تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 399 از 400 اولاول ... 299349389395396397398399400 آخرآخر
نمايش نتايج 3,981 به 3,990 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام دوستان
    من این مودم رو یک هفته ای هست خریدم (از اپراتور ایرانسل استفاده میکنم). مشکلی که دارم اینه که با چند ساعت کار نکردن با مودم (مثلا در شب که وای فای گوشی رو خاموش میکنم)، بعد از روشن کردن وای فای گوشی، دیگه اسم مودم رو تو لیست شبکه های موجود پیدا نمیکنم و این مشکل فقط با یک گوشی نیست، تو همین زمان قبل از خاموش و روشن کردن مودم، مثلا لپتاپ قابلیت اتصال رو داره.
    این مشکل رو یک نفر دیگه تو کامنت یه سایتی (شاید دیجی کالا) دیدم که داشت. کسی این مشکل رو داشته یا راه حلی به ذهنش میرسه؟
    خب خودم حلش کردم، برای کسانی که بعدا جستجو می کنند بگم که علتش تغییر کانال ارسال و دریافت اطلاعات توسط مودم هست که خودش بهینه ترین رو انتخاب میکنه ولی بعضی از گوشی ها بنابر منطقه ای که تو تنظیمات انتخاب میکنیم اون باندیا کانال فرکانسی رو ساپورت نمیکنند، بنابراین یا باید منطقه رو عوض کرد یا از صفحه تنظیمات:
    Wifi--->Wifi Advanced Settings---> Channel رو به یک عدد ثابت تغییر بدید، برای پیدا کردن کانال مناسب میتونید از نرم افزار خود Ai Life هواوی یا نرم افزارهایی مثل Wifi Analyzer استفاده کنید. اون کانال بر اساس وجود دستگاه های نزدیک محل استفاده باید تغییر کنه که تداخل فرکانسی به حداقل برسه (برای من 13 بهترین بود که بعد از تنظیم روی اون دیگه توسط گوشی پیدا نشد ولی بعدش 9 رو انتخاب کردم).
    توضیحات مرتبط با کانال:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Mehdim; 14-04-2022 at 11:53.

2. این کاربر از Mehdim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

مودم هایی که nvram خراب هست من خریدارم
    Last edited by Hootankb; 30-05-2022 at 22:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2021

پيش فرض

سلام من یه مودم tf-i60 دارم که فکر کنم nvram رو خراب کرده باشم! چون یه مقدار باهاش ور رفتم و فقط توی حالت 3g کانکت میشد، دوباره بیشتر دستکاریش کردم و بدتر شد و الان فقط در حالت 2g کانکت میشه بردم نشون تعمیر کار دادم چک کرد و گفت از لحاظ سخت افزاری کاملا سالمه و نرم افزارش خرای شده، آیا به درد شما میخوره؟

- - - Updated - - -

سلام من یه مودم tf-i60 دارم که فکر کنم nvram رو خراب کرده باشم! چون یه مقدار باهاش ور رفتم و فقط توی حالت 3g کانکت میشد، دوباره بیشتر دستکاریش کردم و بدتر شد و الان فقط در حالت 2g کانکت میشه بردم نشون تعمیر کار دادم چک کرد و گفت از لحاظ سخت افزاری کاملا سالمه و نرم افزارش خرای شده، آیا بردش به درد شما میخوره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام ی راه تماس بدید من خریدارم 09195934577
    Last edited by Hootankb; 12-06-2022 at 21:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان من یه مودم i60 آنلاک دارم از دیشب سیم کارت همراه اول روش کار نمیکنه و چراغش قرمزه . مودم و ریست فکتوری هم کردم درست نشد ولی سیم کارت رو گوشی اینترنت داره و بدون مشکل کار میکنه ولی وقتی میره رو مودم اینترنت نداره باندها رو هم رو حالت اتوماتیک گذاشتم و بصورت دستی رو باند خاصی نیست ایا ممکنه خود بخود مودم دوباره لاک بشه ممنون میشم اگه کسی میدونه کمکم کنه

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

روی TF-i60 H1 آنلاک شده با سیمکارت TD-LTE ایرانسل (باند 42 با فرکانس 3500)، بین حالت CA و 4x4 MIMO در عمل هیچ اتفاقی نمی‌افته و تفاوتی در سرعت و کیفیت اتصال مشاهده نمیشه. MIMO_Rank روی 1 باقی میمونه و 42+42 هم ملاحظه نمیشه.

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

-----------
    Last edited by Masoud.Neshat; 02-04-2023 at 18:24. دليل: پست تکراری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان، من یک مودم i60 آنلاک دارم که 3 ساله دارم ازش استفاده میکنم متاسفانه بعد از باز کردن مودم با برنامه LTEInspecteur جهت تنظیمات آنتن دهی مودمم که همیشه این کار رو انجام میدادم دچار این اختلال شده که هروقت خاموش و روشنش میکنم ریست فکتوری میشه البته اینم بگم آنلاک مودم هنوز برقرار هست و روی همه سیم کارت ها کار میکنه،کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم.

- - - Updated - - -

سلام دوستان، من یک مودم i60 آنلاک دارم که 3 ساله دارم ازش استفاده میکنم متاسفانه بعد از باز کردن مودم با برنامه LTEInspecteur جهت تنظیمات آنتن دهی مودمم که همیشه این کار رو انجام میدادم دچار این اختلال شده که هروقت خاموش و روشنش میکنم ریست فکتوری میشه البته اینم بگم آنلاک مودم هنوز برقرار هست و روی همه سیم کارت ها کار میکنه،کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم.

- - - Updated - - -

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان ببخشید نتم اختلال داشته و عذر خواهی بابت تکراری ارسال شدن پست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •