تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: آموزش بالابردن کیفیت فیلم (VCD) فقط با یک ترفند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hmd1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض آموزش بالابردن کیفیت فیلم (VCD) فقط با یک ترفند

سلام به همه دوستان
    حقیقتش ، بعد از مدتها کار کردن با برنامه های مختلف عکس و فیلم به این مشکل عمومی که همه باهاش سروکار دارن پی بردم و نتیجش رو پیدا کردم ؛ اینکه چطور میشه کیفیت فیلم (VCD) رو بالا برد ؟؟؟؟؟ شاید کمتر کسی باشه این راه حل رو به اطلاع عموم برسونه . ولی من بهتون یاد می دم ....

فقط پیغام خصوصی بدید ...

البته یه نکته هم رو اضافه کنم اگه زیاد استقبال بشه(توی همین پست) من این آموزش رو براتون قرار میدم...
    Last edited by hmd1371; 08-08-2011 at 00:26.

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حتما یه نرم افزار یا راه گیر اوردید که در ازای دریافت پول میخواید به کسایی که بهتون پ.خ زدند بگید درسته؟؟؟

نمی دونم چی بگم!! به هرحال اگر قصدتون اون نیست بهتره همینجا بنویسید تا همه دوستان بهره ببرند!!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

حتما یه نرم افزار یا راه گیر اوردید که در ازای دریافت پول میخواید به کسایی که بهتون پ.خ زدند بگید درسته؟؟؟

نمی دونم چی بگم!! به هرحال اگر قصدتون اون نیست بهتره همینجا بنویسید تا همه دوستان بهره ببرند!!
    باشه مشکلی نیست ! آموزشش رو در همین پست قرار میدم .... فقط اگه استقبال بشه!
    درضمن پولی هم نیست ! اگه قرار بود پولی باشه که می گفتم پولی ...

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

خب من هم منتظرم .... آموزش رو قرار بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

باسلام خیلی منتظر این چنین آموزشی بودم لطفا مرا هم بی اطلاع نگذارید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مراغه

پيش فرض

سلام
    من تصاویر hd رو با ادیوس کار میکنم و آخر کار مجبورم ازش خروجی dvd بگیرم و بعد اونها رو تبدیل به vcd کنم که تو این مراحل کیفیت فیلم فوق العاده پایین میاد
    امیدورام این آموزشی که گفتید این مشکل من رو هم حل بکنه
    اگر نه ، دوستان لطف کنن بفرمایند چیکارباید بکنم که کیفیت فیلم vcd خروجیم خوب باشه

ممنون

داره خودمونی میشه clipfilm's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    برای این ترفند لطفا راهنماییم کنید خیلی فوری

با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام
    یکسری پ . خ داده بودن که این آموزش رو قرار بدم ؛ ....
    خلاصه استقبال زیادی شده. حالا سعی می کنم به ساده ترین روش این آموزش رو براتون بنویسم.
    در اولین مرحله موقعی که فیلمی رو کپچر می گیرید حتما حتما با بهترین کیفیت کپچر کنید (به طور معمول من همیشه با برنامه پیناکل استودیو فیلم یک ساعته رو کپچر می کنم ؛ حدود 15 گیگ میشه { البته با فرمت ای وی آی } )
    در مرحله دوم با هر برنامه که تدوین می کنید فقط باید (حتما حتما) چند نکته در نظر بگیرید ؛ اینکه :
    1- موقعی که پروژه ایجاد می کنید یا خروجی می گیرید باید اندازه تصویر 16:9 و 480*720
    2- خروجی فایلتونو رو با بهترین کیفیت یعنی "ای وی آی" خروجی بگیرید. (اگه حجم فایلتون زیاد شد مشکلی نیست)
    3- حالا اون پروژه ایجاده شده رو ببرید توی برنامه " یولید استودیو 10 پلاس " (این رو به یاد داشته باشید موقعی که برنامه یولید اجرا می کنید پایین صفحه اول یک تیک رادیویی وجود داره اونو بردارید (در واقع نوشته 16:9 و باید تیکشو بردارید) )
    4- اون فیلم رو ببرید توی تایم لاین برنامه یولید
    در این مرحله باید برید قسمت فیلترهای ویدئویی و فیلتر AutoLevels رو روی فیلم قرار بدی (با موس نگه دار و روی فیلم رهاش کن)
    در این قسمت باید خرجی PAL رو در نظر بگیرد (share+ creat+ custom + option) و حتما باید اندازه 4:3 رو انتخاب کنید البته اگه PAL روانتخاب کنید خودش به 4:3 تبدیل میکنه
    سعی کنید در هنگام رایت با برنامه ashampoo movie shrink and burn فیلمتونو رایت کنید و حتما VCD رو انتخاب کنید

اگه این آموزش براتون مفید بوده می تونید از دکمه " تشکر " استفاده کنید
    Last edited by hmd1371; 08-08-2011 at 14:29.

9. 9 کاربر از hmd1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ علي طهماسبي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

وقتي كه در برنامه سيستم پال رو به ntsc و وايد تبديل مي كني كناره فيلم سياه ميشه و وقتي كه همونو توي يوليد به پال برمي گردوني فيلم كوچيك ميشه نمي دونم يه توضيحي بده درست گفتم
    Last edited by علي طهماسبي; 08-08-2011 at 19:07.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

وقتي كه در برنامه سيستم پال رو به ntsc و وايد تبديل مي كني كناره فيلم سياه ميشه و وقتي كه همونو توي يوليد به پال برمي گردوني فيلم كوچيك ميشه نمي دونم يه توضيحي بده درست گفتم
    خدمت شما عرض کنم که وقتی با یولید PAL میگیری تصویر رو تقریبا به اندازه مربع درمیاره (یعنی 4:3 )و نمایش این فیلم توی مدیا پلیر به صورت مربع است و دست راست و چپش سیاه نشون میده . (تا اینجا درست ؟)خب ؛ حالا اون برنامه ایی که بهتون معرفی کردم برای رایت (Ashampo) فیلمتونو رایت کنید فقط درنظر داشته باشید که در هنگام رایت 2تا سوال ازتون می پرسه !! یکی اینکه سستم نمایش شما PAL هست یا NTSC وشما باید PAL رو انتخاب کنبد و دومین سوال اینکه می خواهید با VCD رایت کنید یا DVD که شما باید VCD رو انتخاب کنید.زمانی که رایت سی دی تموم شد و سی دی را داد بیرون ؛ دوباره سی دی را داخل دستگاه VCD یا کامپیوتر قرار بده و نتیجه رو مشاهده کن .... در واقعه کل صفحه رو نشون میده چه میخواد صفحه تلویزیون شما 14 اینچ باشه چه 40 اینچ و دیگه فیلم شما کوچیک و حاشیه هاش سیاه نمیشه .
    امیدوارم مطلب منو گرفته باشید.
    اگه این آموزش براتون مفید بوده می تونید از دکمه " تشکر " استفاده کنید
    Last edited by hmd1371; 08-08-2011 at 23:49.

12. 2 کاربر از hmd1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •