تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 212 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

حتما اینکار خواهم کرد اگر فردا تخلیه کنه مخابرات پس فردا وصله ....
    اینم پنل کاربریش :

سلام
    سرویستون وصل شد یه نظر راجع به کیفیت این شرکت بدین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

اینو تو تاپیک پارس انلاین گذاشته بودم ولی خب بد نیست اینجا هم بزارم ----

من شهر رفسنجان هستم نزدیک کرمان -
    زمانی که خواستم وصل کنم دوتا گزینه برای من امد که کدام شرکت را به عنوان پروایدر می خواهید .که وصل شود اسیاتک یا پیشگامان که من پیشگامان رو انتخاب کردم . دیده بانت مثل اینکه از این دو شرکت استفاده می کند .تازه مرکز ما پیشگامان هم نبود از سوییچ و هاب اسیاتک استفاده کرد خود پیشگامان .
    پشتیبانی هاشون نسبت به پارس کمترن و مقداری هم گیج تر ولی کار ادم رو راه می ندازن من حدود 20 دقیقه با یکیشون صحبت کردم که نسبت نویز رو به یه حدی تونستم برسونم که پینگ هم درست بشه .
    پینگم در پارس با لوگزامبورگ(سرور گیمینگ استیم -غرب اروپا)105 بود که البته پاکت لاست کمی داشتم و بیشتر مواقع هم نداشتم . اما در این سرویس دیده بانت اولا بهم گفتن ما کلا زیر 200 رو تضمین می کنیم که برای من قابل قبول نبود خلاصه با کم و زیاد کردن اپ استریم و نویز پینگ رو به میزان 135 تا 140 با سرور لوگزامبورگ استیم رسونیدم که مقداری قابل بازی شد .
    در مورد استریم در یوتوب هم روی 1080 می تونین خیلی راحت تماشا کنین مشکلی نداره اما در توییچ دقیقا مثل پارس انلاین عمل می کنه و تا حدود 720 می تونین تماشا کنین .
    خط من در پارس انلاین 9 مگ کشش داشت اینجا تا 10 مگ هم کشیدن ولی خوب در ساعات مختلف نویز خط من بالا و پایین میره که خط الان به 9 مگ رسیده .....سرعت دانلود تا نهایت دان استریم بهتون داده میشه چه از لینک های خارجی چه داخلی از این نظر خیالتون راحت باشه ....دانلود شبانه نزده برام که احتمالا نداره و البته منم دانلود شبانه ندارم کلا مگه اینکه گیم بخوام بگیرم که میشه از سایت داخلی دانلود ها استفاده کرد . سرویس من 16 مگ 240 گیگه ....بهم گفتن بهتر بیای روی 8 مگ گفتم نه همین 16 مگ رو بخاطر حجمش می خوام که گفتن مشکلی نیست . (خودتون انتخاب می کنین )برای بازی pubg تقریبا مشابه پارس پینگ میده . استفاده از چیز پی ان ها خیلی خوب و مناسبه مشکلی نداره کلا . اگه یه حالت استیبل درست کنین با کمک پشتیبانی می تونین قطعی های حاصل از نویز هم از بینن ببرین .
    نمی خوام بگم خیلی عالیه نه اصلا اینطور نیست ولی ناجور هم نیست ...مشابه پارسه با همون کیفیت ولی با این شرایط پینگ البته پاکت لاست هم در استیم داشتم (حدس می زنم بخاطر نویزه) .1 ماه دارم تست می کنم دقیقا ببینم چطوره .سرعتش هم در شب تست می کنم . راستی یسری بسته فشفشه در پنل من هست که تقریبا مشابه های وبه .... ولی خوب فکر نکنم فعلا بکارم بیاد . کارشناسش که به من گفت تضمین می کنیم تمام سرعت رو تا الان هم مشکلی نبوده ...حالا ببینیم بعدا چی میشه !!!!
    بعد بر عکس پارس که کلا محدودیت بالا بردن دان استریم هست اینجا هیچ محدودیتی نیست بعد پلکه کانی با نظر خودتون دان استریم رو می تونین بگین عوض کنن مثلا بزارن 7 مگ یا 8 مگ یا 10 مگ یا 9 مگ ...همش دست خودتونه !!!!!!!!
    پارس هم روز اول درخواست تخلیه دادم گفت 72 ساعت این حرفا ...شکایت دادم 195 از 0800 پارس بهم زنگ زدن و کلی هم حرف زد که اره 4 روز طول می کشه ....ولی خوب 2 ساعت بعدش قطع شد . دیده بانت هم انقدر پی گیری کردم حتی رفتم دفتر ام دی اف مرکز مخابراتمون که ساعت 2 امروز وصل شد خطم ......

3. این کاربر از f_s10224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    سرویستون وصل شد یه نظر راجع به کیفیت این شرکت بدین؟
    من رفتم فن آوا ....

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

زمانی که خواستم وصل کنم دوتا گزینه برای من امد که کدام شرکت را به عنوان پروایدر می خواهید .که وصل شود اسیاتک یا پیشگامان که من پیشگامان رو انتخاب کردم . دیده بانت مثل اینکه از این دو شرکت استفاده می کند .تازه مرکز ما پیشگامان هم نبود از سوییچ و هاب اسیاتک استفاده کرد خود پیشگامان .
    پشتیبانی هاشون نسبت به پارس کمترن و مقداری هم گیج تر ولی کار ادم رو راه می ندازن من حدود 20 دقیقه با یکیشون صحبت کردم که نسبت نویز رو به یه حدی تونستم برسونم که پینگ هم درست بشه .
    پینگم در پارس با لوگزامبورگ(سرور گیمینگ استیم -غرب اروپا)105 بود که البته پاکت لاست کمی داشتم و بیشتر مواقع هم نداشتم . اما در این سرویس دیده بانت اولا بهم گفتن ما کلا زیر 200 رو تضمین می کنیم که برای من قابل قبول نبود خلاصه با کم و زیاد کردن اپ استریم و نویز پینگ رو به میزان 135 تا 140 با سرور لوگزامبورگ استیم رسونیدم که مقداری قابل بازی شد .
    در مورد استریم در یوتوب هم روی 1080 می تونین خیلی راحت تماشا کنین مشکلی نداره اما در توییچ دقیقا مثل پارس انلاین عمل می کنه و تا حدود 720 می تونین تماشا کنین .
    خط من در پارس انلاین 9 مگ کشش داشت اینجا تا 10 مگ هم کشیدن ولی خوب در ساعات مختلف نویز خط من بالا و پایین میره که خط الان به 9 مگ رسیده .....سرعت دانلود تا نهایت دان استریم بهتون داده میشه چه از لینک های خارجی چه داخلی از این نظر خیالتون راحت باشه ....دانلود شبانه نزده برام که احتمالا نداره و البته منم دانلود شبانه ندارم کلا مگه اینکه گیم بخوام بگیرم که میشه از سایت داخلی دانلود ها استفاده کرد . سرویس من 16 مگ 240 گیگه ....بهم گفتن بهتر بیای روی 8 مگ گفتم نه همین 16 مگ رو بخاطر حجمش می خوام که گفتن مشکلی نیست . (خودتون انتخاب می کنین )برای بازی pubg تقریبا مشابه پارس پینگ میده . استفاده از چیز پی ان ها خیلی خوب و مناسبه مشکلی نداره کلا . اگه یه حالت استیبل درست کنین با کمک پشتیبانی می تونین قطعی های حاصل از نویز هم از بینن ببرین .
    نمی خوام بگم خیلی عالیه نه اصلا اینطور نیست ولی ناجور هم نیست ...مشابه پارسه با همون کیفیت ولی با این شرایط پینگ البته پاکت لاست هم در استیم داشتم (حدس می زنم بخاطر نویزه) .1 ماه دارم تست می کنم دقیقا ببینم چطوره .سرعتش هم در شب تست می کنم . راستی یسری بسته فشفشه در پنل من هست که تقریبا مشابه های وبه .... ولی خوب فکر نکنم فعلا بکارم بیاد . کارشناسش که به من گفت تضمین می کنیم تمام سرعت رو تا الان هم مشکلی نبوده ...حالا ببینیم بعدا چی میشه !!!!
    بعد بر عکس پارس که کلا محدودیت بالا بردن دان استریم هست اینجا هیچ محدودیتی نیست بعد پلکه کانی با نظر خودتون دان استریم رو می تونین بگین عوض کنن مثلا بزارن 7 مگ یا 8 مگ یا 10 مگ یا 9 مگ ...همش دست خودتونه !!!!!!!!
    پارس هم روز اول درخواست تخلیه دادم گفت 72 ساعت این حرفا ...شکایت دادم 195 از 0800 پارس بهم زنگ زدن و کلی هم حرف زد که اره 4 روز طول می کشه ....ولی خوب 2 ساعت بعدش قطع شد . دیده بانت هم انقدر پی گیری کردم حتی رفتم دفتر ام دی اف مرکز مخابراتمون که ساعت 2 امروز وصل شد خطم ......
    داداش سرویس های جدید رو نخریدی؟
    اونا محدودیت سرعت دارن یا سرعت بالاتر میبندن؟

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

داداش سرویس های جدید رو نخریدی؟
    اونا محدودیت سرعت دارن یا سرعت بالاتر میبندن؟
    سرویس جدیده .رو16 مگ گرفتم

7. این کاربر از f_s10224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

محل سکونت تو در تهران نیست اما می خوام نظرت رو درباره ی این بدونم از آنجایی که پیشتر مشترک پارس آنلاین بوده ای؛
    گزینش تو بین فن آوآ و دیده بان نت کدام یکی است؟ هم با در نظر گرفتن حجم اینترنت ( اینترنت داخلی یک مفهوم بطورفنی غلط است ) و هم با در نظر گرفتن زمان تأخیر در بازی ها! ( برای من مهم است اما چند میلی ثانیه بیشتر چندان مهم نیست )
    فن آوا به نسبت دیده بان نت شناخته شده تر است هرچند که دیده بان نت 15 گیگابایت حجم بیشتری در سرعت 16 ارائه می ده.
    طرح رایگان شبانه فن آوا برای من اهمیتی نداره چونکه بیش از این حوصله ی این مسخره بازی رو ندارم درنتیجه این مورد نادیده گرفته میشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سرویس جدیده .رو16 مگ گرفتم
    سلام
    من الان اینترنتی ثبت نام کردم
    بعد پرداخت فقط یه کد رهگیری داد
    این کدو باید کجا وارد کنم تا وضعیت رو پیگیری کنم؟
    و برای شما چند روزه وصل شد؟

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    من الان اینترنتی ثبت نام کردم
    بعد پرداخت فقط یه کد رهگیری داد
    این کدو باید کجا وارد کنم تا وضعیت رو پیگیری کنم؟
    و برای شما چند روزه وصل شد؟
    ببینید من خودم سریع پیگیری کردم که فرداش وصل شد
    من یکشنبه در خواست دادم دو شنبه وصل شد . با پیگیری های خیلی زیاد .
    ولی انقدر نا هماهنگ بودن که از تهران شنبه هفته بعد بهم زنگ زدن که سرویس و می خواستن وصل کنن (یعنی اگر پیگیری نکنین 3- 4 روز طول می کشه)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ببینید من خودم سریع پیگیری کردم که فرداش وصل شد
    من یکشنبه در خواست دادم دو شنبه وصل شد . با پیگیری های خیلی زیاد .
    ولی انقدر نا هماهنگ بودن که از تهران شنبه هفته بعد بهم زنگ زدن که سرویس و می خواستن وصل کنن (یعنی اگر پیگیری نکنین 3- 4 روز طول می کشه)
    خطم امروز رانژه شد و یوزر پسورد برام ارسال شد
    با vpi 1 و vci 35 و یوزر پسوردی که فرستادن خواستم کانکت بشم، اینترنت وصل نشد
    زنگ هم که میزنم میگن برای ما وضعیت خط رو زده در حال راه اندازی واسه همین وصل نمیشی
    حالا تا فردا صبر میکنم ببینم چی میشه

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خطم امروز رانژه شد و یوزر پسورد برام ارسال شد
    با vpi 1 و vci 35 و یوزر پسوردی که فرستادن خواستم کانکت بشم، اینترنت وصل نشد
    زنگ هم که میزنم میگن برای ما وضعیت خط رو زده در حال راه اندازی واسه همین وصل نمیشی
    حالا تا فردا صبر میکنم ببینم چی میشه
    فردا بگو کیفیت و پینگ چجوریه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •