تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 22 اولاول ... 91516171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 214

نام تاپيک: TD-LTE Shatel Mobile / اینترنت ثابت نسل 4 شاتل موبایل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    آره مودمشون چیز عجیب و غریبی هست. نمونه شو توی هیچ سایتی ندیدم. حتی عکس های محل اتصال آنتن اکسترنال اش رو برای راستین بازار دو هفته است فرستادم که برام آنتن جور کنن که هنوز خبری نشده!
    اسم مودمشون رو گزاشتن هیبرید، یعنی هم TD_LTE وصل میشه و هم FDD_LTE که میشه همون شاتل موبایل (به دکل های رایتل و ...) (توی فاکتور به اشتباه نوشته TDD)
    توی اینایی که داشتم از همه بهترشون همون TF-I60 هست که همه چی ساپورت هست، ظاهرا آنلاک هم میشه و البته باندهای بیشتری رو پشتیبانی می کنه.
    قیمت بسیار مناسب تری هم داره (۳۶۰ در مقابل ۸۹۳ که شاتل برای این مودم میگیره) . خرید مودم شاتل shm-d01 فقط در صورت خرید طرح جشنواره شاید کمی عقلانی باشه!
    وگرنه هیچ امکاناتی نسبت به TF-I60 نداره و قدرت سیگنالش به خصوص در وای فای به مراتب ضعیف تره. فقط تنها مزیتش داشتن باطری هست ولاغیر!

ضمنا تحویل سرویس شاتل بیشتر شبیه مبین نت هست تا ایرانسل
    یعنی مثل ایرانسل نیست که پستچی بیاد مودم رو پرت کنه و مسئولیت سیگنال و ... به عهده ی خودت باشه.
    نصاب اومد اول با مودم خودش وضعیت سیگنال رو چک کرد. علیرغم اینکه در نقشه در مکان تحت پوشش بودم، بازهم تعهد گرفت که سیگنال ضعیفه
    بعد پول رو گرفت. اگر آنتن مطلوب نباشه و شما مودم رو نخواین هشت هزار تومان هزینه امکان سنجی میگیرن وگرنه همونجا پول سرویس رو با کارتخوان کارت می کشید. با مالیات و ... شد ۹۹۷ هزار تومان
    بازم تاکید می کنم باتوجه به ضعف پوشش، عدم برخورد مناسب (بعد از تحویل سرویس نه قبلش که بسیار رفتارشون محترمانه بود) و عدم ارائه ی سرویس های روتین شاتل روی سرویس و مودم ضعیف و همچنین نداشتن قابلیت IP Static و حتی IP Valid ، به هیچ عنوان توصیه نمی کنم!
    دیروز با کارشناس شاتل تالک صحبت می کردم، میگفت سرویس شاتل تالک یعنی تلفن ثابت (روی ثابت اش تاکید داشت) پس روی TD-LTE نمی تونیم ارائه بدیم. گفتم خوبه که اسم این سرویس TD_LTE هم اینترنت ثابت بی سیم هست. جفت شون کلمه ی ثابت رو حتی توی اسم هم دارند!
    گفتم چطوره که اگر مشترک ADSL داشته باشه، میتونه از شرق تا غرب و شمال تا جنوب کشور هر جا شما ADSL داشته باشید از شاتل تالک استفاده کنه (حتی توی روستاها) ولی TD_LTE که کلا توی ۳ تا شهر اونم به تعداد کم دکل دارید و آدرس و مشخصات و همه چی مشترک کاملا مشخص هست، حاضر به ارائه سرویس نیستید!
    گفتم چطور این موضوع رو نه توی سایت شاتل نه شاتل موبایل هیچ جا ذکر نکردین! تا الان هم قبول هم نکردن که این موضوع رو ذکر کنن!
    کارشناسشون میگه باید قبل از خرید سرویس باید زنگ میزدید می پرسیدین! میگم من ملاکم توضیحات سایت و قرارداد شماست میگه نه باید زنگ بزنید!
    گفتم چشم از این به بعد هر سرویسی که از شاتل خواستم بگیرم، به تمام داخلی ها و سرویس های مرتبط و غیرمرتبط شما تماس میگیرم و جویا میشم!
    ظاهرا سرویس TD_LTE و مشترکینش برای شاتل اصلا اهمیتی ندارند که اینطوری برخورد می کنن!
    در صورتی که همین الان به آسیاتک تماس گرفتم (بابت سرویس آسیاتل که مشابه شاتل تالک هست) و پشتیبانی گفت در صورتی که TD_LTE رو روی مودم I60 مون بگیرید، امکان استفاده از آسیاتل رو خواهید داشت.
    تاکید داشت که روی مودم I40 نمیشه. اینو توضیح نداد ولی فکر کنم روی مودم I60 بشه از پورت تلفن استفاده کرد.
    واقعا حیف پول

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

واقعا حیف پول

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    با سرویس دهی فعلی و پاسخگویی شون واقعا باید گفت حیف پول!
    سرویس شاتل تالک برای من خیلی مهم بود که اون رو هم اینطوری جواب میدن!
    بابا لااقل توی صفحه TD_LTE یا شاتل تالک باید ذکر کنید که امکان استفاده از شاتل تالک نیست تا مشکل مثل من فریب نخوره!
    الان که یک میلیون پرداخت کردم میگن نه!
    به پشتیبانی نماوا پیام دادم میگم چرا نماوا روی TD-LTE شاتل حجم کم میکنه، میگه چون این سرویسی شما دیتا بر روی سیم کارت ارائه میشه و بنابراین تفاوتی با شاتل موبایل نداره (که طبق ادعای خودشون شاتل موبایل روی رایتل هست و TD-LTE روی دکل و فرکانس اختصاصی شاتل)!
    بهشون گفتم مگه بین TD_LTE شما و مبین نت فرقی هست و آیا مبین نت مگه بدون سیم کارت کار می کنه؟! چطور نماوا روی مبین نت رایگان هست ولی روی شاتل حجم کم میشه. اون شرکت رقیب شماست و این سرویس مال خود شماست!
    میگن امکان پذیر نمی باشد! به همین راحتی!
    کلا هر سوالی که میپرسم و جوابی که میدن، یاد فیلم مومیای ۳ و مرحوم رضا ژیان و فتحعلی اویسی (کنفرانس خبری شون) میوفتم!

3. 2 کاربر از karname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

طی ۲ ماهی که TD_LTE از شاتل خریدم به جرات میشه گفت پوشش اش در مشهد به نسبت ایرانسل و مبین نت خیلی خیلی ضعیف تره.
    بسیاری از نقاط پوشش نداره یا پوشش اش در حداقل ممکن است.
    الان ۳ هفته است که دکل سمت خونه ی ما خراب شده، هم با مشهد و هم تهران تماس گرفتم، کلی پیگیری کردم ولی هنوز مشکل حل نشده
    قول داده بودن هفته پیش مشکل حل میشه
    الان هم که زنگ زدم تعطیلات نوروزی رو بهانه کردن. گفتم شما قول رفع ایراد در هفته پیش رو دادید! بعدشم مگه شاتل مدرسه است که تا ۱۷ ام تعطیل باشه و مشکل حل نشه!
    راستی تست عملی باطری این مودم در حین دانلود با اتصال یک تا دو لپ تاپ به wifi حدود یک ساعت هست!
    زمان ۴ ساعت که تبلیغ اش رو می کنن بیشتر شبیه جوک هستش تا واقعیت...
    Last edited by karname; 06-04-2019 at 17:57.

5. 2 کاربر از karname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

تا زمان سراسری شدن نسل 4 ثابت شاتل و پوشش دهی کامل و مشخص شدن وضعیت پهنای باند و پینگ و قطعی ها، خرید اون توصیه نمیشه.

7. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

تا زمان سراسری شدن نسل 4 ثابت شاتل و پوشش دهی کامل و مشخص شدن وضعیت پهنای باند و پینگ و قطعی ها، خرید اون توصیه نمیشه.
    طبق تجربه ی ۲ ماه استفاده، دقیقا با نظر شما موافقم. اصلا توصیه نمی کنم.
    یک جورایی خودشون هم رغبت به فروش و پشتیبانی ندارند!

9. 2 کاربر از karname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

طبق تجربه ی ۲ ماه استفاده، دقیقا با نظر شما موافقم. اصلا توصیه نمی کنم.
    یک جورایی خودشون هم رغبت به فروش و پشتیبانی ندارند!
    بخاطر کاهش ارزش پول ملی

صرف نداره راه اندازی شبکه اختصاصی و ....
    هزینه ها تا چند سال بعدشم در نمیاد

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

بخاطر کاهش ارزش پول ملی

صرف نداره راه اندازی شبکه اختصاصی و ....
    هزینه ها تا چند سال بعدشم در نمیاد
    ببخشید اگر صرف نداره یا هر چیز دیگری است، ببخشید غلط می کنن از مردم پول میگیرن!
    نزدیک یک میلیون تومان (۳ هزارتومان کمتر) پول گرفتند بعد کلا هیچی به هیچی!
    میگم چرا نماوای شاتل حجم کم می کنه، میگن همینی که هست، میگم چرا شاتل تالک وصل نمیشه، میگن همینی که هست
    میگم آی پی استاتیک لازم دارم، میگن نداریم، میگم چرا دکل فعلی تون (توسعه پیشکش) بیش از ۳ هفته است خراب شده،‌میگن همینی که هست! میخوای دوباره کارشناس بفرستیم پول بده!
    میگم کارشناس بیاد چکار کنه؟! وقتی مودم سالمه و به دکل های دیگه تون وصل میشه ولی دکل قبلی رو حتی وقتی فاصله نزدیک هم میری قطعی داره!
    البته آخر سر پذیرفتن که مشکل از دکل هست و خبر دارند! خوب پس چرا از اول سر کار می زارید و درخواست اومدن کارشناس و دریافت هزینه می کنید؟!
    واقعا توی یک سال اخیر شاتل افت کرده!
    همه چیزش. ADSL اش رو که تخلیه کردم، نماوا هم که به شدت افتضاح شده، شاتل تالک هم که فعلا نمی تونم استفاده کنم، اینم از TD-LTE با باند طلایی شون!

12. این کاربر از karname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ببخشید اگر صرف نداره یا هر چیز دیگری است، ببخشید غلط می کنن از مردم پول میگیرن!
    نزدیک یک میلیون تومان (۳ هزارتومان کمتر) پول گرفتند بعد کلا هیچی به هیچی!
    میگم چرا نماوای شاتل حجم کم می کنه، میگن همینی که هست، میگم چرا شاتل تالک وصل نمیشه، میگن همینی که هست
    میگم آی پی استاتیک لازم دارم، میگن نداریم، میگم چرا دکل فعلی تون (توسعه پیشکش) بیش از ۳ هفته است خراب شده،‌میگن همینی که هست! میخوای دوباره کارشناس بفرستیم پول بده!
    میگم کارشناس بیاد چکار کنه؟! وقتی مودم سالمه و به دکل های دیگه تون وصل میشه ولی دکل قبلی رو حتی وقتی فاصله نزدیک هم میری قطعی داره!
    البته آخر سر پذیرفتن که مشکل از دکل هست و خبر دارند! خوب پس چرا از اول سر کار می زارید و درخواست اومدن کارشناس و دریافت هزینه می کنید؟!
    واقعا توی یک سال اخیر شاتل افت کرده!
    همه چیزش. ADSL اش رو که تخلیه کردم، نماوا هم که به شدت افتضاح شده، شاتل تالک هم که فعلا نمی تونم استفاده کنم، اینم از TD-LTE با باند طلایی شون!
    باور کن من سنگ سینه اشو ب دل نمیزنم
    ولی رو td ای پی استاتیک فک نکنم بشه بده
    ولی حرفتون کاملا صحیحه بیشتر دزدیه
    تجهیزات تی دی خیلی سنگینه و هزینه بره! وقتی زورشو ندارن نباید توهم ورشون داره
    الان مبین نتم شدیدا مشکلات داره براش پیش میاد
    ولی شاتل تالک رو باید بتونید استفاده کنید
    چون از بستر خود شاتل هست

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

آپی استاتیک مبین نت به راحتی به مشتری هاش ارائه میده (شخصا تهیه کردم)
    آسیاتک هم میده (البته پول خون باباش رو میگره)
    ایرانسل هم ظاهرا به مشتری های حقوقی صرفا ارائه میده
    شاتل تالک هیچ جوره زیر بار نمیرن. میگن چون اینترنت غیر ثابت هست، نمیدیم. میگم چطور اسمشو میزارید اینترنت ثابت ولی موقع ارائه سرویس میگید غیرثابت، بالفرض که غیرثابت هم باشه، چه فرقی می کنه که من الان خونه خودمون تو مشهد با adsl شاتل استفاده کنم و برم خونه دوستم تبریز و از اونجا شاتل تالک استفاده کنم؟!
    تبلیغ شون یک زمانی برای TD به نسبت FDD این بود که تجهیزات به مراتب ارزون تری داره و براشون به صرفه تره
    در کل کم هم پول نگرفتن (یک میلیون تومان تقریبا برای یک سال) ولی الان نزدیک یک ماهه شدید دچار اختلاله و سه روزه که تقریبا وصل نمیشم!
    خوب این نشون میده خیلی فشل و کند و داغون هستند که بعد از گذشته ۳ یا ۴ هفته هنوز نتونستن همون ۴- ۵ تا دکل شون رو مدیریت کنن! خداروشکر که مشهد سیل نیومده وگرنه بهانه سیل هم اضافه می شد!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    بسته هاشون نگاه کردم واقعا خوب بود نسبت به اینکه شرایط نداشته باشید که بتونید adsl شرکت های خصوصی تهیه کنید.

قبلا از سیم کارت معمولی شاتل موبایل از پشتیبانیشون سوال کردم که ایا میشه به حالت رومینگ استفاده کرد گفتن بله و از شبکه همراه اول رومینگ میشه و میتونین استفاده کنید

ایا سرویس TD LTE که میدن میشه رومینگ کرد روی همراه اول؟

وضعیت اینترنت همراه اول من عالی نمیشه گفت ولی در حد عالی هست . سرعت دانلودم 7-8 مگابایت هست

اگر مودم بخرم و بسته هاش و سوئیچ کنه همراه اول خوب ارزش داره

- - - Updated - - -

سلام
    بسته هاشون نگاه کردم واقعا خوب بود نسبت به اینکه شرایط نداشته باشید که بتونید adsl شرکت های خصوصی تهیه کنید.

قبلا از سیم کارت معمولی شاتل موبایل از پشتیبانیشون سوال کردم که ایا میشه به حالت رومینگ استفاده کرد گفتن بله و از شبکه همراه اول رومینگ میشه و میتونین استفاده کنید

ایا سرویس TD LTE که میدن میشه رومینگ کرد روی همراه اول؟

وضعیت اینترنت همراه اول من عالی نمیشه گفت ولی در حد عالی هست . سرعت دانلودم 7-8 مگابایت هست

اگر مودم بخرم و بسته هاش و سوئیچ کنه همراه اول خوب ارزش داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •