلیل تغییرش همینه
    ولی اگر هنوز خارجی هست با شرکت واردکننده تماس بگیرید.

3. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من خیلی ساله همیشه دارم از این ادامس استفاده میکنم
    مدل های تقلبی داره ، وقتی آدامس رو باز میکنید باید حتما یک ورق آلومینومی با کیفیت در لایه داخلی بسته آدامس باشه .
    نوع تقلبی این لایه داخلی رو نداره و یا کیفیت کاغذ استفاده شده در اون کم هست ، قابل تشخیص هست.
    آدامس نباید در زمان ابتدای جویدن خیلی در دهان خرد بشه ؛ و نباید خیلی خیلی سفت باشه . خرد شدن بیش از اندازه نشانه تقلبی بودن اونه و سفت بودن بیش از اندازه نیز نشانگر مونده بودن و کهنه شدن آدامس هست .
    آدامس اصلی اگه 24 ساعت جویده بشه ، همچنان حالت خودش رو حفظ میکنه اما آدامس تقلبی بعد از دو سه ساعت در دهان آب میشه و باید دور ریخته بشه.

بخاطر مصرف زیاد این آدامس متاسفانه نمونه های تقلبی اون بشدت در بازار افزایش پیدا کرده و دیگه منم کم کم باید بیخیال خریدش بشم

5. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

مدل های تقلبی داره ، وقتی آدامس رو باز میکنید باید حتما یک ورق آلومینومی با کیفیت در لایه داخلی بسته آدامس باشه .
    نوع تقلبی این لایه داخلی رو نداره و یا کیفیت کاغذ استفاده شده در اون کم هست ، قابل تشخیص هست.
    آدامس نباید در زمان ابتدای جویدن خیلی در دهان خرد بشه ؛ و نباید خیلی خیلی سفت باشه . خرد شدن بیش از اندازه نشانه تقلبی بودن اونه و سفت بودن بیش از اندازه نیز نشانگر مونده بودن و کهنه شدن آدامس هست .
    آدامس اصلی اگه 24 ساعت جویده بشه ، همچنان حالت خودش رو حفظ میکنه اما آدامس تقلبی بعد از دو سه ساعت در دهان آب میشه و باید دور ریخته بشه.

بخاطر مصرف زیاد این آدامس متاسفانه نمونه های تقلبی اون بشدت در بازار افزایش پیدا کرده و دیگه منم کم کم باید بیخیال خریدش بشم

والا ادامس شیک 24 ساعت که هیچی 72 ساعت هم بجوی باز حالت خودش را داره

7. این کاربر از راشا تهرونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نمیدونم اوربیت هنوز خارجی هست یا ایرانی شده.روی بسته رو ببینید اگر نوشته ساخت ایران .دلیل تغییرش همینه
    ولی اگر هنوز خارجی هست با شرکت واردکننده تماس بگیرید.
    متاسفانه توی گوگل هر چی گشتم شرکت وارد کننده رو پیدا نکردم...اصلا سایتی با عنوان وارد کننده آدامس اوربیت نبود...اگه کسی از دوستان وارد کننده اوربیت رو میشناسه ممنون میشم اطلاعاتش رو بده...مرسی... .

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

البته اون خرد شدن و سفت بودن که اشاره کردم خیلی زیاد نبود و آدامس به راحتی جویده میشد....ولی اتفاقا از وقتی که آدامس نرم شده طعمش هم 70% کاهش پیدا کرده....قبلا که سفت تر بود طعمش عالی بود.... . به هر حال ممنون از راهنمایی...

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام

توی تلوزیون بارها نشون داد که عده ای مارکهای خاجی رو جعل میکنند و در گارگاههای زیر زمینی با مواد بی کیفیت و مصر میسازند
    از روغن ماشین گرفته تا قهوه خارجی و پودر نیروزا و قرض ویتامین و کلسیوم و شامپو و برنج و کِرِم و اجاق گاز و ابزار آلات و غیره و غیره
    شاید این آدامس هم رفته توی لیستشون
    این کلاهبردارها یک کالا رو جعل میکنند و یک عملیات گسترده انجام میدند و توزیع میشه و بعدش دیگه تعطیل میکنند تا مردم منوجه نشند و گیر نیافتند . بعدش میرند دنبال یک کالای دیگه تا گیر نیافتند

11. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

آدامس اوربیت متعلق به شرکت آمریکایی ریگلی است

این شرکت 14 تا کارخانه در کشور های مختلف داره : آمریکا ، کانادا ، مکزیک ، استرالیا ، انگلیس ، اسپانیا ، نیوزلند ، فیلیپین ، فرانسه ، کنیا ، تایوان ، چین ، هند ، لهستان و روسیه .

بطور مخصوص اگه بخوام در مورد طعم اکالیپتوس صحبت کنم .
    در قدیم بسته های این آدامس به رنگ سبز تیره بود و خود آدامس به رنگ سفید بود .(چاپ پشت ادامس معمولا انگلیسی بود)
    طعم بسیار تند و تیزی داشت و بعد از خوردن دهان و تمامی مجاری تنفسی بشدت یخ میزد و در کل افراد کمی میتونستن ازش استفاده کنن و سلیقه خاصی رو طلب میکرد.
    بعد مدل های تقلبی آدامس وارد بازار شد که خودم از نزدیک دیدم ، خبری از فویل آلومینیومی دور آدامس ها در نوع تقلبی نبود و کاغذ خارجی نیز بسیار بی کیفیت بود .

اما الان آدامس های اوربیت اکالیپتوس با رنگ جلد سبز روشن و خود آدامس ها به رنگ سبز در بازار یافت میشه که پشت اون به لهستانی چاپ شده و بنظر میرسه مربوط به کارخانه اصلی در کشور لهستان باشه.

طعم آدامس بسیار ملایم و ساده شده و دیگه خبری از سرمای زیاد در زمان خوردن نیست ، (الان قابل استفاده برای همه است) اما اونهایی که از مدل قدیمی استفاده میکردن به هیچ عنوان نمیتونن از این نمونه راضی باشند.

و حالا جالبترش اینه که من مستقیم به وب سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کردم و اونجا دیگه طعمی با نام اکالیپتوس در میان طعم ها نبود !
    بنابراین میشه نتیجه گرفت اون مدل با جلد سبز تیره که بسیار تند و سرد بود دیگه تولید نمیشه.
    الان نمیدونم چجوریه که با وجودی که کارخانه اصلی این طعم رو با انواع مختلف نعناع جایگزین کرده هنوز آدامس هایی وارد کشور میشه که روش طعم اکالیپتوس چاپ شده !!!

13. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

آدامس اوربیت متعلق به شرکت آمریکایی ریگلی است

این شرکت 14 تا کارخانه در کشور های مختلف داره : آمریکا ، کانادا ، مکزیک ، استرالیا ، انگلیس ، اسپانیا ، نیوزلند ، فیلیپین ، فرانسه ، کنیا ، تایوان ، چین ، هند ، لهستان و روسیه .

بطور مخصوص اگه بخوام در مورد طعم اکالیپتوس صحبت کنم .
    در قدیم بسته های این آدامس به رنگ سبز تیره بود و خود آدامس به رنگ سفید بود .(چاپ پشت ادامس معمولا انگلیسی بود)
    طعم بسیار تند و تیزی داشت و بعد از خوردن دهان و تمامی مجاری تنفسی بشدت یخ میزد و در کل افراد کمی میتونستن ازش استفاده کنن و سلیقه خاصی رو طلب میکرد.
    بعد مدل های تقلبی آدامس وارد بازار شد که خودم از نزدیک دیدم ، خبری از فویل آلومینیومی دور آدامس ها در نوع تقلبی نبود و کاغذ خارجی نیز بسیار بی کیفیت بود .

اما الان آدامس های اوربیت اکالیپتوس با رنگ جلد سبز روشن و خود آدامس ها به رنگ سبز در بازار یافت میشه که پشت اون به لهستانی چاپ شده و بنظر میرسه مربوط به کارخانه اصلی در کشور لهستان باشه.

طعم آدامس بسیار ملایم و ساده شده و دیگه خبری از سرمای زیاد در زمان خوردن نیست ، (الان قابل استفاده برای همه است) اما اونهایی که از مدل قدیمی استفاده میکردن به هیچ عنوان نمیتونن از این نمونه راضی باشند.

و حالا جالبترش اینه که من مستقیم به وب سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کردم و اونجا دیگه طعمی با نام اکالیپتوس در میان طعم ها نبود !
    بنابراین میشه نتیجه گرفت اون مدل با جلد سبز تیره که بسیار تند و سرد بود دیگه تولید نمیشه.
    الان نمیدونم چجوریه که با وجودی که کارخانه اصلی این طعم رو با انواع مختلف نعناع جایگزین کرده هنوز آدامس هایی وارد کشور میشه که روش طعم اکالیپتوس چاپ شده !!!
    یادمه اینایی که ما مصرف میکردیم ساخت لهستان بود

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

محتوای مخفی: جلد متفاوت 

قدیمی درجه یک :

جدید بدرد نخور و آشغال :

16. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •