تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: لپتاپ تا ۶ میلیون و پانصد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض لپتاپ تا ۶ میلیون و پانصد

سلام من می‌خوام یک لپتاپ خوب برای برنامه نویسی و بازی سازی و بعضی موقع ها هم بازی کردن بخرم دو تا لپتاپ زیر رو هم در نظر دارم فکر میکنید کدوم بهتره؟ از نظر سخت افزار یکی هست هر دو اما مشکل من صفحه نمایش هست، صفحه نمایش کدوم بهتره و توی این رنج قیمت بهتر از این لپتاپ هم داریم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

دو تا لپتاپی که مد نظرم هست:
    MSI GS73VR 7RF Stealth Pro - A - 17 inch Laptop

ASUS ROG GL702VM - B - 17 inch Laptop
    Last edited by saman9074; 07-09-2017 at 17:29.

داره خودمونی میشه 123546's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام من می‌خوام یک لپتاپ خوب برای برنامه نویسی و بازی سازی و بعضی موقع ها هم بازی کردن بخرم دو تا لپتاپ زیر رو هم در نظر دارم فکر میکنید کدوم بهتره؟ از نظر سخت افزار یکی هست هر دو اما مشکل من صفحه نمایش هست، صفحه نمایش کدوم بهتره و توی این رنج قیمت بهتر از این لپتاپ هم داریم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

این لپ تاپ رو ببینید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من خودم اون لپ تاپ اولی که گفتید کانفیگ همین سایت روژسا رو میخوام بخرم , این لپ تاپی که گذاشتم 6.400 قیمتشه امکاناتش 2 برابر این لپ تاپ هایی که گفتید هستد فقط فکتوری ریفر هستش , خود من که میخوام به زودی MSI GS73VR 7RF Stealth Pro رو بخرم از همین سایت که کانفیگش از همه جا های دیگه (چه سایت چه مغازه ها) بهتره هم ارزون تره شدیدا بخاطر ریفر بودن.
    Last edited by 123546; 07-09-2017 at 19:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب لپتاپ رفرش مشکلی نداره پولش برای من نیست و برای خریدش باید به شرکت جواب پس بدم پس مشکل نداشتن و گارانتی داشتن مهمه چ، بعد خود این روژسا چطوره معتبره؟ حضوری هم امکان خرید داره؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

خوب لپتاپ رفرش مشکلی نداره پولش برای من نیست و برای خریدش باید به شرکت جواب پس بدم پس مشکل نداشتن و گارانتی داشتن مهمه چ، بعد خود این روژسا چطوره معتبره؟ حضوری هم امکان خرید داره؟
    شک دارم بشه حضوری خرید کرد , من که به این سایت بیشتر اعتماد دارم تا سایت هایی مثل دیجی کالا و ... , حداقل اگه جنس ریفر میفروشند میگن , شما ممکنه از دیجی کالا خرید کنید و جنس وا شده برا شما بفرستن (هم دیدم هم شنیدم که میگم) اگه برای شرکتتون میخرید نمیدونم چه پیشنهادی بدم ولی اگه برای خودتون بود میگفتم حتما با اطمینان خرید کنید , جنس ریفر هم فرق داره با جنس وا شده , ریفر رو تو توضیحات همون سایت میتونید بخونید چی هست منظورشون : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من با این مدل ایسوس کار نکردم ولی با اون MSI چرا، صفحه نمایشش کاملا مات هست و کوچکترین سایه ای رو توش نمیشه دید، کیفیت تصویرش فوق العاده بالاست، فرکانسش هم 120 هرتزی هست و توی بازیهایی ک خیلی سریع هستن تصویر تار نخواهد شد. در مورد کیفیتش هم که باید بگم فوق العاده ست، همه قطعاتش سفارشی ساخته شده، کیبوردش بعد از کیبوردهای مکانیکی بهترین هست، سیستم خنک کننده ش هم بسیار پر قدرته و توی دوره های بلند مدت بازی اصلا مشکلی با گرم شدن سیستم نخواهید داشت. گذشته از همه اینها این سری GS شرکت MSI طراحی بسیار باریک و زیبایی داره به طوری که در نگاه اول اصلا به نظر نمیرسه که یک دستگاه گیمینگ باشه. در کل پیشنهاد من همین دستگاه است...

6. این کاربر از Gabit0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

من با این مدل ایسوس کار نکردم ولی با اون MSI چرا، صفحه نمایشش کاملا مات هست و کوچکترین سایه ای رو توش نمیشه دید، کیفیت تصویرش فوق العاده بالاست، فرکانسش هم 120 هرتزی هست و توی بازیهایی ک خیلی سریع هستن تصویر تار نخواهد شد. در مورد کیفیتش هم که باید بگم فوق العاده ست، همه قطعاتش سفارشی ساخته شده، کیبوردش بعد از کیبوردهای مکانیکی بهترین هست، سیستم خنک کننده ش هم بسیار پر قدرته و توی دوره های بلند مدت بازی اصلا مشکلی با گرم شدن سیستم نخواهید داشت. گذشته از همه اینها این سری GS شرکت MSI طراحی بسیار باریک و زیبایی داره به طوری که در نگاه اول اصلا به نظر نمیرسه که یک دستگاه گیمینگ باشه. در کل پیشنهاد من همین دستگاه است...
    بله کاملا درست میفرمایید , خود من که میخوام لپ تاپ بخرم اول اون مدل Asus رو دیدم ولی اون مدل Asus هم در نظرات دیجی کالا و هم سایت های خارجی (مثل فروم خود asus و چند جای دیگه) دیدم که لپ تاپ مشکلات گرمایشی داره و افت فریم شدید پیدا میکنه تو بازی های سنگین, در کل از هر لحاظ لپ تاپ MSI بهتر هستش تا اون مدل, شما به طراحی MSI GS73VRF Stealth Pro نگاه کنید واقعا فوق العادس.

8. این کاربر از 123546 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون از نظرتون دوستان، یک سوال لپتاپی هست در همون فروشگاه که دوستمون معرفی کردن ASUS ROG G752VS I7-6820HK که فکتوری ریفربشد هست ولی توی مشخصات بالاتر از مدل ام اس آی هست ولی حدودا همین قیمت ولی خوب رفرشه البته موجود نداره الان ولی صحبت کردم قرار شد موجود شد خبر بده، می‌خوام ببینم میشه به فکتوری رفربشد اعتماد کرد؟ میارزه واستی موجود بشه یا نه همون msi gs73vr 7rf رو بگیرم بهتره؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

ممنون از نظرتون دوستان، یک سوال لپتاپی هست در همون فروشگاه که دوستمون معرفی کردن ASUS ROG G752VS I7-6820HK که فکتوری ریفربشد هست ولی توی مشخصات بالاتر از مدل ام اس آی هست ولی حدودا همین قیمت ولی خوب رفرشه البته موجود نداره الان ولی صحبت کردم قرار شد موجود شد خبر بده، می‌خوام ببینم میشه به فکتوری رفربشد اعتماد کرد؟ میارزه واستی موجود بشه یا نه همون msi gs73vr 7rf رو بگیرم بهتره؟
    اینکه گفتید برای شرکت میخواید و لازمه که مطمئن باشید باعث میشه نتونم بهتون صد در صد اطمینان بدم ولی خود من فکر میکنم ارزشش رو داره , با چند نفر صحبت کردم و چند جا هم خوندم که در کل این ریفر بودن چطور هست و من قانع شدم که فرق خاصی نیستش, اگه اون لینکی رو که دادم رو خونده باشید متوجه میشید ریفر بودن به چه معنی هست ولی درکل میگم که اگه یه لپ تاپ مشکل فنی داشته باشه و توسط یه مشتری به فروشنده برگشت داده بشه فروشنده اون لپ تاپ رو ارسال میکنه به کارخونه و اونجا یک تست میگیرن از تمامی بخش های لپ تاپ و مشکل رو حل میکنن , بعد از اون هم یک چک کلی میکنن سیستم عامل لپتاپ رو به آخرین ورژن آپدیت میکنن و به فروشنده برمیگردونن (مشتری ای هم که لپ تاپ رو پس داده یک عدد لپ تاپ تازه میتونه بگیره یا پولش رو پس بگیره) و فرق میکنه با محصولات Open Box یا همون دست دوم, من که مشکلی نمیبینم تو لپ تاپی که یه زمانی مشکل داشته و مشکلش برطرف شده , حالا ببینید خودتون چطور هست شرایط براتون , بنده اگه بودجه ام میرسید مدل Asus رو میخریدم که سخت افزارش قدرتمند تره ولی خوب به نسبت هم گرون تر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون از جواب تون، خوب این سیستم برای من هست و در اختیار من هست اما خوب پولش رو شرکت میده و من اول باید تحویل شرکت بدم سالم و مرتب و اونا انتخاب رو برعهده من گذاشتند، اگر کس دیگه هم از لپتاپ رفرش تجربه ای داره ممنون میشم اطلاعات شو برای من و بقیه هم شیر کنه، چون امشب یک فروشنده مغازه یه چیزی گفت دودل شدم، گفت لپتاپ رفرش ممکن هست مادربورد خراب بوده باشه یا رم یا یه چیز ساده تر و این مشخص نیست، اگر تضمین باشه که خراب نشه و مشکلی پیش نیاد دیگه خیلی خوبه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون از جواب تون، خوب این سیستم برای من هست و در اختیار من هست اما خوب پولش رو شرکت میده و من اول باید تحویل شرکت بدم سالم و مرتب و اونا انتخاب رو برعهده من گذاشتند، اگر کس دیگه هم از لپتاپ رفرش تجربه ای داره ممنون میشم اطلاعات شو برای من و بقیه هم شیر کنه، چون امشب یک فروشنده مغازه یه چیزی گفت دودل شدم، گفت لپتاپ رفرش ممکن هست مادربورد خراب بوده باشه یا رم یا یه چیز ساده تر و این مشخص نیست، اگر تضمین باشه که خراب نشه و مشکلی پیش نیاد دیگه خیلی خوبه
    درست عبارت ریفربیش Refurbished یا مرجوعی است.
    این لپ تاپ ها عمدتا ایراداتی داشتند که برای رفع به کارخانه ی سازنده مرجوع و پس از تعمیر دوباره به بازار عرضه شدند. روی جعبه ش هم یک برچسب زرد یا قرمز میزنند که عبارت Refurbished رویش ذکر میشود.
    متاسفانه عده ای سودجو، این برچسب ها را میکنند و این لپ تاپ ها را حتی بعنوان لپ تاپ نو به قیمت اصلی میفروشند. در حالیکه این لپ تاپ های مرجوعی باید قیمتشان بسیار کمتر از مشابه نو باشد.

عمده لپ تاپ های مرجوعی هم چون به صورت قاچاق وارد میشوند، گارانتی و ضمانتی ندارند و در نتیجه توصیه میکنم که فقط اگر خیلی به فروشنده اطمینان دارید، اینقدر هزینه بابت چنین لپ تاپ هایی بدهید.

13. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •