تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: راهنمايي براي خريد ماشين كاركرده تميز با 20 ميليون

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض راهنمايي براي خريد ماشين كاركرده تميز با 20 ميليون

سلام دوستان

دوستان با حدود 20 تومن و دو سه تومن بالا پايين چه ماشيني بخرم ؟ نو كاركرده مهم نيست !

اول اينكه نميخوام پرايد بگيرم و از طرفي ميخوام ماشيني باشه كه كم خرج باشه و دم به دقيقه رو دستم خرج نذاره و دم به دقيقه پاي منو به تعمير گاه نكشونه (يعني من به وقتش اب و روغن و ----- و ... رو رسيدگي كنم و بارانندگي خوب ديگه بازي ديگه اي در نياره )

مصرفم بيشتر داخل شهري و سالي شايد يه مسافرت كوتاه يعني فشار زيادي به ماشين نمياد دست من و فقط داخل شهر گاهي براي رفت و امدي يا خريدي چيزي !

امنيت و استحكام و قيمت پايين قطعات مصرفي و ... خوش دست بودن براي رانندگي برام مهم و در اولويته و بعد اون اينكه خواستم بفروشم زياد افت قيمت نكنه

حالا با اين شرايط لطفا پيشنهاداتون رو با حدود قيمت و مدل ماشين و دليلش بفرماييد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

راستش خوب گیرت نمیاد..ولی تلاشتو بکن...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

راستش خوب گیرت نمیاد..ولی تلاشتو بکن...
    به عنوان پست اول ممنونم ازت

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان

دوستان با حدود 20 تومن و دو سه تومن بالا پايين چه ماشيني بخرم ؟ نو كاركرده مهم نيست !

اول اينكه نميخوام پرايد بگيرم و از طرفي ميخوام ماشيني باشه كه كم خرج باشه و دم به دقيقه رو دستم خرج نذاره و دم به دقيقه پاي منو به تعمير گاه نكشونه (يعني من به وقتش اب و روغن و ----- و ... رو رسيدگي كنم و بارانندگي خوب ديگه بازي ديگه اي در نياره )

مصرفم بيشتر داخل شهري و سالي شايد يه مسافرت كوتاه يعني فشار زيادي به ماشين نمياد دست من و فقط داخل شهر گاهي براي رفت و امدي يا خريدي چيزي !

امنيت و استحكام و قيمت پايين قطعات مصرفي و ... خوش دست بودن براي رانندگي برام مهم و در اولويته و بعد اون اينكه خواستم بفروشم زياد افت قيمت نكنه

اگر پراید رو نمیخوای
    اگر مصرف سوخت برات مهمه تیبا رو انتخاب کن
    اگر نه میتونی 405 مدل 89 90 یا سمند انتخاب کنی
    206 مدل پایین تر هم میشه انتخاب کرد اما نیاز به وقت و حوصله داره
    بگردی مورد مناسب از نظر فنی پیدا کنید

5. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگر پراید رو نمیخوای
    اگر مصرف سوخت برات مهمه تیبا رو انتخاب کن
    اگر نه میتونی 405 مدل 89 90 یا سمند انتخاب کنی
    206 مدل پایین تر هم میشه انتخاب کرد اما نیاز به وقت و حوصله داره
    بگردی مورد مناسب از نظر فنی پیدا کنید
    ممنونم اقا محمد

والا مصرف سوخت زياد مهم نيست برام يعني اينطور بگم بيشتر دنبال دوگانه سوز كارخانه اي هستم البته در كل مصرف بالا نخواهد بود

با 20 تومن ميشه پژو يا سمند تميز و رو پا گرفت ؟

به نظرت برم سمت تيبا تميز و مدل بالا يا سمند و پژو ؟

پروفشنال imanpod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

منم شرایط شما رو داشتم و در نهایت تیبا 2 کم کارکرد گرفتم و راضی هستم و دلیلش هم اینه که توی اون رده ی قیمت ماشین کم مصرف ( نه نو و نه دسته 2 کم کارکرد) گیر نمیاد . 206 تمیز هم باید نزدیک 26 پول بدی خرجشم زیاده و مدلهای 90 تا 93 اش ، به دلیل تحریم کیفیت پایینی داره . 405 و سمند مصرفشون بالاست یه کم و برای ترافیک داخل تهران یه کم بزرگن ، رانا هم مشکل زیاد داره و تمیزش حدود 26 تومنه . بنابراین تیبا ئ تیبا 2 ی تمیز کارکرده تقریبا تنها انتخابه . سیستم تعلیق و کمک فنرش هم واقعا از پراید بهتره ولی توی بقیه مسایل توقع بالا نداشته باش .

8. این کاربر از imanpod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منم شرایط شما رو داشتم و در نهایت تیبا 2 کم کارکرد گرفتم و راضی هستم و دلیلش هم اینه که توی اون رده ی قیمت ماشین کم مصرف ( نه نو و نه دسته 2 کم کارکرد) گیر نمیاد . 206 تمیز هم باید نزدیک 26 پول بدی خرجشم زیاده و مدلهای 90 تا 93 اش ، به دلیل تحریم کیفیت پایینی داره . 405 و سمند مصرفشون بالاست یه کم و برای ترافیک داخل تهران یه کم بزرگن ، رانا هم مشکل زیاد داره و تمیزش حدود 26 تومنه . بنابراین تیبا ئ تیبا 2 ی تمیز کارکرده تقریبا تنها انتخابه . سیستم تعلیق و کمک فنرش هم واقعا از پراید بهتره ولی توی بقیه مسایل توقع بالا نداشته باش .
    اتفاقا امروز ميخواستم برم بيرون زنگ زدم اژانس گفتم اگر تيبا داريد تيبا بفرستيد . اقا مقداري با اين تيبا گشت زديم والا به شخصا سواريش رو از پرايد خيلي خيلي بهتر ديدم !

نرمي و رواني و شتابش بسيار خوب بود ! طبق صحبتي كه با صاحب ماشين داشتم ميگفت من راضيم و اذيتم نكرده فقط اول كار كمي خرجش كردم و از اون به بعد ديگه اذيت نكرده !

والا با اين اوصاف فكر كنم بيام سمت تيبا ! فقط اين تيبا ها از چه سالي به بعد دو گانه سوز هم داره ؟

و اينكه قطعات مصرفيش به راحتي پيدا ميشه ؟ يعني مثل قطعات پرايد و ... ؟

جالبه خود راننده اژانسه گاز مايع كرده بود ميگفت با يه كپسول هزار كيلومتر ميرم ! البته من بگيرم دو گانه كارخانه ميگيرم به گاز مايع و سي ن جي بيرون اعتباري نيست .

در كل ممنون ميشم كمي از معايب و مزاياي ماشين در اين مدت كه دستتون بوده بگيد برام .

راستي ميگفت يه مشكلي كه هست وقتي ماشين شمع ميسوزنه يه درب پلاستيكي داره بالاش كه اون از بين ميره و به اين راحتي پيدا نميشه ! البته نميدونم درست مطلب رو منتقل كردم يا نه ولي تو همين مايه ها بود مطلبش !

راستي تيبا اون بيس لازم براي اسپورت كردن رو داره ؟ يعني مثلا براش رينگ و تاير و... بندازيم از ريخت و رو كه نميافته ؟
    Last edited by vahidreza2007; 31-08-2017 at 01:05.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

اتفاقا امروز ميخواستم برم بيرون زنگ زدم اژانس گفتم اگر تيبا داريد تيبا بفرستيد . اقا مقداري با اين تيبا گشت زديم والا به شخصا سواريش رو از پرايد خيلي خيلي بهتر ديدم !

نرمي و رواني و شتابش بسيار خوب بود ! طبق صحبتي كه با صاحب ماشين داشتم ميگفت من راضيم و اذيتم نكرده فقط اول كار كمي خرجش كردم و از اون به بعد ديگه اذيت نكرده !

والا با اين اوصاف فكر كنم بيام سمت تيبا ! فقط اين تيبا ها از چه سالي به بعد دو گانه سوز هم داره ؟

و اينكه قطعات مصرفيش به راحتي پيدا ميشه ؟ يعني مثل قطعات پرايد و ... ؟

جالبه خود راننده اژانسه گاز مايع كرده بود ميگفت با يه كپسول هزار كيلومتر ميرم ! البته من بگيرم دو گانه كارخانه ميگيرم به گاز مايع و سي ن جي بيرون اعتباري نيست .

در كل ممنون ميشم كمي از معايب و مزاياي ماشين در اين مدت كه دستتون بوده بگيد برام .

راستي ميگفت يه مشكلي كه هست وقتي ماشين شمع ميسوزنه يه درب پلاستيكي داره بالاش كه اون از بين ميره و به اين راحتي پيدا نميشه ! البته نميدونم درست مطلب رو منتقل كردم يا نه ولي تو همين مايه ها بود مطلبش !

راستي تيبا اون بيس لازم براي اسپورت كردن رو داره ؟ يعني مثلا براش رينگ و تاير و... بندازيم از ريخت و رو كه نميافته ؟
    فکر کنم از سال 91 دوگانه سوز داره.
    البته اگر دوگانه سوز بخوای سمند lxef7 دوگانه سوز
    هم گزینه خوبیه لبته مدل 88 یا 89
    موتور کم مصرف با قدرت و شتاب مناسب

11. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •